Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 05.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема NHL Playoffs 2010нови Отговор на мнението
Автор Vendome ()
Публикувано05.05.10 14:19



Да продължим дискусията в нова тема, както предложи Балета.

Дотук на изток, Бостън поведе с 2:0 на Флайърс, но предстои преместване на серията в другия град- символ на американската независимост. Ако успеем да вземем единия от двата мача в Пенсилвания, смятам, че ще затворим серията с 4-1.

Пингуинс отново поведоха в серията си и смятам, че ще успеят да я спечелят с 4-2. Пингвините са отбор с шампионски манталитет, не са лузъри като Капс, чиито сили стигат само до мачкане в регулярния сезон.

На запад, Сан Хосе унижава Детрой дотук и според мен това ще е западният финалист. Другата серия ще е тегава, Ванкувър разбиха в първия мач Блек Хоукс, но после съгражданите на Балета изравниха серията, според мен това е серията, в която е най-вероятно да се стигне до седми мач.



Тема Re: NHL Playoffs 2010нови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано05.05.10 19:05



Монреал ще е чудо, ако вземат втора победа. Питсбърг наистина са друга класа, може би най-вече като манталитет и опит (талант имат в изобилие).



Тема Re: NHL Playoffs 2010нови [re: Forest_fan] Отговор на мнението
Автор Vendome ()
Публикувано05.05.10 20:15



Според мен ще им вземете още една среща, но ще сте дотам, просто това е съвсем различен отбор от Вашингтон.



Тема Re: NHL Playoffs 2010нови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано06.05.10 02:18



Тия Сан Хосе страшно кефят е Павелски е фурия в плейофите



Тема Re: Върнахме синови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано06.05.10 14:26



за тежката загуба в първия мач и тоя път разгром във Ванкувър. Да видим какво ще стане нататък.





Тема Re: NHL Playoffs 2010нови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.05.10 01:40



Те са моят фаворит да спечели Купа Стенли и май единствено те могат да спрат Питсбърг.



Тази нощ Питсбърг ще е без Джордан Стаал и Бил Герен, Монреал задължително трябва да бият. Яко защита и тактика + Халак на висота, преса по целия лед и победа с малко голове. 2-1/3-1, нещо такова.



Тема Поредна велика нощ за Монреалнови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.05.10 04:34




Миро Халак пак се беше назобал и след като пингвините вкараха и двата си гола при първите си два удара изобщо в мача след това буквално заключи вратата и отрази 35 шайби, включително и едно ключаво излизане на Малкин сам срещу него в края на мача при 3-2 за ''канадците.''

Изключителен дух показаха Монреал след като при 2-1 за Питсбърг, шампионите контролираха ужким мача и даже имаха няколко пъти шанс да увеличат на 3-1 и с числено предимство и при равни състави и после ей така от нищото домакините за има-няма 5 минути вкараха набързо 2 гола (единия автогол, но както знаем в хокея такова понятие като автогол не съществува) и след това за пореден път показаха изключителна грамотност в защита и себераздаване. Този отбор заслужава да играе на финал на Изток, но все пак Питсбърг си остава фаворит до доказване на противните.

Луда атмосфера в Монреал голям празник за всички фенове на Хабс.
Честито на Фореста.



Тема Re: NHL Playoffs 2010нови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.05.10 04:34



Да, различен отбор са спор няма - по-слаби са :)



Тема Re: NHL Playoffs 2010нови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.05.10 04:39



Виж сега няма хокеен естет в света включително и трезвомислещ журналист който да не е на мнение, че Вашингтон са най-добрият отбор в света и че играят най-зрелищния и вълнуващ хокей, това е вън от съмнение и доказателството е, че техните мачове са с най-висок рейтинг на гледаемост в НХЛ вече 2 години подред. А тази година счупиха няколко рекорда и бяха абсолютен доминант като имат най-доброто нападение, най-добрия домакински баланс и най-добрия баланс като гост. Единствения отбор който има потенциала в атака на Вашингтон е Сан Хосе Шаркс.
Да, купа Стенли не се дава за редовния сезон, но да спечелиш Президентс трофи пак си е престижно.
Догодина с привличането на добър вратар, още един/двама добри защитници и евентуална смяна на Будроу няма кой да ни спре.
Дори и нищо да не се промени този сезон ще послужи като много полезен урок, а Вашингтон е сред най-младите отбори в НХЛ наред с Чикаго и Питсбърг.
Бъдещето е пред тях, а и имат един от най-богатите собственици в лигата.

Давай Капс!



Редактирано от Diavolo на 07.05.10 04:40.



Тема Re: Поредна велика нощ за Монреалнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано07.05.10 05:50





Нямам кой знае какво да добавя, ти си го написал много точно - невероятен Халак (Ярослав, не Миро ), който освен спасяването на Малкин имаше подобно спасяване и на Кросби при 1-2. Аз не съм много наясно с тънкостите в правилата, но ми се стори, че при първия гол за Питсбърг имаше нарушение срещу играч на Монреял, а съдията не го отсъди, а и вторият им гол също беше леко съмнителен, защото дойде след удар с кънката, а не със стика и удара не беше чак толкова случаен... ама няма да се заяждам

Невероятно раздаване в последната третина и най-важното е, че Монреал играят без капка страх и с душа и сърце, затова дори и да отпаднат аз съм щастлив от това, което направиха досега.

Уникална атмосфера в Centre Bell Изключителна публика !!! Жалко само, че жена ми не е фен на хокея и само ми казва, че било шумно след мачовете

Би било страхотно, ако се стигне до финал в Конференцията между Бостън и Монреал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.