Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 09.06.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тия китайци са ЛУДИ Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Трансцендентал)
Публикувано27.08.04 21:41



Гледахте ли финала на хърделите? Изравнен световен рекорд - един от най-"брадатите", 11-годишен рекорд. Xiang изтепа рибата и дори се блъсна в засилващата се за хвърляне на копие.

Какви ли резултати му предстои да постигне?

Die Welt is alles was der Fall ist.

Тема Re: Тия китайци са ЛУДИнови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Трансцендентал)
Публикувано27.08.04 22:24



Айдеее, още едно злато в кошницата - този път на неизвестна, но доволно много окосмена бегачка на дълги разстояния. Ако добавим титлите на китайското Тайпе и някои несправедливости, за които вече споменах, жълтурите бетонираха #1 отсега.

Die Welt is alles was der Fall ist.

Тема Re: Тия китайци са ЛУДИнови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано28.08.04 00:47



хаха глупости на търкалета. какво Китайско Тайпе те гони, айде малко по-сериозно, че се излагаш... Тоя на хърделите е талант, имаше най-много победи през сезона и беше фаворит, докато оня мутант на 10000 м дето бягаше като баба ми 100% е зомбирана, защото през сезона нямаше никакви сериозни постижения.
Американците водят с 2 златни медала, така че само в твоята глава са тия фантазии. кликни на официалния сайт ако не вярваш на моята статистика. Несправедливостите си ги смятай щом толкова искаш, с тях баланса щеше да е равен (но само по златни медали равен, ама защо само тях гледаш?)!
- 1 за САЩ ->титлата на Хан
+1 за Китай -> оная бълнувана от теб титла на фехтовка.
-------
-------
Само още 2 златни медала могат да вземат чайниците, на волейбол - жени и скоковете във вода от кула. те това е. Докато американците имат 2 гарантирани (а може и 3) златни медала в щафетите. Така че колкото и неприятно да ти е въпреки допинга и режима за производство на фабрични шампиони (докато народа им няма къде да отиде да поспортува за удоволствие), китайците ще останат втори.
Не всичко на този свят е златото и победата на всяка цена.



Тема Re: Тия китайци са ЛУДИнови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Трансцендентал)
Публикувано28.08.04 11:47



Не знам кой се излага - Тайпето си е подопечно на Китай, така че като ще се правим, поне да се правим докрай. Освен техните два златни медала, добави и този в женските щанги, както и този, който китайците спечелиха тази сутрин в гребането.

Ами за двамата това и съм казал - хърделистът е супермощен, убедителен, има брилянтна техника - какво те безпокои. А онази е ясно, че с парников ефект я добутаха.

Пак ти казвам - не съм за жълтурите, ама като ще смятаме поне статистиката, сме длъжни да подчертаем някои неща. Ясно, че УСА-та култивира любов към спорта, мисля, че вече се повтарям. Но всичко започна от онази анкета "Кой ще спечели повече злата".

Die Welt is alles was der Fall ist.

Тема Re: Тия китайци са ЛУДИнови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано28.08.04 12:00



какви женски щанги те гонят? :))))
там пише ТУРЦИЯ, чети.
Тайпето се защитава под отделен флаг, имат си свой химн и нямат нищо общо с Китай, така че точка по този въпрос.
Относно златата засега е +1 за САЩ.



Тема Re: Тия китайци са ЛУДИнови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Трансцендентал)
Публикувано28.08.04 12:06



Туркинята ще я дисквалифицират, не се безпокой. То и Порто Рико, примерно, си има своя делегация, но е губерния на Щатите. Тайпето щеше дори да се съзтезава с Китай, но не постигнаха споразумение. САЩ водят с едно злато по компрометираната статистика.

Die Welt is alles was der Fall ist.

Тема Re: Тия китайци са ЛУДИнови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано28.08.04 12:35



хаха такъв виц не бях чувал, не се излагай! Тайванците мразят и в душата Китай, добре че тук няма такива да прочетат писаното от теб, това е все едно ирландия да се състезава под флага на обединеното кралство, аре у лево. чудя се какво още ще измислиш, но колкото и да ти неприятно и болно тези теории на конспирациите ще си останат само за теб.
класацията по медали е компрометирана само в твоето съзнание. Точно китайците са най-толерирани тук в Атина ако не беше така щяха да изгърмят яко в щангите, но нали те са се превърнали в истинска индустрия и феномен в Китай, така че няма кой да го направи. Да не забравяме и Пекин 2008, така че никой не ги закача с пръст. Реално Китай за мен има 23 златни медала.
Не знам защо толкова много подкрепяш тези жълтури, но това си е твой проблем. Досега ти отговарях за шоуто ама гледам си вярваш, така че да ти кажа, че за мен Китай изобщо няма място в тройката, една изкуствено създадена и напомпана спортна нация която спечели голяма част от златните си медали в нископопулярни спортове.
Абсолютно всички златни медали на жълтите в щангите са нереални за мен, така че както ти махаш и слагаш (като че ли ще промениш нещо) така и аз мога набързо да им махна медалите, само че не го правя защото не съм лузър и не издребнявам, гледам над нещата както трябва да бъде на една олимпиада.
Ако не ти изнася отивай да хленчиш на рамото на Жак Рок, със сигурност ще го трогнеш.



Тема Re: Тия китайци са ЛУДИнови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Трансцендентал)
Публикувано28.08.04 13:08



Вече съвсем глупав стана този спор. Това е последното, което пиша по темата: това, че тайванците мразят Китай, не значи, че нямаше да стане съюзът (да не би двете Кореи да не се мразят, но излезнаха заедно на откриването), просто това щеше да е удобен жест на някои с претенции за власт в тези райони. Спомни си ОНД през 1992.

За последен път ти казвам: Не съм за китайците, просто щом ще е гарга, да е рошава - вземи да прочетеш за фехтовката и изобщо да спреш с тези пристрастия към хамериканците - като наливат най-много пари и използват спорта за всичките си цели (вземи примерно успеха на Ирак във футбола), не значи, че са им гарантирани медалите - иначе Абрама трябва да се радва на 100 години требъли на изкуственото тимче. Ако премахнем допинга и всички други подобни фактори, Китай ще има много по-малко от 23 златни медала, но и САЩ няма да има с колко повече да се похвалят - обаче аз ти говоря за нещата, които са абсолютни колкото ощетяването на Данчо, не за мъгляви истории. Иначе - колкото щангите, толкоз и спринтьорите.

Май точно аз постнах онова мнение от китайските форуми за медалите - замисли се дали ти не прекаляваш със защитата на Щатите. Като не си лузър, защо изобщо пускаш класирането по медали като си "над тези неща". Още повече, че на Олимпиадата отдавна е изгубена тази възможност. И какво разбираш под нископопулярни спортове - всеки спорт е Олимпийски, значи равнопоставен. Не може да си на върха без да правиш престъпления - това е напълно вярно и за Китай, и за Русия, и за САЩ. Но като се заиграваме със статистиката, сме длъжни да коментираме някои твърде набиващи се в очи факти.

Стискай палци мизерното американско отборче да вкара 50-60 точици на боговете от Литва.

Die Welt is alles was der Fall ist.

Редактирано от vogelfrei на 28.08.04 13:10.



Тема Re: Тия китайци са ЛУДИнови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано28.08.04 13:52



бухаха боговете от Литва са най-големите лузъри батка :-))))))) Само бронз за тех, ахахах :))))))))
ФОРЦА АДЗУРИ! :))))))))
Колкото до ''смешното'' американско отборче само доказва колко далеч си от баскета, боговете са и винаги са били от НБА! Ако този отбор на Лари Браун бъде научен да играе, като отбор и се тренира и подготвя целенасочено поне 6 месеца, то няма да има кой да ги доближи дори в резултата... И без да включваме ШАК, Кобе, Кид, Макрейди и Гарнет.
Аз не защитавам американците а контрирам пристрастните ти брътвежи за жълтата нация. Пускам класация по медали още от първия ден, защото това е клуб за олимпиадата и друг не го прави, защото във всички страни се гледа само това, правят се анкети, класации, въпросите са свързани само и единствено в тази насока, независимо дали наистина това е най-важното или не. Класацията си я пускам още от първия ден, когато САЩ бяха на майна си райна по медали и никога не съм обявявал пристрастия, ти започна първи и понеже не е коректно така да се представят нещата (едностранно и пристрастно) се намесих. И не аз започнах да махам и добавям медали в някои дисциплини сякаш това ти е мандра за кисело млеко... :))))))))
Под нископопулярни (и смешни) спортове смятам навъдилите се таекуондо, борба и щанги за жени и пр. подобни простотии, след 4 г. в Пекин очаквам и Кунг Фу за да могат монасите от Шао Лин да вземат всичките златни медали, ахахаха :))))))))))))
И прекалено много се вживяваш батка не го приемай толкова навътре, ако утре Китай финишира на първо място ще го приема и ще ги поздравя независимо, че за мен няма да е реално, много ми е любопитно дали ти ще го направиш. Ако на 1 място беше и Занзибар пак щеше да е същото, просто така се стекоха нещата. И понеже си отскоро тук да ти кажа, че са ми през кура американците, винаги съм подкрепял Италия!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.