Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 10:55



Наричаш Чернобил експеримент? И войната между православна Сърбия и останалия свят експеримент?

На основата на каква логика реши, че на руснаците им е било необходимо да гърмят централата? Или са го направили масоните?

И защо смяташ, че една държава, която е в положението на Сърбия преди години, би реагирала по друг начин?

И не може би, а наистина е от Чернобил.



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.05.09 10:56



За ваше огромно съжаление Боян както и много пъти преди това ще се окаже прав.



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.05.09 10:57



аха, а потенциалните огнища из страни като Украина и Русия заради безразборно хетеросексуално праскане?! всъщност и в Африка причината е пак безразборното хетеро-праскане и лошите условия в болниците (спомни си Либия; тя даже не е единствения случай); чудно как стоят нещата на Изток или просто няма информация за там или тя просто се крие от отговорните другари.



Тема Re: искаш да кажеш,нови [re: Бaxpaм]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.05.09 10:59



дай доказателства. в противен случай ти си човекът, който не разсъждава, а поднася удобните му назубрени клишета.



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 10:59



Ами нямам няма как да имам, но е факт хората си мрът по определени признаци на расова основа


Аз мисля че господ ги наказва това наистина е далеч по вероятно

Не е нужно да я крадеш - намери ми някакво доказателство, че е невъзможно да възникне такъв вирус по естествен път (точно както се опитват да го направят креационистите), и че и преди сме имали същия достъп до информация, както сега.

Може и всичко щеше да се ограничи до един птичи грип. Просто защото мутациите стават много рядко в природата
За това ние сме еволирали за милиони години а не за някое друго хилядолетие

Но аз мога да ти поставя нещата така намери ми доказателство че вируса не е създаден в лаборатория Защото природата е случаен творец докато човек е целенасочен и може да вкарва умисъл в нещата
Преди няколко години както ти казах генетици направиха бум създадоха чисто нова бактерия не просто да променят днк структора на вече съществуваща
Разбираш ли хора в лабораторни условия създадоха живот, а ти ми говориш за някаква си промяна в ДНК на тъп вирус



Тема Re: имаше един филмнови [re: Roxy]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.05.09 11:01



Ти на ебането праскане ли му викаш??





Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор goggga (минаващ)
Публикувано08.05.09 11:02



природата била случаен творец.бояне,ама на това и децата ще се смеят,най малкото защото самият човек е част от природата...



Тема Re: имаше един филмнови [re: Бaxpaм]  
Автор goggga (минаващ)
Публикувано08.05.09 11:03



а ти на ибането,ебане ли му казваш?



Тема Re: искаш да кажеш,нови [re: Roxy]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.05.09 11:03



аз наблюдавам, рокси, просто наблюдавам хората и най-вече жените. А именно външния вид на жените са най-вярното доказателство за психофизическото състоянието на едно общество.



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 11:04




Ами нямам няма как да имам, но е факт хората си мрът по определени признаци на расова основа
Аз мисля че господ ги наказва това наистина е далеч по вероятно


Е, аз смятам, че:
1. Не е сигурно дали мрат хора на расова основа.
2. Ако мрат сигурно се дължи на нормално развитие на вирусите. И с това трябва да се занимава науката, а не религията или политиката.

Така че не съвпадаме по нито една версия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.