Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 01.05.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема IVET Отговор на мнението
АвторMEDAL (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 22:23



iMAM CHUVSTVO ZA NYAKAKVA ZAKONOMERNOST
na puvoto byagane beshe purva
na vtoroto - vtora
na tretoto - treta
dano ne izlyaza prav che na chetvurtoto shte bude chetvurta



Тема ОХнови [re: MEDAL] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано21.08.04 23:21



За съжаление закономерността се случи.Много ми е зле ,че не можа да вземе медал при отцъствиевто на толкова велики имена.Е живота продължава.За съжаление къръка ,които ни подхвана още от първите дни на Олимпиадата не иска да ни остави.Това е все пак дебют за нея.Дано успее на следващите големи първенства.



Тема Re: IVETнови [re: MEDAL] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано21.08.04 23:21



Евалата, калитарес. Само че мисли в перспектива.

Ще дойде допингконтрол, ще спипат беларуския феномен и ще се радваме на бронза на Ивет. Просто няма начин да дойдеш след 6-7 години невзврачна кариера на Олимпиада и ...так, 4 свръхбягания. Ей тъй си запретвам ръкавите на 25 и без да имам резултат под 11.00 мачкам всяка конкуренция. Та дано по-скоро я хванат, че си искаме медала. Аз и за американката имам леки подозрения, че там вече е тенденция, ама нейсе.

Иначе за самото бягане - Ивет тръгна перфектно, уникална реакция и на 60 м водеше. Нещо подобно се случи на мъжкия финал на 100 м миналата година в Париж, но тогава Ким Колинс удържа малката преднина до края, пък и условията бяха по-благоприятни за участници в крайните категории, които тръгват бързо (друг е въпросът защо Ивет беше забутана в неудобния 1. коридор, след като даде, струва ми се, пето време в полуфиналите, което значи по- към центъра).

Сега дано се поотпусне и ги разбие на 200.

______
So if I can shoot rabbits,
then I can shoot fascists.

Редактирано от vogelfrei на 21.08.04 23:22.



Тема Re: IVETнови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
АвторNo Comment (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 02:24



Jalko naistina...
Ami zabutaha q,te vuv vsi4kite seriq taka q zabutvaha,drug e vuprosut 4e qvno ima po drug princip ve4e opredelqt koridorite,poneje i Nesterenko ne be6 v 4ti.
I az si mislq 4e e nabluskana s doping ama nqma koi da q hvane,samo nas hva6tat.
A koi golemi imena gi nqma6e???
Samo marion jones,puk tq dokaza 4e e v slaba forma,6tom se klasirva 5ta na usa champ.
Dano da produlji da se razviva Ivet,ot vremeto na grifit joiner samo marion jones se e doblijavala do teq kosmi4eski vremena koito na svi4ki e qsno 4e sa "napompani" qko.
Sega e normalno nai-dobrite v sveta da postigat do 10.80,a mai samo 3-4 go mogat,dano tova 10.77 ne e samo foierverk i da moje da se dobliji do nego i dori da go premine.
Vidq se 4e 10.77 ti osigurqva 100% titla kudeto i da e,samo 4e doide mn rano:)
A Nesterenko e nabluskana mn qko s doping,to prosto si li4i,4e ne se proqvqva nikakva umora v neq,sega edva li 6te q hvanat,ama ako produljava....
A Ivet sus sigurnost ne vzema,za6toto mn dobre znae 4e e bulgarka i ako vzeme,6te q napipat vednaga,daje sigurno mn im se iska da i skroqt 6apkata.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.