Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 07.07.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано09.03.11 14:50



Ясно, значи дотук три минути отгоре за Нойнер, множко ми се струват..



Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано09.03.11 14:52



Множко са, но Нойнер никога не е била сигурна в стрелбата, а днес условията са ужасни. Две отлични състезателки в стрелабата като Зидек и Хенкел имат съответно 5 и 7 грешки от две стрелби...

Всичко отива към титла за Екхолм...
А Беларус традиционно прави силни резултати в тази дисциплина и изненадата Скардино вече имаме три нули...



Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано09.03.11 14:57



Отвикнала съм да гледам биатлон и ми е леко трудно да ги следя коя с колко грешки е, ама по две на стрелба ми се струват множко, помня едно време Поаре все беше с нули. Занимателен спорт, жалко че в края на сезона се сетих за него.



Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано09.03.11 15:09



Нойнер беше много консервативна в ски бягането, но сега на последната обиколка е направила над 30 секунди на Тора Бергер. Мисля, че може да се задържи в шестицата, особено ако вятърът не утихне...



Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано09.03.11 15:12



Ами това е световна титла за Екхолм. На легнал вятъра и беше утихнал, а на прав е прекалено добра...



Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано09.03.11 15:51



В крайна сметка Екхолм пред Бахман и Вита Семеренко. Нойнер е пета, Бергер десета, Макарайнен ще е около 30-място, а Хенкел извън точките...

За СК Екхолм и Макарайнен се изравняват и са на 60 точки пред Хенкел, 70 пред Бергер и 80 пред Нойнер... До края остават 4 индивидуална старта.

Редактирано от shevchenko на 09.03.11 15:51.



Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано09.03.11 16:07



Да и е честита, аз пак изтървах края, ама имахме семинар

. Последен старт ли беше това на световното, или има още нещо при мъжете?



Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.03.11 16:12



може би вече за 1001 път ще кажа, че съм си правил труда и си играх бая време да пусна една генерална тема в която има целия календар на всички топ зимни спортове. там естествено фигурира и програмата за световното в Русия.





Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.03.11 16:15



ето как един старт може да ти провали целия сезон


Макарайнен тотално се срина на стрелбата и целия и аванс от 47 точки отиде по дяволите.
Тъпо състезание, изобщо не ми хареса, тъпотия голяма с този вятър.
На масовия старт задължително трябва да е пред шведката, защото тя е много по-опитна от финландката и знае после как да се настрои за финала на сезона и да гони това което и трябва, дори и да е по-бавна. И все пак Макарайнен в моите очи е фаворитка, защото има два старта на спринт и преследване, където е много по-добра от шведката и е най-добрата изобщо през сезона, а 15 км. индивидуално повече няма.

Екхолм спечели малката световна купа в дисиплината



Тема Re: Световно първенство по биатлоннови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано09.03.11 16:19



ОК, извинявай, и пак благодаря. Вярно и на мен си го казвал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.