Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 11.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ДАААААААААА!!!!!нови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано21.03.12 22:44



всъщност имам откслъчни спомени от 2002 г. още, но както си трябва го следя едва, едва от 6 години насам.
Това с 1994 г. ме уби :О
знам я историята де ама пак си се удивлявам, евала :)

ами култов спорт в чистия смисъл на тази дума, един от малкото спортове в които е запазен първичния дух и първоначалния замисъл/идея...



Тема Re: Коментаринови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано21.03.12 22:50



уникален мач става за третото място наистина!



ако нямаш време за целия мач гледай само седмия енд и последните два удара на скиповете, особено това дето направи Джейми Куи е може би ударът на турнира



Тема Re: Коментаринови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано21.03.12 23:32



Тези удари ги гледах на краткия репортаж - наистина уникални :)

Тези дни ще си го пусна да го гледам изцяло.





Тема Re: Световно първенство / женинови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано21.03.12 23:37



Гледаш ли Германия - Канада?
Гледай сега как Робияр ще психяса...







Тема Re:нови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.03.12 00:03



Абсолютни безхарактерни патки! Лягам си...







Тема Re: Световно първенство / женинови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.03.12 13:03



Гледах го ама вече офлайн от дира и май по-добре, че снощи разбирам е имало големи проблеми с логването, масово хората не са могли да пишат и да се логват.


Мен ме е яд за рускините демба, поне очичките щях да плакна...



Тема Re: Световно първенство / женинови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.03.12 00:45



Малийй, Мейдж, ужас... Това е най-слабото първенство/турнир, който някога съм гледал, нивото просто е ужасно слабо... :О
Доста изгледах вече за да мога да изразя подобно мнение, което ще рече, че който и да стане шампион (хах, Италия да бие Канада на кърлинг, смех) ще е най-слабия шампион в историята може би.
А тая Мюърхед, голема лузърка, немам думи, при тая посредственост да няма шанс дори за тайбрек е мега провал, не знам защо я търпят още :о
дано американките успеят да продължат, че играят добър кърлинг, останалото е яко бот и пак се върви към финал Канада - Швеция, заеби.



Тема Re: Световно първенство / женинови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.03.12 00:55



Днес имах глупостта да изгледам последователно прословутия малък финал на Брайъра и после да си пусна жените... За какво говориш ти, може би... :о

Безобразно слабо първенство. Не знам дали съм пристрастен от сантиментална гледна точка, но миналогодишното издание в Есберг беше поне две класи над сегашното представление.
Май само шведките играят стабилно, канадките и те психясват на моменти... На корейките искам да им изгледам един пълен мач, да ги видим що за стока са точно, не вярвам да направят нещо в плейофите... Абе всичко си върви към финал Швеция - Канада. Швеция бие Канада в 1-2 плейофа, после Канада бие Швейцария в полуфинала и накрая драма финал и на който му издържат нервичките. Това ми е ботската прогноза :)





Тема Re: Залогнови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.03.12 01:07



Ето един бърз залог от мен за последната сесия (в бет365):

Канада - Шотландия - ъндър 12,5 (1.75)
х
САЩ - Дания - 1 (1.65)
=
2.88 коеф.

Бих добавил колонката и Германия - Китай оувърче, ама нямаше коефициенти.





Тема Re: Световно първенство / жени [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.03.12 01:07



обаче в интерес на истината Италия и Шотландия правят хубаво мачле, в момента ги гледам пряко по Евроспорт 2, скивай само как италианките ще откраднат победата в екстра енда :)
много приятно отборче са направили италианките, ама ги урочасах, грешка на скипката им и сега за Мюърхед предстои лесен удар за единичка и победа в екстра енда :о




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.