Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 11.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Залогнови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.03.12 01:13



абе знаейки психарщината на Мюърхед не бих заложил на ъндър в един такъв мач... В тоя мач може да има яко тройки, двойки... :о
не знам колкото ми е ъндър, толкова ми е и оувър, по-скоро второто.

ето моята колонка:

Швейцария - Русия 1 (1.50)
САЩ - Дания 1 (1.65)
-
достатъчно.. два мача в права колонка - общ коефициент: 2.475, праскаш 100 лв. и си отгоре с 150 лв.

ай ;)



Тема Re: Световно първенство / женинови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.03.12 01:15



Този отбор на Италия (Гаспари - Аполонио) е вицеевропейски отпреди няколко години, тъй че не са съвсем случайни :)

Ае, утре сутринта в 10:30 ще има запис на мач от последната сесия по Юроспорта. Предполагам, че ще е Канада - Шотландия, но дано изберат Дания - САШ или Швейцария - Русия, че канадките така или иначе ще ги качат в TSN с доста по-добро качество.





Тема Re: Залогнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.03.12 01:25



Ами и двете играят на сигурно, без излишни рискове, но от друга страна, когато вече не се бори за нищо, Мюърхед може да отпусне юздите малко и да й напълнят къщата с камъни :))) Ама най-лошия случай да стане 9:2 и да приключи с ръкостискане в 7-ия енд, така ги мисля нещата :)

Рускините са откачалки - като нищо ще изненадат швейцарките на финалната права. Достолепната леля Олга Адрианова ще погледне лошо от терасата и току-виж заредили божествени камъни нашите манекенки :)))


Леля Оля гледа лошо :)))





Тема Re: Залогнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.03.12 01:45



Абе, Гяволе, да не си праснал стотарката, че паднаха коефициентите на 1.44 и 1.57? :D





Тема Смееееех.....нови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.03.12 14:33



Канадките ще се окажат най-големите психарки - 3:9 срещу играещите за чест и слава шотландки в решителния мач за участие в плейоф 1-2 и сега дори участието на плейоф 3-4 е по въпрос. Като нищо набралите скорост и самочувствие американки ще ги треснат в тайбрека днес.

Иначе колонката ми излезе на късмет. 11 точки още в 7-ия енд, но после само една докрая и оградихме символична печалба :)





Тема Re: Залогнови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.03.12 23:30



Ами не съм деба


Така ще стане, когато хващам хубавите коефициенти само ей така познавам за чест и слава... :О
И двамата хващаме колонките си, класици -)



Тема Re: Смееееех.....нови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.03.12 23:33



Преди малко изгледах пълния запис на Канада - Шотландия по Евроспорта + последните ендове на Швейцария - Русия и Китай - Германия.
Леле и ти хулеше Амбър Холанд, а глей само какъв трагичен канадски отбор, заеби, това е най-слабата канадска формация, която съм виждал :о

По Евроспорт 2 ще дават пряко утрешния втори плейоф между Корея и победителя от тайбрека между Канада и САЩ (тук обаче не вярвам да имаме сензация, канадките ще спечелят, после сигурно ще излъжат и корейките, но ще паднат сигурно от шведките).
Иначе директния плейоф за място на финала и тайбрека няма да ги дава тъпата телевизия, на всяко първенство едно и също


добре, че е оня сайт баси..

Сега обаче няма да посещавам клубчето, докато не гледам мачовете и така, няма как да има диалог, какво да се прави, простотия.

Ае



Тема Re: Световно първенство / женинови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.03.12 23:37



Значи аз до края на първенството ще съм за Мириам От!! Нали няма световна титла? Крайно време е да спечели и сега е златния и шанс... Заслужава го и тя и симпатичните швейцарки. Не искам пак Швеция, писна ми от тия, виж може примерно корейките, свеж полъх са. Американките не ме кефят нещо, въпреки, че играят нападателен и смел кърлинг, а може би за първи път през живота си няма да викам за Канада, хехе. ;) Не че няма да съм доволен ако спечелят, но за мен това е антикърлинг което играят, а Мириам От е голямо име и заслужава своето парче от тортата...





Тема Re: Световно първенство / женинови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.03.12 02:04



Хехе, Дяволето да не вика за Канада - това трябва да се запише! :)))

Иначе Мирям От не е печелила никога световна титла. Има само един бронзов медал отпреди 4 години. Аз съм за корейките, макар че е несериозно те да вземат златото - нямат нужната класа.

п.п. Тази нощ е плейоф 1-2 между шведки и швейцарки. Бонус залогът този път е ъндър 12,5 точки на 1.70 коефициент. Шведките избухнаха в няколко мача с 5-ци, но Мирям От е една от най-прагматичните състезателки и не допуска излишни рискове, тъй че един мач с максимум 9-10 точки общо е най-логичното нещо на света, ама да видим...





Тема Re: Световно първенство / жени [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.03.12 04:18



СПОЙЛЕР

не чети ако не си гледал


Току-що изгледах на тсн.ка тайбрека м/у Канада и САЩ
Ами, прегоряха очаквано американките точно когато не трябваше... Алисън Потинджър ги закопа яко... То всичко се реши още във втория енд, когато два безобразни удара на американките доведе до калитарска четворка за Канада, след което домакините на първенството просто си поддържаха преднината. Все пак американките се затегнаха и в осмия енд беше другия решиетелен момент, когато при 5-7, американките имаха реална възможност за кражба на единичка и намаляване на преднината на канадките само с 1 точка, но какво стана.. поредния овъркърл на скипката им и всичко свърши.

Следващото ми включване тук ще е чак през нощта срещу неделя, когато ще изгледам първо Швеция - Швейцария на сайта на тсн. а после записа по Евроспорт м/у Корея и Канада

ае ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.