Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 15.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Прекъсва, не мога да разбера откъденови [re: filidor]  
Автор Haтypaлиcт (татко+)
Публикувано01.10.10 21:39



След като ми каза това се сещам нещо. Аз сам си сменях агренажния ремък, и като че ли след това започна да прави тези номера. Възможно ли да е от прехвърлен зъб?



Тема Re: Прекъсва, не мога да разбера откъденови [re: Haтypaлиcт]  
Автор filidor ()
Публикувано01.10.10 23:10



Значи , свали предпазния капак на агренажа и виж съвпадат ли белезите на шайбата на коляновия вал и щифта на блока , и белезите на шайбата на разпределителния вал и белега на корпуса . Ако има разминаване центровай ги и пробвай.



Тема Re: Прекъсва, не мога да разбера откъденови [re: Haтypaлиcт]  
Автор sasotg (фен на opel)
Публикувано02.10.10 00:59



пич не разбирам но виж си катализатора а ако н е е от него имаш влага в капачката и друго карборатора да не е pieerburg има един пишльок за прзен ход много фин той се задръства често





Тема Re: Прекъсва, не мога да разбера откъденови [re: sasotg]  
Автор filidor ()
Публикувано02.10.10 16:05



Тоя модел е без катализатор.



Тема Re: Прекъсва, не мога да разбера откъденови [re: filidor]  
Автор nik159 (новак)
Публикувано03.10.10 20:42



той в делкото да не беше с плочка с чукче и наковалня,дето се износват ,и има и един кондензатор дето изглежда здрав но не работи понякога,а се сещам и за износен повдигач на клапан,ама това много рядко,но аз само съм чел теорий,затова нека разбиращите да кажат



Тема Re: Прекъсва, не мога да разбера откъденови [re: nik159]  
Автор filidor ()
Публикувано03.10.10 21:00



В тая кола няма чукове и наковални.





Тема Re: Прекъсва, не мога да разбера откъденови [re: filidor]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано18.10.10 15:24



То ако имаше нямаше да има проблеми.За мене няма по надеждна система от чукче и наковалня в комбинация с високомна бобина и комутатор.Ако се преебе комутатора връзваш кондензатора и бобината директно на чукчето и пак си караш.А иначе щом всичко е сменил освен да пробва с друг комутатор и ако пак не става да търси проблем в горивната система.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.