Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 28.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Алпийски скинови Отговор на мнението
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано16.02.10 07:22



Спускане мъже - невероятна драма, неочакван победител, легендата Боде на 9 стотни, Свингел на 7 - най малките разлики в спускането за всички олимпиади досега.
Първия медал в спускането за Швейцария след този на Цурбриген през далечната 1988 в Калгари.
Респект за Дефаго - 32 годишния ветеран



Предстои комбинация на 16-и, супер G на 19, гигантски на 21 и слалом на 27-и при мъжете.

Предстои и Линдзи Вон при жените.



Тема Re: Алпийски скинови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор Vendome ()
Публикувано16.02.10 09:07



Май като гледам, всички сме се натопорчили да гледаме Вон и стискаме палци да печели.



Тема Re: Алпийски скинови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано16.02.10 09:59



Заеби, побеснях снощи. Със 7 стотни го изцака швейцареца и двамата ми любимци останаха 2-ри и 3-ти.


Интересно ми е Линдзито сега какво ше направи, защото доста се шумя за нея последните седмици а и тя една уста има, бе не знам. Дано спечели.



П.С. Цурбриген ОМГ!!! Батка, това име го помня! Калгари беше първата Олимпиада евър, която някакси съм гледал, макар и по-бегло, но тогава се появиха ВЕЛИКИТЕ и два от 5-те ми любими атлети евър, Ла Бомба и Кати, никога няма да ги забравя и този въпросния Цурбриген го запомних като име,макар и нищо да не помня как е спечелил, но ми се наби в паметта.

Ето една , която сънувах тази нощ.

Редактирано от TheExorsist на 16.02.10 10:08.



Тема Re: Алпийски скинови [re: TheExorsist] Отговор на мнението
Автор Vendome ()
Публикувано16.02.10 10:36



Цурбриген е легенда баце, един от най-великите, битките за световната купа през втората половина на осемдесетте между Цурбриген и Жирардели остават класика.



Тема Re: Алпийски скинови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано16.02.10 11:03



Пирмин Цурбриген ми беше любимеца в онези години, истинска легенда! Битките за голямата световна купа между него и Марк Жирардели бяха епохални. Не знам, кой от двамата успя първи да спечели стартове във всички дисциплини, но предполагам че е бил Жирардели, защото Цурбриген беше по-силен в скоростните дисциплини и специалния слалом въобще не му беше сила (1 победа, ако не се лъжа).



Тема А интересното е,нови [re: TheExorsist] Отговор на мнението
Автор alessandron ()
Публикувано16.02.10 11:16



че швейцарците пак имат един Цурбриген сега, но не знам дали е на Олимпиадата. Той няма роднинска връка с Пирмин обаче






Тема Re: Алпийски скинови [re: TheExorsist] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.02.10 13:14



Пирмин Цурбриген ми беше вторият любимец 'евър' след Ла Бомба.


Най-великия спускач за мен. Макар и Херминатора да е в тази категория, той пък е третият ми най-любим скиор.
А иначе най-комплексния си е може би Шетил Андре Аамод.

Редактирано от Diavolo на 16.02.10 13:18.



Тема Re: Алпийски скинови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор alessandron ()
Публикувано16.02.10 13:23



Мда, откак Ла Бомба не кара вече не следя толкова ските. А едно време се лепвах на ТВ-то само заради него - много бях тъжен като се отказа и питах баща ми защо да не може да кара още, а той ми обясняваше за психическото износване и т.н. спортни терминологии ...




Тема Re: Алпийски скинови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Vendome ()
Публикувано16.02.10 14:36



Най-универсалният беше Жирардели.



Тема Re: Алпийски ски [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано16.02.10 15:58



Аамод е най-успешния, след Ла Бомба той ми е любимец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.