Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 01.05.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Може би това е пътя.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 20:02



Благодаря ти че така открито се отричаш от себе си.
Ние българите ще преодолеем трудностите и ще намерим пътя.
Предполагам ще оцелеем и без теб.
Предполагам от днес си германец ? Или турчин? Или грък? Бъди такъв до край, така както аз ще продължа да бъда българин.



Тема Ей мухльо ! Какво стана сега бе турчонови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторГPЪM (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 22:49



Ей мухльо ! Какво стана сега бе турчо

Ако пак не си ме послушал да се грумнеш сега вече окончателно си откачил :-)))))
Ми сега интересно каква песен ще запееш. Пак ли ще си сменяш гражданството с БЪЛГАРСКО :-)
Само че побързаи защото утре Ивет може да не вземе медал и пак ще тряабва да го сменяш с гражданството на победителката.
Абе смешник си. Ама караи докато не влезеш в лудница ще ни разсмиваш тука, че е весело.



Тема Re: Справедливостта възтържествува V GAZA TIнови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторTHE KlLLER BLOW (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 23:22



IA SERI NIAKADE DRUGADE BE LAINO SKAPANO!!!!!....ZA KVO SE KEFISH BE - DETO EDNA OCENKA TOCHNA NE DADOHA I AKO NIAKOI PECHELI SA SAMO DETO DIGAT KILA, STRELIAT ILI SKACHAT VISOK SKOK (NE SE PRAVI CHE NIAKOI TI E IDOL - NA TAKUV PROSTAK EDVA LI MOJE NESHTO DA MU SE HARESA) - BASI KEFA - SADIITE SE OSRAHA, A TI SE KEFISH DA IM IADESH LAINATA!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Само на теб отговарям.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано24.08.04 01:11



Другите в тоя клуб са измет(които нищо не разбират от спорт).А ти доказваш ,че си истински фен и поддръжник на спортните принципи.
Първо никога не съм казвал ,че искам да съм грък или турчин или какъвто и да е.Просто съм фен на ГЕРМАНИЯ и просто ИЗРАЗИХ и подчертах какви държави ни бият.Това ,че заявих ,че искам да си сменя гражданството беше само изблик на ярост към нашите излагации.Колкото и да го искам не мога да го сменя.
Открито и смело заявявам ,че от няколко години се срамувам да се нареча българин.Това ще продължава докато забравим балканският си манталитет на вечногубещи и българският си нрав ДА НЕ УВАЖАВАМЕ СЪПЕРНИКА.В България няма феърплеи.
Пак казвам изобщо не съжалявам ,че дадоха медала на Гръка ,защото го беше заслужил.Той стана шампион в Словения и се отвърди като силен спортист.А ние сме слаби и неотвърдени.Постоянно се люшкаме от провала до победата.Затова нека са им честити медалите и на Гръка и на Турчина и на Беларуската и тн.,които ни победиха.ТЕ ГО ЗАСЛУЖИХА И ТОВА Е СПРАВЕДЛИВО, но не означава че искам да съм грък или беларусин и тн.А вие с вашата завист и злоба ме псуваите ,колкото си иската(аз знаех ,че така ще стане),но няма с нищо да си помогнете;няма да ми навредите с нищо .А напротив ще навредите на себе си и на българия.
Целия свят вижда ГАНЬОВщИНАТА на българина и взима мерки да не се допуска това на големи първенства.Така аз не съжалявам,че ни взеха златото,защото беше най-честно и справедливо с оглед на положението.
Бъди здрав и не се ядосваи,ако на фотофиниша лишат Мерков от златен медал..
Не ,че го искам,но ако стане или НЕ ще бъде най-добре(без да се обвиняват съдии или вятъра).



Тема ХО ХО ХО измет е на майка ти изтърсачетонови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Charlotte The Harlot (Shameless)
Публикувано24.08.04 01:57



като ги гледам ''острилките'' как печелят медали, мани мани.




УРА ЗА МИЛЕН

Better hide your heart, better hold on tight
Say your prayers, 'cause there's trouble tonight


Тема Всяка нациянови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 07:21



Присъщо е на всяка нация да подкрепя своите.Видя обстановката в която игра Йовчев. Чест му прави че бе непоклатим. Публиката да прояви благородство,и да се показа на това ниво,за което говориш?
Йовчев не е виновен за това,че българина пие, краде, корумпиран е и какво ли не друго.
Йовчев е българин за пример-всичките му успехи са плод на труда,който полага.
Ако познаваш Мерков лично ще знаеш, че такъв трудно се ражда. Той не е масовия българин. Големият ми страх е че друг Мерков може да няма. Така както не сме имали такъв досега.
Истинския фен трябва да разбере какво точно е Мерков. От него не се чака да вкара измислена дузпа, а да се бори със световния елит в каяка. Знаеш какво е каяка в Германия, в други държави е също толкова развит.
В каяка целят финал е в една секунда - в пет метра финишират 9 лодки, Който е секунда и полувина по-бавен е на Б-финал. Не е срамно да си шести, защото често е шести миналогодишния шампион.
Няма да съм фен на Руми, ако ревна -къде ти е златото?! Защо не победи ?!
Другите също тренират, и то не като нея, да мръзне цяла зима на Кърджали навлечена с грейки , а гребат целогодишно по топли места. Но това са пари, които едва ли ще достигнат до спорта.
Стани богат човек, способен , разкрий работни места за българи, подпомагай спорта и тогава след всичко това прецени вината на спортистите .
Поздрави!



Тема Re: Справедливостта възтържествува!!!нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Авторbaba iaga (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 10:26



reshih da si kupia metla



Тема Re: Справедливостта възтържествува!!!нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
АвторGery (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 11:24



Какиашвили не е албанец, а грузинец!
Пирос Димас е албанец!



Тема Re: Справедливостта възтържествува!!!нови [re: Gery] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Трансцендентал)
Публикувано24.08.04 11:37



Мда, благодарско за фактологичната поправка - макар това да не променя нещата.

______
So if I can shoot rabbits,
then I can shoot fascists.


Тема Ей за това си много прав:нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано24.08.04 15:54



Целия свят вижда ГАНЬОВщИНАТА на българина и взима мерки да не се допуска това на големи първенства.

Най-силно си пролича на европейското по футбол, когато станахме за смях не толкова със смешния си отбор, колкото с аборигенското поведение на играчи и публика, които напълно разкриха ганьовския си манталитет пред цяла Европа. Истински срам бяха изпълненията в края на мача с Дания - махленските ритници на терена, скандиранията "Мафия" от трибуните... Ей това е българската простотия, байганьовщина, от която напълно имаш право да се възмущаваш (доста крайно, ама карай ;)

Иначе за спортистите ни на Олимпиадата не си прав, защото мнозина от тях се готвят почти на доброволни начала - нямат осигурена база, нямат качествени лагери, нямат средства... обикалят като просяци из разни фирми, за да могат да си покрият разходите по участия, защото федерациите са се насрали от гъдел... И въпреки всичко, пак намират сили да спечелят някой медал за България. Ей това за мен е българският дух....!!! А не онези жалки нещастни ритнитопковци, онези гнусни скъпоплатени парцали, които преди европейското се пазаряха за премии от национала, а после се осраха пред целия свят. Винаги ще ми е кеф като падат и това няма нищо общо с националното ми самочувствие, защото тази сбирщина цървули с треньор испанец не е нито лицето на България, нито представя достойно българския дух...

И между другото съм забелязал, че средностатистическият българин обича с мазохистична наслада да повтаря: "мачкани сме, тъпкани сме, защото сме малка и бедна държава". Ше ви еба и у комплексираните мишоци : нито сме малка държава, нито сме бедна; такива сме само в лузърското ви съзнание! Набийте си го в кухите кратуни и тогава идвайте да проповядвате национален морал (някои дори се провикват от другия край на земята)...дейбиш моралистите насрани, дейбиш!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.