Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 01.07.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Иначе ЕВАЛА на организаторите в Бансконови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано20.02.12 21:13



ами баце сещаш се, че няма как да се направи модерен зимен курорт в България без мутренските мангизи, иначе ще е като на Витоша - затворена цяла зима, щото нямало кой да поддържа и дава пари за лифтовете, СРАМОТА, понякога имам чувството, че не си заслужаваме природните дадености, хората от един хълм правят чудеса, ние забатачваме уникална природна даденост





Тема Re: V_Vнови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано20.02.12 21:50



Баце, Витоша е затворена цяла зима напълно целенасочено от ШИБАНИТЕ МУТРИ, за да извиват ръцете на властта и да настройват общественото мнение в своя полза. И съвсем успешно, защото наскоро им гласуваха доста скандален лобистки закон, с който ще могат да си дерибействат на планината, все едно им е бащиния.

Виж сега, не ме интересува дали парите за развитие са мутренски. Против съм самото развитие да е мутренско. Един вид, еби й майката на планината, важното е да ни покажат по Юроспорт и Линдзи прасето да си изпружи свинския задник на родно слънце веднъж в сезона... Ебах ги тези приоритети, баце... :/

Само за сравнение - Кортина д'Ампецо, който се води най-мутренският зимен курорт в уж не по-малко мафиозка Италия, аз не видях нито отблъскващи бетонни комплекси, нито непроходими кални улици, нито грозно разорани гори.

България НЯМА нужда от модерен зимен курорт заради едната селска гордост. България има нужда от обикновени зимни курорти, които да са достъпни за обикновения човек и масовият ски спорт да процъфтява.




Редактирано от Meйджъp на 20.02.12 21:51.



Тема Re: V_Vнови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано20.02.12 22:25



Ами то модерен зимен курорт в една нормално развита страна точно това значи - супер условия за спорт и почивка при запазване ункалността на планината. Ако имаш предвид, че разбиват природата - там вече не знам - аз последно бях в Банско преди 16 години, Мултигруп тъкмо бяха построили Новия град, но аз и там не ходих, аз си бях в старо Банско при механите

При нас е ясно, че на никой не му пука за планината, а за парите, аз примерно на Слънчев бряг не стъпвам, щото е станало панално изчадие.
А в това Линдзи да идва има само активи, "дебелия и задник" ще направи много повече за спорта и туризма у нас отколкото цялото министерство за 10 години, не знам що я намесваш и какво тя ти пречи, виж това, че се строи безцелно е друг въпрос - проблем на нашите умници.



Тема БАНСКО - ЖЕНИнови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.02.12 03:57



Деволе, на една туба бензин си и по малко от Кралицата, не ми казвай, че няма да си там, чакам да постваш снимки, специално за Мейджа, ако може и на задните и части



Мачкай Лиииииииин, не позволявай немски недоразумения да вдигат купата в България.

На последната тренировка 18 стотни преднина за Рийш.



Тема Re: БАНСКО - ЖЕНИнови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.02.12 14:06



Казаха ми, че спускане едва ли ще има, така че да не бия напразно път ;)
Голяма буря щяло да има уикенда у Банско :о



Тема Re: Алпийски ски - 2011-2012нови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор shevchenko (специален)
Публикувано25.02.12 15:18



Минаха двете Супер Джита при мъжете тази седмица и Феуз не успя да съкрати аванса на Хиршер, сега трябва Марсел да спечели утрешния гигантски, с което да се доближи до СК.





Тема А Джойнови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.02.12 16:37



разбрала ли е, че Бенямин Райх днес спечели, а вчера беше 3-и - то това си е малка сензация



Иначе Феуз стопи само 37 точки в по добрите си дисциплини, но разликата между тримата е малка, тая година ще има драма, няма да е като миналия сезон, макар, че за това помогна и контузията на Ивица

Хиршер - 1055 т.
Ивица - 1043 т.
Феуз - 1040 т.



Тема Re: КУР скинови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано25.02.12 17:00



И що стана, 500-кубиковият ГМО-задник няма да се пуска по ултра-гига-мега модерната писта в Банско. Жалко, но поне ще можe да се изближе на спокойствие с немското недоразумение в някой ултра-мега-гига луксозен хотел.

Пфъъъъъъ...



Между другото вижте какво отношение има вашата шибана любимка към своите фенове:

+ Видео:

Видя се в малко по-деликатна ситуация и си показа част от истинската същност - служебните усмивки набързо увяхват, качулките се вдигат като последна преграда срещу фенската любов. Противна лицемерка! Хората са дошли да те посрещнат (виж, дали са хора или просто стадо малоумни овце, това е друг въпрос), а ти гледаш да се измъкнеш по бели гащи. Жалка история. Ама откъде да знаете, тези неща не ги дават по юроспорт или поръчковите магазинни интервюта с предварителен сценарии и много грим...

Уууууууууу!!!





Тема Re: КУР скинови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.02.12 17:13



е кво общо има Линдзи, мега пистата и скапаното време в Европа тая година, дето отмениха един милион състезания



Ахаха баце, ама как обичаш да преувеличаваш, не е истина, цар си, аз викам кой знае какво станало, а то Линдзи си правела път през тълпата.
Един хубав коментар отдолу:
"К'ви журналисти, к'ви фенове...то бива ама те като аборигени се нахвърлиха върху момичето, все едно ще обядват с нея. УЖАС! "



Тема Re: КУР скинови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор shevchenko (специален)
Публикувано25.02.12 18:13



Батка, вие в щатите да не би да си записвате ред за автографи по имейла и Линдзито да подписва регулярно на по 5 човека на всяко летище след като стриктно им провери личните карти ? :))

Според мен и двамата с Мейджъра не сте прави, истината както обикновено е някъде по средата... Но, аз оправдавам някои по-нахални фенове, защото реално това е единствения шанс да вземеш автографа, за който си дошъл.
Единственото, което не ме кефи в репортажа на Линдзито е че се обяснява и позира, все едно ще и отнеме повече време да се разпише, отколкото да се спре и да каже, че трябва да си пренесе чантата. :))
Ако си беше вършила работата без да се обяснява щеше всички да е ок. :)

В крайна сметка напълно нормална картинка, около мачовете на Левски в лигата и аз се бях запалил (само че автографи не съм искал, търсех да си направя снимки) и съм ходил по летища, стадиони и хотели.
Роналдиньо например премина 1 метър от изхода на Гранд Хотел София до автобуса спрян на тротоара с няколко човека пред него, няколко зад него и с ръцете си пазеше главата :))

Сигурно си чел разказа ми в тенис, когато се снимах с Джоката, но не може всички да са такива пичове като него. :))
Най-фрапантно беше обаче, когато ЦСКА игра с Хамбургер за УЕФА, бях спрял един босненец нападател (изрусен), вече забравям как се казваше и в този момент гледам, че Ван Дер Ваарт се изплъзва в тунела и както позирахме с босененеца пред насочения от приятеля с който бях фотоапарат двамата извикахме Рафа и побегнахме към него, а на босненеца сигурно му е станало малко тъпичко. :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.