Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 26.04.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
*Кратък преглед

Тема ХАХАХАХА + Гимнастика Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано24.08.04 02:25



Много хора не могат да разберат ,че всичките им обиди и подигравки са вятър за мен.Заплахите ви за въздух под налягане..Дори и от насилие не се плаша ,когато става дума за изказване на личното ми мнение и отстояване на правдата.Хора губите си времето като се занимавате да ми пишете обидни отговори(някои от тях дори не прочетох).Нима според вас не знаех ,че ще бъде така.Нима не знаех ,че ще сте готови да ме убиете дори за думите ,които написах.Hahahahah.Колко сте жалки във безумната ви злоба и завист към другите държави.Нищо няма да промените. Думите ви са сапунени мехурчета ,които за секунда се пукват и вече ги няма.Дреме ми какво мислите за мен.Пука ми ,че ме наричате луд.Това е защото знам ,че за лудия опонентите са луди.Нито ще се отреча от думите ,които казах ,нито пък ще промените ситуацията си на вечно губещи и постоянно мачкани.
До тук с коментарите.Сега по същество.Продължавам и ще продължавам до края да хваля чуждите състезатели ,за сметка на нашите.Идва ред на Русия ,но само някои да не си помисли ,че искам да ставам руснак или пък че съм им фен.Просто показвам пример на подръжание.Та значи става дума за Алексей Немов.Той направи брилянтно изпълнение на весилка. Публиката на няколко пъти избухваше във френетични рукопляскания. Но съдиите както обикновенно го порязаха здраво и го пратиха пети. Безобразието беше по голямо даже и от гафа с Йовчев. Но този път съдиите не се отърваха толкова леко(само с контестация).Публиката изпадна във мощни освирквания и не позволи доста време на американеца да направи своето изпълнение. щедрите и справедливи съдии се въртяха като пумпали от объркване ,незнаейки какво да правят за да продължи състезанието.За наша радост благородният руснак с жест им каза да спрат(без да му пука ,че губи титлата си). Той постъпи доста честно и достоино.Та мнението ми : Ако това беше българин ,щеше веднага да изтърчи до комисията да им иска обяснение и щеше да покаже ганьовското си поведение ,като не прекъсне освиркванията. Е Йовчев не го показа само защото 95% от публиката беше гръцка. Възхищавам се на поведението на Немов ,които доказа ,че не е роб на златото и на парите (както БЪЛГАРИТЕ) ,а показа високо благородство и чест.За мен той си остава велик човек,нищо че не е постигнал велики титли.Както ПОГРЕшНО твърдяха някои ,че съм привърженик само на големите имена,това не е така. Фен съм на достоините хора независимо от постиженията им.Фен съм на феърплея и уважението на съперника.За разлика от алчните и корумпирани БЪЛГАРИ. За сравнение Данчо нито веднъж не стисна ръката на гръка и нито веднъж не го поздрави.
Като се позамисля приличам на Алеко ,които плати с живота си показваики недъзите и свинщините на обществото ни.Но такива сме - ГОВЕДА и в кръвта си.Кеф ми е за справедливите наказания ,които получаваме ,но в същото време скърбя за това ,че не се учим от грешките си и все сме диви и злобни.

БТВ.Някои хора по-добре да не си губят времето да ми отговарят - нито ще им чета глупостите ,нито пък ще им отговарям.



Тема Приличаш на лайното на Алеко и то вкиснато....нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Charlotte The Harlot (Shameless)
Публикувано24.08.04 02:33



Kaто не ти пука какво ще напишем за теб престани да пишеш тук.

Обаче имам 7-мо чувство, че ти пука и то много. Харесва ти да те псуват, обиждат в реалния живот и да те бият.Най-вероятно любимия ти спомен е финала на ШЛ 1999 година......

Абе майчето ти да не те е люшкала на обратно като си било малко недоносче, м?

Всеки трябва да пие с мярка!!!
Моята е докато се насера

Редактирано от Charlotte The Harlot на 24.08.04 02:36.



Тема teb nqma li koiнови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Adrian Smith (Up The Irons)
Публикувано24.08.04 02:41



da te grymne bre urod? Taka de, kato ne se seshtash sam.



Тема Nemovнови [re: Charlotte The Harlot] Отговор на мнението
Автор King (Maja s gresssss)
Публикувано24.08.04 02:45



za men e nai velikia za vsi4ki vremena, sledq go ot 96-ta
nqma gimnastik, koito da igrae s takava lekota i tehnika, prosto e s klasa nad drugite

-----------------------------------------
"Il s'amuse avec de l'argent..."


Тема Най-голяма подигравка с тебнови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано24.08.04 03:10



е направил Бог като те е създал :)

не се чете


Тема ЕЕЕ БРАВОнови [re: King] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано24.08.04 03:26



Най-сетне да сме на едно мнение.Гледа ли му финала на Весилка.Казвам ти феноменални салта с превъртане направи на уреда.Такива неща не бях виждал скоро от които и да е.Самата публика щеше да полудее от възторг и ръкопляскане.Освен това направи не едно а цели три и ТО ПОСЛЕДОВАТЕЛНО салта,което не посмяха да направят нито Хам ,нито Йонеда.Само украинеца Гончаров опита ,но не успя да се задържи и падна от уреда.Изпълненията му бяха доста сложни ,а риска огромен(да падне от весилката и дори да се нарани).Жалко само ,че при презимяването не беше много стабилен.Явно съдиите или нарочно го ощетига или гледат само презимяването.А изпълнението на Пол Хам беше доста кратко и елементарно под освиркванията на няколко зрители.Единственото хубаво което направи беше презимяването.Така се закова на пода ,че изобщо не мръдна(типично в негов стил).Сори ,че така подробно ви описвам нещета ,сигурно всички сте гледали финала.
Аз както и винаги коментирам само играчите и изпълненията им. Съдийте ,вятъра ,допинга,шума и тн. са ми безразлични.Те си знаят най-добре кои да подкрепят и кои да накажат.



Тема Re: ЕЕЕ БРАВОнови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Трансцендентал)
Публикувано24.08.04 10:10



Радваме се искрено, че прекъсна петата си задължителна молитва към Аллах, за да ни флуднеш клуба с поредната доза комплексарщини. По-добре ходи да "обслужиш" Какиашвили, че е много тъжничък след вчерашното фиаско пред погледите на Даскалаки, Рох и т.н.

______
So if I can shoot rabbits,
then I can shoot fascists.


Тема Re: Най-голяма подигравка с тебнови [re: Oлмaши] Отговор на мнението
Авторala balava,davai lalova (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 23:18



kak sa kefa da vi cheta prostotiite, razbrah che sa hronichni ta za tva sa zabavni, bravo...daje ot vreme na vreme se chuda dali ne go pishe sichko edin chovek ma edva li ima niakoi chak tolko genialen (tuka)



Тема Re: ех,.......нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 08:44



Данчо поздрави гърка, в интерес на истината!Пропуснал си този момент.Защо мислиш всички българи за Бай Ганьовци?Данчо със сигурност не е такъв-държа се изключително достойно.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.