Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 02.07.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано04.02.12 20:01



да уточним, Линдзи ми е симпатична, но не я смятам за легенда като Врени. Въпреки това, противно на ограниченото ти мислене, не се пукам от яд, просто ми е безразлично. Относно американските спортисти, пак ти казвам- вземи прогледни...



Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: joyr] Отговор на мнението
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.02.12 20:06



Прогледнал съм, ти си типичен американски хейтър (не разбирам, защо го отричаш, всеки има право на свои предпочитания), а Линдзи отдавна е спечелила място, равно на това на швейцарката.

I believe the best social program is a job

Редактирано от Vendome на 04.02.12 20:10.



Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано04.02.12 20:36



Нищо не отричам, американски хейтър съм, но например всичките ми любими лекоатлети са американци, обожавах Агаси и Брайън Бойтано (упс, той беше канадец

), та явно затова не виждам величието на Вон, ей тъй, щото съм американски хейтър.
Претендираш за интелигентност, а си толкова фанатичен, че някак си тези претенции се размиват.



Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: joyr] Отговор на мнението
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.02.12 20:42



Иронизираш неуспешно, в случая фанатикът си ти :))) с тази нелепост за Вон и Шнайдер.

I believe the best social program is a job


Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано04.02.12 21:34



нямам никакво намерение да споря с теб, всъщност то няма и смисъл.



Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано05.02.12 12:50



И аз това щях да кажа, и то не само, че спорта в момента по принцип е по-силов и скоростта е по-голяма. Просто Врени има две дисциплини, което в никакъв случай не и омаловажава легендата. Аз лично отлично си я спомням от Лилехамер. Беше един от последните и сезони, но ми направи впечатление.
Иначе един от петте ми спортни герои също беше коронован основно в двете технични дисциплини, чат се пускаше и в джито. Много ме беше яд навремето, защото заради това спечели само една световна купа, догато доста по-посредсвени скиори като Акола станаха световни заради цялостно каране.



Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: TheExorsist] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.02.12 17:24



Тина Мазе още няма победа, но все още има шанс за титлата, макар и да изостава с 400 точки. До края има 9 технични дисциплини, срещу 6 скоростни, няма да е зле Вон да спечели поне един слалом, но не вярвам да стане

Днес бе длъжна да вземе точки, вярно, че сигурно е още под емоция от вчера, но все пак, добре, че и Тина не завършва днес. Манкузо с пбеда в Гармиш за Супер Г-то, следвана от симпатягата Фенингер.

При мъжете тая година е по сложно, точките се пръскат яко и има голямо ранообразие, с най-големи шансове са техничарите Костелич и Хиршер и скоростните Куше, Свиндел и Феуз. Само не искам да е пак Костелич тая година, ще се радвам да е Куше и естествено Свиндал, но не ми струва толкова агресивен норвежеца, по скоро Хиршер, Костелич и Куше.



Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.02.12 03:02



Трудно ще бъде спрян Костелич. Не съм му фен в никакъв случай, даже е прекалено нагъл за моите разбирания, но е най-добрия в момента. Свиндал е много зле след Ванкувър, за мое голямо съжаление.
хех, споко бе, Тина Мазе няма никакъв шанс да застигне Линдзи. Тази година няма да има никаква интрига за големия кристален глобус.
А Вон се провали на СГ заради ония капути организаторите дето я задържаха на стартовото блокче цели 5 минути повече и я изнервиха и и нарушиха ритъма.

Редактирано от Diavolo на 07.02.12 03:03.



Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.02.12 19:16



Бас ли си загубил?

I believe the best social program is a job


Тема Re: !!! КЛУБ 50 !!!нови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано07.02.12 20:04



абе басче, ама май нещо взе да го кефи, щото трябваше да я свали в неделя, а още я мъкни






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.