Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема лубопитно същонови [re: xyaнджи]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано08.11.04 20:01



как ли са посрещали тогава нахаканото типче, което се е изтъпанвало пред тях и им е казвало "гледайте сега, пичове, аз ще ви науча как да живеете мнооого по добре от сега, но първо трябва да ми дадете по една коза всеки...". сигурно същия е получил няколко домонетни форми, ама под формата на брадви в главата му

в някои отношения хората прогресивно изглупяват с хода на еволюцията...



Тема Re: лубопитно същонови [re: Cивия вятъp]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано08.11.04 21:12



В гробовете обикновенно се намират инсигниите както на религиозната, така и на светската власт. Значи, този проблем в древността е бил решен.

Всеки до толкова говори на различен език, че не можах да се сдържа да пльосна нещо неочаквано.



Тема Re: лубопитно същонови [re: xyaнджи]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано08.11.04 22:19



че на кой му е притрябвала власт на земята?

била тя религиозна или светска.

мошеници по всяко време е имало.

а щом най богатият, който е идвал на тази земя, съм чувал че са го продали за 30 сребърника....



ех, хуанджи, не можеш да се стърпиш да изоригиналничиш а? ми хайде превеждай, виждам, че говорим на ралзични езици, ама нищо не успявам да направя до момента



Тема Re: филма с Ошонови [re: .]  
Автор Mиpo ()
Публикувано08.11.04 22:23



А ти кой си? Може би не става, защото си анонимно-нерегистриран непредставил се...



Тема Re: Събуждане и развиване на Духанови [re: Avantura]  
Автор Mиpo ()
Публикувано08.11.04 22:52



Нещата, които ти споделих са базирани на моя опит. Извини ме, ако не си могъл да ме разбереш. За съжаление не съм просветлен, т.е. не съм постоянно в състоянието на пълна будност. Та, ако не ти върши работа това, което ти казах, обърни съм към някого друг.

Мда, на единия ник може да отговарям едно, а на другия – друго. Твърде е възможно, ако трети ник ме попита да му отговоря – трето. Светът е комплексен и парадоксален. Сега пишейки, използвам ума си... Но спрях заради теб ..........., бях в Духа си и сега се връщам пак да ти пиша. Няма да се чувам сега с Цялото, защото сигурно няма да се върна да ти пиша. Но след като свърша писането ще взема да правя направо секс с Цялото. Сигурно става още по-сложно как лекоатлета прави секс с треньора си ... Но аз съм прост и немного разбиращ човек. Чувал съм че имало просветлени и непременно се обърни към тях за разяснения кое как е точно.

За егото. Чети внимателно какво ти писах. Не, че егото се отъждествява с Духа, а егото е ОТЪЖДЕСТВЯВАНЕ на ума с духа, т.е. с центъра на човека. Умът иначе е кротко добиче, Пентиум на ХХХ МХц. Никъде не съм казал, че умът или егото възпитават Духа. Как може маратонката да възпитава лекоатлета.

Интересен съвет ми даваш да чета някакви книги, пък били те и на Ошо. Не че не обичам книгите на Ошо, но все пак Цялото е до мен и в мен, и го предпочитам пред книгите. Ако може, предложи ми да правя нещо с Цялото?

Питаш кой съм. Аз СЪМ.



Тема Re: лубопитно същонови [re: xyaнджи]  
Автор (изрод)
Публикувано08.11.04 23:14



това от личен опит ли го знаеш или...?

...Ветровете духат от хората с ниско налягане към хората с високо налягане...


Тема Re: Събуждане и развиване на Духанови [re: Mиpo]  
АвторAvantura (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 08:23



>егото е ОТЪЖДЕСТВЯВАНЕ на ума с духа, т.е. с центъра на човека.
- Няма такова нещо
И другото дето си го написал са пълни глупости
така че се съмнявам какви моменти на осъзнаване имаш:)))))))

Ама мисли си както искаш



Тема Re: СЪВСЕМ СИ СЕ СБЪРКАЛнови [re: Mиpo]  
АвторAз Cъм (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 08:41





дори окончателно



Тема Re: за Мирчо отнови [re: Mиpo]  
АвторMeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 09:22



Селд толково писане по клубовете си стигнал до големи прозрения-
ОТКРОВЕНИ ГЛУПОСТИ

Ето, прочети се:

Мда, на единия ник може да отговарям едно, а на другия – друго. Твърде е възможно, ако трети ник ме попита да му отговоря – трето...Няма да се чувам сега с Цялото, защото сигурно няма да се върна да ти пиша. Но след като свърша писането ще взема да правя направо секс с Цялото. Сигурно става още по-сложно как лекоатлета прави секс с треньора си ... Не, че егото се отъждествява с Духа, а егото е ОТЪЖДЕСТВЯВАНЕ на ума с духа, т.е. с центъра на човека. Умът иначе е кротко добиче,
Ако може, предложи ми да правя нещо с Цялото?
.......и т.н.



Тема Re: Събуждане и развиване на Духа [re: Avantura]  
АвторUncle (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 09:58



Какво искаш от човек, на който само правене на секс му е в гланата?
Това е разбрал от Ошо,- това са му възможностите..

Само импотентен глупак говори непрекъснато за секс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.