Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 01.07.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Победа за Хиршернови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 16:55



както писах по рано, аз съм за един измежду Хиршер и Феуз тая година за СК, вече имат доста голям шанс след контузията на Костелич, който най-рано ще се върне на 10 март за старта в Кранска Гора, Словения.



Тема Иначе ЕВАЛА на организаторите в Бансконови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 17:01



и всички, които са направили така, че Банско да приема старт от СК и при жените и при мъжете. Няма друг спорт, който да събира в България най-големите звезди в света в даден спорт, освен ските.
Най-близко е ралито, но и то е по назад в сравнение със ските.

ЕВАЛА, нещо хубаво се случва и в България





Тема Re: Победа за Хиршернови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:33



Аз съм както и друг път съм казвал за Марсел Хиршер, изключително атрактивен скор, в иначе сивия зимен мъжки керван.
Много важна победа, с която си върна всички шансове, а утре трябва да направи дубъл и става фаворит номер едно.



Тема Ееее не :)нови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.02.12 04:19



... тия в България ще ме уморят, Хиршер бил спечелил специална награда, като победител - апартамент за 120 хиляди евро в Банско

Само да не се окаже незаконен и да трябва да го бутат след време Чудим се дали и в Бийвър Крийк, Сейнт Моритц, Китцбюел или Гармиш дават апартаменти или вилички



Тема Re: Ееее не :)нови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор shevchenko (специален)
Публикувано19.02.12 11:38



Ахаха, невероятна простотия, Хиршер спечели първия манш и на слалома, дали има и днес такава награда ? Ако всеки път дават, тоя като се откаже от ските след 15 години да кажем си става рентиер на Банско до края на живота





Тема Re: Ееее не :)нови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.02.12 11:54



проста държава, слагаческа



Тема Re: Ееее не :)нови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.02.12 07:20



Спокс, там имат толкова свободни апартаменти, че на всички състезатели да дадат по един, пак ще останат и за други години :)



Тема Хиршер дълго ще помни Бансконови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано20.02.12 16:15



2 победи за световната купа, 8-а победа за сезона нещо което не е правено години наред, 200 точки с които изпревари Феуз за СК и се доближи само на 18 точки от контузения Костелич плюс апартамент в Банско, какво повече





Тема Re: Ееее не :)нови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано20.02.12 20:24



Абсолютна чалгарийска цървулщина в духа на най-долните комплексаро-слагачески традиции!!!!!

КУР за Банско!!! Когато и да ги помете лавина тези продажни селяндури - все ще е късно! Превърнаха Пирин в частна планина заедно с една шепа шибани мутряци!!!





Редактирано от Meйджъp на 20.02.12 20:25.



Тема Re: Иначе ЕВАЛА на организаторите в Бансконови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано20.02.12 20:26



Хубаво е, ама на цената на какво????????








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.