Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 21.05.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: :-))))))))нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано20.08.04 23:56



Какъв е проблема???Надявам се ,че имаш кабелна от където да ги гледаш.Аз съм по-облагодетелстван.Освен кабелна разполагам и със сателит.Така ,че финали не изпускам ,независимо от спортовете.Просто ти казах кои спортове предпочитам и кои ми омръзват ,защото няма конкуренция и интрига.А относно баскетбола и волеибола до сега не съм гледал пълен мач от груповата фаза и не смятам да гледам.чак на полуфиналите ще се срещнем с участниците в тези спортове.Същото се отнася и за бокса.Е нашите момчета са изключение от правилото ,но след като отпадат толкова рано,няма какво да се види.
Аз досега не съм виждал скокове във вода да дават по К1 ,но фехтовката е редовна.Относно програмата на Канал 1 вече няма какво да се коментира.Които се интересува от Олимпиадата да се оправя както може.
БТВ Казах ли ти ,че Фелпс ще победи Крокър в 100м бътерфлай.Тоя човек има феноменален финален спринт.



Тема Re: :-))))))))нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано21.08.04 02:41



:-(((((
е аз имам само Канал 1 и Евроспорт ама там също яко комерс. :(
Ако имах ARD и ZDF щях да се разбия, там предполагам дават точно това, което което искам да гледам. Просто излъчват абсолютно всичко! Канал 1 са пълен ташак, няма какво да ги коментирам. Иначе скокове във вода даваха, синхронните скокове при жените и мъжете с коментара на Василена Матакиева.
Гледа ли днеска, Колоезденето на писта?
Любим мой спорт, ей това е драма :-))
А днес имаше един финал в бадминтона и един в тениса на маса и нищо не можах да гледам, нито по Канал 1 нито Евроспорт. Преди 4 г. в Сидни имах възможност да гледам всичко ама тогава хващах немците + РАИ.
-------
п.с. Ще те правиме ли фен на Майкъл Фелпс? Не можеш да не признаеш уникалната класа на този феноменален плувец. :)
п.с.с. Би Крокър, защото той имаше вирусно заболяване и не беше в топ форма иначе виж му световния рекорд какъв е изродски.
Между другото въпреки открития басейн залам, че утре американската щафета на 4х100 м съчетано ще направят нов световен рекорд.



Тема Re: :-))))))))нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано21.08.04 06:04



Е да няма нужда да ти казвам ,че ГЕРМАНИЯ е No1 във всяко отношение.Жалко само ,че се представяме под нивото по медали.Аз хващам и двата канала и се наслаждавам на всичко.Разбирасе ,че гледах финалите по колездене.Просто там емоциите бяха на шест.Такива финали не се изпускат.Ето виж и фаворитите за титлата (французите) я изгубиха за разлика от плуването.А по италиянските телевизии не дават нищо за Олимпиадата.
А фен на Майкъл Фелпс - абсурд.От всички най-омразни американци тоя го ''обичам'' най-много.Даже смятам да му звънна да оговорим една среща след Олимпиадата.Бахти и говедото - където и да се състезава няма никаква конкуренция.Ох как ме е яд на тия проклети американци.Днес тоя Гари Хол Джуниър направо ме разби.Егати и несправедливостта.Колкото повече ги мразиш, толкова повече златни медали взимат.Даже изпревариха и Китаиците.Ох да им се не види.Очаквах да се задържат поне до неделя ,когато почват американските финали в атлетиката.Обаче в Пекин няма да им се размине казвам ти.Там вече трябва да ядат бои.
БТВ.Фен съм от доста години на Франциска ван Алмсик ,но времето и вече отмина.



Тема Re: :-))))))))нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано21.08.04 09:44



Жалко, че ги нямаш немските - там е доста разнообразно - просто показват собствените звезди, а те са в добри за гледане спортове - да кажем стрелба с панички. Раи и испанската ТВЕ също правят добра програма - хандбал, конен спорт, бадминтон... Днес май ще дават тенис на маса по К1.

Само можем да съжаляваме, че Фелпс се отказа да участва в състезанията по гръб, можеше да изравни Шпиц, след като днес ще вземе злато номер 6.

______
So if I can shoot rabbits,
then I can shoot fascists.


Тема Re: :-))))))))нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано21.08.04 10:23



мани не ми казвай какво дават :((
Всичко разкараха кабелните разпространители, а иначе има един милион модни, чалгаджийски и екстрасенски канали...
------
Аз лично се съмнявам, че щеще да бие Пърсъл, но знае ли човек... Ако беше Фелпс обаче, контестацията за диксвалификацията на 200 м можеше и да не бъде уважена...
Ако вземе златото в днешната щафета ще изпревари легендарният Мат Бионди, който има 5 златни медала от една олимпиада. А ако пък изобщо вземе какъвто и да е медал ще събере общо 8, което е изравнен рекорд за летни олимпийски игри при мъжете.



Тема Re: :-))))))))нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано21.08.04 12:17



Е, златото е милион процента сигурно, обаче ако беше победен от Крокър нямаше да участва в щафетата - затова и се напъна толкоз в полуфинала. А за контестацията съм напълно съгласен - имаше леко нарушение на Пиърсъл и ако Фелпс беше подгласникът, американците нямаше да оказват натиск.

______
So if I can shoot rabbits,
then I can shoot fascists.


Тема Re: :-))))))))нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано21.08.04 21:18



Хм... Фелпс не участва в щафетата за сметка на Крокър - навярно накрая е имал време да поразгледа Атина.

______
So if I can shoot rabbits,
then I can shoot fascists.


Тема Re: :-))))))))нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано21.08.04 21:37



Нищо важното е, че ще му дадат злато, защото е плувал в серията, такива са правилата на ФИНА, така че Майкъл финишира с 6 златни и 2 бронзови медала!?!?! Изравнен рекорд на руския гимнастик от време оно.
А видя ли го Пиърсъл? :))) Феноменален е просто в самата щафета станахме свидетели на 2 световни рекорда, на 100 м гръб и в самата щафета. :-))





Тема Re: :-))))))))нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано21.08.04 22:35



Мда, и последният рекорд на Лени Крейзълбърг си отлетя. А ако говорим за изравняване на Шчербо, не е баш от време оно, но все пак си е свръхчовешко занятие. Като си помисля, че можеше да ги направи 9...

По-важното за мен е, че най-красивото същество в сините коридори - Инге де Брюин - спечели титлата на 50 м свободен стил.

______
So if I can shoot rabbits,
then I can shoot fascists.


Тема Re: :-))))))))нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Авторemiii... (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 02:59



Az puk se nakefih 4e na 4x100 smeseno ne vzeha zlatoto i rekord ima6e za avstraliq,taka im se pada.
I na RSA rekorda 6tafeta se kefq pak akto gi biha.
Gadni amerikanzi,vse za tqh vsi4ko i to nasila ako ne stane ina4e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.