Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 30.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано16.05.11 00:08



Можеш ли да го преведеш, че този език ни е малко непознат



Овечкин се мисли за гений, а Ягър за Бог



Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: Forest_fan] Отговор на мнението
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано16.05.11 00:17



Охх, извинявай, все си мисля, че е хипер лесно

. общо взето така е- Овечкин декларира, че Бог го е пратил на земята да играе хокей, и че е гений. Ягър отговаря- "Никого не съм пращал"

Иначе днес гледах мача за бронза на кръчма, и за пореден път се убедих, че чехите не ме кефят- при всеки гол, и техен, и руски, изригваха в псувни срещу Русия, а при победния един тлъст пиян чича запя химна на СССР. Много дребни душици са, и това е

Редактирано от joy_r на 16.05.11 00:18.



Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано16.05.11 00:26



Да, чешкият не ми е силата, но го нацелих



Колкото до чехите, те си имат своите основания за такова отношение спрямо руснаците и това едва ли някога ще се промени. От няколко месеца сестрата на жена ми живее заедно със семейството си в Бърно и общо взето също не е много очарована от местните. Тя също използва това определение "дребни душички", както и това, че били много лицемерни. Аз нямам опит с чехи или чехкини



Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: Forest_fan] Отговор на мнението
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано16.05.11 00:29



Такива са, дребнави, завистливи и лицемерни. Иначе причините за отношението си ги имат, ама спорта е за да се радваме на успеха на нашите, а не на погрома на другите. Същият изблик на злост беше и при победата над Словакия, идва ми в повече





Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано16.05.11 00:33



За съжаление спортът отдавна не е просто една игра, а има твърде много политика и бизнес.



Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: Forest_fan] Отговор на мнението
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано16.05.11 00:43



Така е.



Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.05.11 01:38



ахахаха


тия изказвания къртят мивки :))

Иначе чехите не могат да дишат руснаците изобщо, а в хокея това е най-голямата война, да не казвам, че е по-голяма война и от Канада - Русия, защото тук имаме и лични причини. Все пак, Джой чехите никога няма да забравят една Пражка пролет и едни чужди танкове.... ;)



Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: Forest_fan] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.05.11 01:40



за съжаление нямах никакво настроение за този финал, защото по същото време Ноле биеше Рафа. Гледах ги едновременно двете събития, но към хокейния мач поглеждах рядко и вяло и без настроение. Скучен мач (както са повечето такива между фини и шведи) първите две третини и после..... нямам думи :О
Радвам се за финландците за които хокея е повече от религия.





Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: Forest_fan] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.05.11 01:42



особено в хокея...
заради СССР хокеят стана най-политическия спорт и най-голямата реклама на червения режим в световен план. Това е ФАКТ и това само доказва значението и популярността на този уникален спорт.



Тема Re: Световно първенство по хокейнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано16.05.11 12:43



За съжаление почти не успях да гледам първенството и не бих могъл да направя някакви по-сериозни оценки. Но все пак не е за пропускане слабото представяне на руснаците. Аз успях да гледам втората и третата третина с Финландия и останах много учуден от пасивната им и плаха игра. Отделно Овечкин се помисли за кой съм аз и се правеше постоянно на клоун пред съдиите. Изненада е и отпадането на чехите, като въобще не мога да си представя как са били победени от Швеция. Очаквах повече и от Словакия, не само заради домакинството.
Иначе напълно заслужена победа на финала на Финландците, които ме изненадаха приятно. Този гол в края на втората третина обърна целия мач на опаки и случилото се третата беше закономерност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.