Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 23.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Световно първенство по северни дисциплининови Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.02.11 14:21



Айде почва се!

Ски бягане / Ски скокове / Северна комбинация

Най-красивите и велики дисциплини, най-старите, първородните (ски бягането и ски скоковете) се връщат в майката родина - Осло / Холменколен

Очаква се да се счупят всички рекорди по гледаемост. Абсолютно всички билети за най-чаканите дисциплини са разпродадени вече.
Над 300 000 билета вече са продадени.




Редактирано от Diavolo на 24.02.11 15:54.



Тема Re: Световно първенство по северни дисциплининови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.02.11 14:25



и да добавя свтовното в Гармиш беше финансов провал и ФИС отчетоха загуба. Добре, че са ски бягането (най-скъпоплатения продукт в момента от всички зимни спортове) и скоковете за да има кинти. Според предварителните прогнози и проучвания на пазара това световно първенство ще донесе над 200% възвръщаемост и ще стане най-печелившото като чиста финансова печалба в историята изобщо на зимните спортове.





Тема Re: Световно първенство по северни дисциплининови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано24.02.11 16:07



Няма начин да не се получи страхотно първенство в Норвегия, там северните спортове са култ. В Либерец тяхната агитка беше и най-многобройна, и най-гръмогласна, повече бяха и от феновете на домакините, и от австрийците и германците, на които първенството им беше в съседство. А аз още си пазя норвежкото знаменце, което ми даде един чичко да мятам на отборното в скоковете, да се отличавам от чехите наоколо





Тема Re: Световно първенство по северни дисциплининови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано24.02.11 18:55



Първа титла за Норвегия и Марит Бьорген







Тема златен старт за великатанови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.02.11 19:00



Марит Бьорген


Бьорген няма спиране просто, доказа, че е с класи над конкуренцията в ски бягането .
100 златен медал в историята за най-великата северна нация

При мъжете в спринта спечели малко изненадващо, но напълно заслужено шведа Маркус Хелнер който беше недостижим за останалите. Страхотен финален спринт на великия Петер Нордхуг му донесе сребърния медал изпреварвайки любимата си жертва и фаворит номер 1 на букитата, Емил Йонсон от Швеция.

Впечатляващо начало на световното п-во

Утре почват скачачите
Квалификация на малка шанца за мъжете и официалното състезание при жените на същата малка шанца (те само от такава шанца скачат).



Тема Re: златен старт за великатанови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано24.02.11 19:09



Първо инфо от тренировките, Ромьорен е аут за норвежците





Тема Re: златен старт за великатанови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано24.02.11 22:09



Сега изгледах записът на състезанието от 1/2 финалите до края...
Признавам, че тези три спорта са ми малко тъмна Индия и преди Ванкувър почти не съм ги следял (голяма грешка). Знаех само някои имена на величия от заглавия в медиите и то без в северната комбинация...
Тази година се опитвам да следя състезанията, ама нещо не спират да ме изненадват...
Постояно нови имена за мен, а Спиридонката не спира с "и тая е доказана и незнам си какво". :)

Та въпорса ми е нещо ми се губят финландките и Тереза Йохауг при жените, а при мъжете руснаците, които на олимпиадата мачкаха в спринта... Чакам отговор от специалиста



Редактирано от shevchenko на 24.02.11 22:10.



Тема Re: златен старт за великатанови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано24.02.11 22:11



Владко Зографски ще участва, нали ?
Тук правилата какви са 50 се класират и 30 за втория скок...
Че постояно различни правила в ски полетите, четирите шанци и СК ...



Тема Re: златен старт за великатанови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано24.02.11 22:12



И само да допълня, че Бьорген ме кефи много, ама Нортхуг не. :)
Ааа и Ана Хааг ми се изгуби при жените ?



Тема Re: златен старт за великатанови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.02.11 23:43



Ще участва Зографски и на двете шанци и да би трябвало да е като за СК, 30 участват след първия скок.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.