Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 01.07.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: joyнови [re: joy] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.03.10 22:02



ок за изпита, честито :)

Ами днес нещата станаха ясни вече :) +183 точки за Хари Потър :)
Трябва му едно 14 мяста в петък в Лилехамер, дали ще успее, как мислиш?

Да, Сими няма афинитет към полетите, но предвид невероятната му форма нищо не се знае... Дано Роморен все пак участва макар че как може да направи такава глупост. Да се надяваме, че и Андерс Якобсен може да избухне :)
А иначе да те зарадвам, знам, че харесваш Якобсен. Днес финишира трети след провала си в Лахти.

п.с. ще се радвам ако дойдеш в тенис клуба, все пак той е най-образцово поддържания клуб от всичките спортни такива. ;)


Редактирано от Diavolo на 09.03.10 22:03.



Тема Re: joyнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Авторjoy (Нерегистриран)
Публикувано10.03.10 00:10



Хехе, 14-ти, за все си мисля, че ще ги спечели последните състезания, тъкмо да натрупа малко актив за вечната ранклиста, че от догодина нещата с новите правила може и да подхлъзнат сегашните звезди. Супер за Якобсен, наистина го харесвам, дано се справи добре и у дома, пък и в Планица.
А за Ромьорен, нещо не ми е ясен целия този скандал, малко твърде насилено феминистичен ми се струва, но пък щом и Коняковски е избеснял, явно има нещо. Пък и Бьорн явно не се съобразява с нищо и никого, което не е хубаво хич

.
Тенис-клуба е страхотен, чета го повече от две години, но не се осмелявам да пиша често, че там сте всички много по-навътре в нещата от мен, пък и като фен на Рафа никой не ми се радва твърде . а за прогнозите мисля да се ориентирам сега как са нещата в Индиън Уелс, че от Мелбърн нищо не съм гледала, пък за Маями да съм по-подготвена



Тема Re: joyнови [re: joy] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.03.10 00:23



Е то и доста запалени тенис фенове едва ли са гледали кой знае колко след Мелбърн... ;) Аз гледах почти всичко де, ама аз съм си аз... ;))
А какво беше това, че като Рафа фен няма да гледат с добро око на теб?

Напротив, Надал армията е силна и непобедима и мачкаме :)))
Само да има късмет някой да те пипне с пръст ;)

Иначе ще е загуба за цялото световно по полети в Планица ако ''кралят'' Роморен не участва :( Дано размислят... Изключително глупава случка, ама много.



Тема Re: joyнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Авторjoy (Нерегистриран)
Публикувано10.03.10 00:39



Хахаха, щом съм с протекции, супер, пък и сега Рафа-армията е хубаво да има повече войници, че с неуспехите напоследък враговете се активизираха. А аз не търпя някой да ми нарича любимеца Манго, или антитенесист, та с някои видни клубари вече съм водила битки

. А задължително ли е да се дават прогнози и за жените, че там хич ме няма, ще бетонирам последното място .
Ромьорен е супер, винаги ми е харесвало как скача с успоредно разположени ски, и хич не му пука кой го харесва и кой не, но последните години е в трагична форма, както и повечето от норвежците, по незнайна причина. Надали ще го извадят от отбора, но статутът му на непоклатим е разбит, а и той от миналата година приказва за оттегляне.
Дано стане хубаво първенство, и шампионът да е както преди две години



Тема Re: joyнови [re: joy] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.03.10 03:05



Ами не е задължително да прогнозираш жените, но така нямаш шанс за някакъв успех в самите игри, но ако искаш просто да се кефиш и да се радваш когато познаеш дадено дерби или изненада няма никакви пречки :) Ти си решаваш :)
Ахаа, значи си водила вече битки... хм :) Значи не мога да не те знам, но явно си писала пак неригистре и с друг ник :о ;)
И все пак регистрирай се, някак си така когато даден интересен юзър пише без регистрация все едно е гол...

де да знам, някак си е тъпо. ама не искам да те насилва, стига само да не забегнеш от този клуб няма проблеми ;) защото се надявам клубът да не замре пак така както преди 4 г. за което и аз нося персонална вина, но тогава приемах по-емоционално нещата и не можех да се помиря, че няма интерес и се отчайвах и си виках, че е загубена кауза, докато сега по не ми пука, а и без да опиташ никога няма да имаш успех... :)



Тема Re: joyнови [re: joy] Отговор на мнението
Автор Vendome ()
Публикувано10.03.10 20:32



Рафа е допингирано космато педалче :)))



Тема Re: joyнови [re: Vendome] Отговор на мнението
Авторjoy (Нерегистриран)
Публикувано11.03.10 20:07



Хаха, ще го обезкосмим, може така повече да ти хареса

.



Тема Re: joyнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор joy_r (непознат )
Публикувано11.03.10 20:17



Сега вече се облякох

. Да видим какви ползи ще ми донесе тази регистрация:))). Иначе мисля, че в тенис-клуба писах пак със същото име, ама не помня вече, беше миналата година, бая време мина.
Гледах сега квалификацията в Лилехамер, Аман е великолепен просто, и с такова самочувствие скача, дано му мине еуфорията до Планица, че пак ще вземе да спечели. И Ромьорен беше там, но хич не изглеждаше весел, не му е приятна ситуацията явно.



Тема Re: joyнови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор alessandron ()
Публикувано12.03.10 17:58



Със същия ник беше, естествено емна Фогелето. :)




Тема Re: joyнови [re: joy_r] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.03.10 21:57



Ами пак победа за Сими


Този път трябва да признаем и Адам Малиш помогна много, за първи път от 5 състезания насам нещата не зависеха изцяло от Аман, но все пак важна е победата.
Една световна купа дошла по един безапелационен и напълно заслужен начин.

Много се накефи като разбрах още на квалификациите, че Роморен ще участва. Това значи, че ще е участва и в Планица.
Но преди световното по полети все пак остава още едно състезание в Осло.
Сими спечели и северната надпревара.

И честита регистрация. Една елегантно облечена жена винаги е за пред предпочитане... ;)

Да, спомних сега, като прочетох и от Сандро, спомням си как се захапахте там с Фогела и така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.