Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема изпепеляващонови [re: vidiya]  
Автор exaybachay (без душа)
Публикувано10.01.13 19:11





М/у другото не съм ти казвал нещо за мен - мисля, че сега му е времето да ти споделя, ето:




Тема Re: Native American Indian Spirit of Meditationнови [re: vidiya]  
Автор exaybachay (без душа)
Публикувано10.01.13 20:28



А за последващото - да ти кажа, откакто ме наплаши с онова "пробиване на черепа", все опитвам да придвижа усещането към пъпа, но съвсем нищо не успявам, та и този път "светна", и се бях ангажирал повече с това, да го разсея без значение как и къде, а тази задача ми отнема малко повечко време от десетина минути.
Та не се бях потопил толкова в музиката, въпреки, че така се бях отнесъл ..... все още зор включвам, дори да пиша.

п.п. но комбинацията е прекрасна - тези три минути релакс, които ти се дават накрая, ни най-малко не протестирам да станат 40 минути (:

Благодаря ти vidiya.



Тема Amen OM shanti shanti shanti нови [re: exaybachay]  
Автор vidiya (пристрастен)
Публикувано11.01.13 13:06



Amen OM shanti shanti shanti

______________

Lao Tzu

Give a man a fish and you feed him for a day!

Teach him how to fish and you feed him for a lifetime ...

Amen
_______ Love n light __
Дадох ти, рибка ,учих те, как да я ловиш, време е да се храниш-сам...Събуди сееееееее
Барем- с тази орхидейка

....и тя иска, поливане...иначе, ще увяхне....

Редактирано от vidiya на 11.01.13 13:40.



Тема Re: 33 Bowls, Tibetan Singing Bowlsнови [re: vidiya]  
Автор vidiya (пристрастен)
Публикувано11.01.13 13:26




За онези, които усещат въздействието на тибетските чаши..цели 33 броя


Редактирано от vidiya на 11.01.13 13:27.



Тема Re: Никой не позволява на другия, да бъде простонови [re: vidiya]  
Автор vidiya (пристрастен)
Публикувано11.01.13 14:03





!!!



Тема Re: You are the Divine in the fleshнови [re: vidiya]  
Автор vidiya (пристрастен)
Публикувано11.01.13 14:57




Thank YOU, my lovly Friend, Davin!!! Love&Light


Редактирано от vidiya на 11.01.13 14:57.



Тема Return to the Sourceнови [re: vidiya]  
Автор vidiya (пристрастен)
Публикувано11.01.13 15:29








Тема Re: Amen OM shanti shanti shantiнови [re: vidiya]  
Автор exaybachay (без душа)
Публикувано11.01.13 16:28



Преди години попаднах на следната дзен притча:

Ученик стои на брега на река, без наблизо да има мост или лодка. Вижда учителя си от отсрещната страна и му извиква:
- Как да стигна до другия бряг?
Учителят се провиква:
- Ти си на другия бряг.

.... нали ......

В известен смисъл това ти изказване ме натъжава и плаши, в друг смисъл то няма и как да е по друг начин. Признателен съм ти за всичко, което направи за мен vidiya - да си и призная, никога, дори и на толкова не съм се надявал, благодаря ти!!!



Редактирано от exaybachay на 11.01.13 16:28.



Тема Re: Lokah Samastah Sukhino Bhavantuнови [re: exaybachay]  
Автор vidiya (пристрастен)
Публикувано11.01.13 17:12



В известен смисъл това ти изказване ме натъжава и плаши
И защо, не вземеш да ги видиш отблизо, тъгата и страха? Не ги подтискай, а влез в тях, изживей ги, посоли раните хубаво със сол... Тъгата ти идва, от страха, да я изживееш, но когато скочиш в нея, все едно, че скачаш във вода, - ще преживееш, едно несравнимо с нищо, чувство на удоволствие! Повярвай ми, дори от изживяването на болка и гняв, можеш да получиш физическа наслада. И точно в този миг, си истински, жив, вибриращ...


Хайде, скачай...в любимата ми мантра:


May all beings be happy!!!

Редактирано от vidiya на 11.01.13 18:01.



Тема Re: Lokah Samastah Sukhino Bhavantuнови [re: vidiya]  
Автор exaybachay (без душа)
Публикувано12.01.13 14:05



Ето къ лова с последната въдица, която ми остана - все още не мога да вържа кукички и за това нямам нова.



А защо да съм подтискал тъгата и страха - казваш ми "влез в тях", а фактически благодарение на теб, надникнах отвъд тях.


А мантрата ....
... ах колко е приятно, колко е ..... красиво, истинско и тихо, в покоите на любовта, която си. Риби, въдици, Лао Дзъ - че кой го интересува това любима vidiya, ако ще от глад да умра, нежив съм без тази любов.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.