Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 17.05.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Представянето на олимпиадата е чудесно! Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 07:29



Като се има в предвид състоянието на страната и мизерното финансиране на спорта, трябва да сме горди от постигнатото.
Ако се направи статистика за брой медали на числеността на народа,както винаги ще излезе че сме най-коравия народ на земята. А финансирането на спорта е такова, че трябваше да не стъпваме на олимпиада ...
Въпросът е какво следва?! Накъде върви спорта? Къде сме на следващите игри?
Трябва да се тренира. Масово.



Тема Re: Представянето на олимпиадата е чудесно!нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор _ADZ ()
Публикувано23.08.04 13:04



Пич, ще трябва да те разочаровам - не сме ние, австралийците са...а може би и унгарците /говоря за брой медали на глава от населението/ anyway ако на някой му се занимава, да направи точната сметка - за мен не е толкова важно...
Прав си обаче за финансирането - за тия пари, които влагаме сме направо страхотни

а и btw като си такъв фен на гребането, как може от толкова втренчване в нашите,да не кажеш една добра дума за AWESOME FOURSOME -четворката на Великобритания! Този финал с/у Канада за мен си е гребното събитие на олимпиадата /засега/
ако ме питаш за номер 2: Иво Янакиев
Номер 3: поравно м/у осморките на USA мъже и Румъния жени



Тема Re: Представянето на олимпиадата е чудесно!нови [re: _ADZ] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 19:53



Радвам се приятелю че освен че гледаш състезанията виждаш БИТКАТА.
Не успях да гледам нищо от това което коментираш, по цял ден съм на работа-всеки ден , и едва успявам да гледам нашите.
Знам че е тъпо, олимпиадата е нещо по-важно от всичко друго.
Поздрави!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.