Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Дао <> даоски практикинови [re: L.L.]  
Автор unity ()
Публикувано16.02.12 20:25



Знам Болестта като път, чудесна е, ама Болката като път не я знам..Така е за аналозите. Но нямах предвид онази задушаваща, човъркаща отвътре болка, а нещо друго, което поради липса на по-подходяща дума нарекох така.
При мен наистина прелива към мисионерство понякога в посока счупване на тези модели. Не знам дали е непременно грандомания (дано да не греша, но не го усещам така, пък ако е така, ще се наложи да си я приема:)), обаче, когато видя човек, паднал под властта на нечий тежък авторитет, в мен се активира някаква сила за подкрепа. И не, че смятам, че аз мога да извадя някой от някъде (не се чувствам вожд, сериозно:))), просто усещам, че всеки има лична сила и спонтанно ми се появява мощен импулс някак да изразя това си усещане в покрепа на уж страдащия. Отделен въпрос е, че това, което на мен изглежда като робство, за другия може да е удобна позиция. Описвам по-скоро характер, натюрел:)))

Дано да не се представих асъл като Левски точно в навечерието на 19-ти:)))
Хубава вечер и благодаря!



Редактирано от unity на 16.02.12 21:01.



Тема Re: Дао <> даоски практикинови [re: mo32®]  
Автор huanji ()
Публикувано16.02.12 20:29



Аз пък се връщам от фитнес и мии едно спокойно.





Тема Re: Дао <> даоски практикинови [re: unity]  
Автор huanji ()
Публикувано16.02.12 20:44



Джей Дурге. Ако останеш още малко и ще се слееш с купа.



Ама остани де, за мен ще е удоволствие.



Тема Re: Дао <> даоски практикинови [re: Exaybachay]  
Автор huanji ()
Публикувано16.02.12 21:03



Знаех си, че па ше треа



За Айе - да не се бараме сега по информационните канали, гледам сериозно на сръбското.

Редактирано от huanji на 16.02.12 21:04.



Тема Re: Дао <> даоски практикинови [re: unity]  
Автор huanji ()
Публикувано16.02.12 21:11



Клубната свобода я извоювах съвсем скоро и почнаха да се появяват старите муцуни, щото Миро даде отбой и остави хората да се забавляват. А това е важно и за сериозните постове и за живеца като цяло.





Тема Re: Дао <> даоски практикинови [re: huanji]  
Автор unity ()
Публикувано16.02.12 23:07



И за мен е удоволствие


Сърбеше ме ръката да си попиша, мнение да изкажа и да срещна драги познати - къде по-виртуални, къде по-реални:)



Тема Re: Дао <> даоски практикинови [re: huanji]  
Автор unity ()
Публикувано16.02.12 23:08



Супер!



Тема Re: Дао <> даоски практикинови [re: huanji]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано17.02.12 00:01



Баници трябва да има!



___________



Тема Re: Наблюдение и Стопнови [re: Exaybachay]  
Автор shshtt (ентусиаст)
Публикувано18.02.12 18:06



Започнах!
Сутрин правя 1 час гимнастика - асанчета и дишане, през деня съм на Стоп, а днес следобед пробвах танцуването на Ошо и много ми хареса и мисля да си го продължа.
С две думи доволна съм от себе си, че опитах, но ако и не се огъна и съм постоянна направо ще се цуна по челцето от кеф и гордост



:)

Тема духовността е пристанище за неудачници [re: Exaybachay]  
Автор Mиpo1Модератор ()
Публикувано18.02.12 20:01



Да, има нещо вярно, защото, когато човек не успява да направи това, което иска за по-простите неща от живота и решава да се ориентира към последното, което му остава - духовността. За професионално и прочие житейско реализиране 5-10 г. са достатъчни, но за „духовните неща”, човек може да се надява десетилетия и даже много животи.

Но ако нещо не се получава, няма значение дали е за духовни или ежедневни неща, просто показва, че човекът не следва Дао, естествения Път. Аз не бих нарекъл никого „неудачник”, би било съдене в контекстна на темата... Хм, когато следваш Дао няма неудачност. Ако когато не го следваш, всяко нещо рано или късно ще изглежда недучаност.

Виж това корейче

, което се явява на „Корея търси таланти” на 22г. Сираче, на 5 г. възраст бяга от сиропиталището, защото го биели там и цели 10 г. след това живее само по улицата и спи по тоалетни продавайки дреболии. Почти не е учило. Някой би му лепнал етикета „неудачник” или нещо подобно. Ако съм търпелив поне до средата, ще разбереш как Живота се върти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.