Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 02.07.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: КУР скинови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.02.12 18:27



каква среда, аз не съм изказал крайно мнение


Исках само да кажа, че ако беше Яница, Мейджа щеше да каже каква идиотска, невъзпитана и аборигентска нация сме и как полицията не си върши работата, а Бойко пак не си е подал оставката



Тема Re: КУР скинови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор shevchenko (специален)
Публикувано25.02.12 18:36



Хахаха, тук удари десетката признавам. :))

Еее, ами нали се кефеше на коментарите какви нахални и прости са журналистите и феновете, аз го разбирам че това е и твоето мнение.



Тема Re: ьнови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано25.02.12 18:55



Не знам коя Яница визираш, ама ще я приема за обединителен образ на останалия ски елит. Разликата е там, баце, че "Яница" не я налагат непрекъснато с някакъв излъскан медийно-маркетингов образ, в който всички трябва да вярваме и да изпадаме в прехлас пред него, не я изтъкват непрестанно колко е земна, усмихната и готина, затова какъвто и темерут да се покаже на някое задръстено от аборигени летище, няма как да изпъкне такъв контраст между действителен и измислен медиен образ, както се случи онзи ден с американския свинчок, че да се налага да го отразява някой.

А че имаше аборигенски изпълнения на летището - имаше, но точно в такива нестандартни ситуации се вижда колко струваш, защото за тях няма предварителни сценарии и добре подготвени речи и отработени служебни усмивки.




Редактирано от Meйджъp на 25.02.12 18:59.



Тема Re: >нови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано25.02.12 19:12



Най-голямата простотия, на която съм ставал свидетел, е след едно състезание по биатлон, когато на изхода се бяха събрали 5-6 ловци на автографи. Излиза някакъв чешки анонимник, придружаван от човек от чешкия щаб, съответно петимата го наобикалят с химикалките, а той вместо да драсне 5 подписа за около 15 секунди и да уважи хората, викна на колегата си да им раздаде 5 готови картички с автограф... Доста жалка история... И то някакъв убит чех. За да е пълен контрастът - 10 минути по-късни голямият Оле Ейнар си прекъсна тренировка, за да се снима поотделно с всички. И това говорим за човек, който 15 години е на върха и сигурно е раздал хиляди-хиляди автографи и трябва да му е поомръзнала цялата тази фенска суетня около него...





Тема Re: V_Vнови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано25.02.12 19:59



Веднъж да се случи двамата с етб да сме на абсолютно едно и също мнение. Понеже е малко срамно за дама да ползва такива изрази, просто слагам така популярното +1





Тема Re: А Джойнови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано25.02.12 20:01



Хич не- срам за мен

. Най-накрая нещо хубаво в този прокълнат ден



Тема Re: >нови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор shevchenko (специален)
Публикувано25.02.12 20:33



А ти имаш ли снимка с Оле Ейнар или си само за наблюдаването на спорта и не си падаш по тия неща ? :))



Тема Re: >нови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано25.02.12 21:10



Имам, че как иначе! Принципно не си падам по тези неща, но за някои емблематични фигури правя изключение :)) Яд ме е, че не можах да издебна и Ленчето тогава... :|





Тема Re: КУР скинови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано25.02.12 23:43



Изрусения босненец най-вероятно е бил Сергей Барбарез





Тема Re: КУР скинови [re: Forest fan] Отговор на мнението
Автор shevchenko (специален)
Публикувано26.02.12 00:43



Той, да. :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.