Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 28.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: 108 метранови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано27.02.11 20:31



Само за информация, вчера Чешанков беше казал, че са вдигнали незаслужено високи оценки за стил на... Аман :)



Тема Re: 108 метранови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано27.02.11 21:26



Хехе, тук ме закопа, защото няма как да не се съглася

. Не, всъщност има, допреди няколко месеца Сими получаваше 19-ки за приземяване без телемарк, сега си е оправил стила, и не е така фрапиращо подпирането, а вчера не беше зле, никак даже.
Има и нещо друго, при Шлири, Аман, Моргенщерн е валидно правилото- първо работиш, за да си създадеш име, после името работи за теб. Така че всякакви спекулации как се вдигат високи оценки на австрийците, защото са австрийци, са смешни. Аман като е от Швейцария, да не би да получава 17-ки???? А и до миналата година беше трагичен стилово, колко пъти победата се е решавала от завишените му оценки, често в ущърб на някой от австрийците.



Тема Re: 108 метранови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано27.02.11 22:16



На мен Чешанков ми е от любимите коментатори, но действително в ски скоковете някой път прекалява. Когато коментира Хокей, Тенис и Лека Атлетика обаче е безспорна класа.





Тема Re: 108 метранови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано27.02.11 22:32



Когато коментира състезанието в Гармиш- единственото, което съм гледала с бг коментар тази година, каза, че лошата форма и контузията на Шлиренцауер са добре дошли за спорта, защото така сезонът ставал завързан. Колко малоумен трябва да си, за да се радваш, че някой от най-класните състезатели липсва, и колко злобна миша душица, за да приветстваш контузия на 21-годишно момче

? Онемях просто тогава...



Тема Re: 108 метранови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано27.02.11 23:04



Според мен нещо не си чула добре или не си разбрала...
Първо какво завързва лошата форма и контузията на Шлиренцауер, да не би преди това да е бил някакъв тотален доминатор ?
И второ Гармиш е част от 4Х нали ? Тогава много добре си спомням, че Чешанков обясняваше как според него не си е заслужавало Грегор да участва на последните две състезания тъй като е пропуснал първите две и няма шансове, а така рискува контузията да се задълбочи...
На олимпиадата пък обясняваше как въпреки бронзовите медали и че е млад, това все пак е Шлиренцауер и е нормално да иска повече т.е. показваше повече от голям респект.
Както и да е според мен си предубедена, а и дяволето тук сипва масло в огъня като ти предава когато атакува с нещо австрийците.
Аз не съм го чул да атакува някой състезател персонално, по-скоро е имал претенции към съдиите и федерацията...



Тема Re: 108 метранови [re: shevchenko] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано27.02.11 23:22



Каза го точно така, както съм го написала, а вече кой как го разбира, е отделен въпрос.
И да, предишните два сезона Грегор и Сими бяха тотални доминатори, ако не печелеше единия, то беше другия. Миналият сезон Грегор завърши втори с 8 победи, този сезон първият Морги има толкова, аз на това му казвам доминация. Разбирам, че наистина с този двуполюсен модел интригата се убиваше, но не разбирам изблиците на Чешанков. Смея да твърдя, че много пъти е атакувал персонално точно състезателите от австрийския отбор, последно заедно с Владо Зографски. Така се създава погрешно впечатление у незапознатите зрители и е адски грозно. И за да не ме обвиниш в пристрастност, дебело ще подчертая- фен съм на Шлиренцауер, но не и на Австрия отборно





Тема инфарктни 10 км в класическия стилнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.02.11 15:08



3 от 3 за Бьорген



Тук се очакваше да има пробив от страна на Йостина Ковалчик, защото в тази най-стара ски дисциплина разликите са най-малки и наистина 3 км. преди края, Ковалчик имаше аванс от 8 секунди пред Марит, но в последните 3 км, Бьорген се раздаде до предела си и в крайна сметка тактиката на полякинята с бързо тръгване не доведе до желания резултат и тя финишира на 4 секунди след легнала на снега Бьорген. И двете бяха капнали, а Марти като че ли и повърна. Така Ковалчик отново не успя да победи Бьорген, което така и не и се отдаде през целия сезон в световната купа (Марит пропусна тур дьо ски).
Много хуабв бронзов медал за финландската ветеранка Сааринен



Тема Re: инфарктни 10 км в класическия стилнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано28.02.11 15:13



Благодаря ти, че така хубаво разказваш за нас, които сме на работа





Тема гледате линови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.03.11 14:51



класическия 15 км при мъжете?
последен шанс за великия Лукаш Бауер за златен медал на световно п-во





Тема Re: гледате линови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано01.03.11 15:15



Търся стриймм , дай малко инфо дотогава.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.