Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 28.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Абе едно питаненови Отговор на мнението
Автор Vendome ()
Публикувано16.02.10 12:09



Някой има ли идея на какво се дължи това, че като дам директно от общия изглед за влизане в този клуб и ме изпраща в Спортна екипировка? Аз естествено, не погледнах къде ме вкарва и като видях пълно мъртвило в този клуб, реших, че никой не пише тук за Олимпиадата, та добре, че беше дявола да каже в ЕФ.



Тема Re: Абе едно питаненови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано16.02.10 12:46



И при мен се получава същото





Тема админите [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.02.10 13:04



така и не си управиха линковете към началното меню. вече 4 години си стои така, явно е много трудно да се оправи... българска работа.
Не си спомням точно какъв беше казусът навремето и кой клуб наследи кой и какви бяха врътките, но проблемът е стар и не е свързан само с този форум.



Тема Re: Абе едно питаненови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор alessandron ()
Публикувано16.02.10 13:21



Мда и аз се учудих доста първоначално къде ме праща




Тема Re: Абе едно питаненови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.02.10 14:05



сега си спомних


Абе не знам точно, Мейджъра трябва да си спомня, но първоначално имаше клуб зимни спортове тотално замрял в който никой не пишеше а се пускаха само обяви за спортна екипировка. А за олимпиадата в Солт Лейк Сити се направи отделен клуб за Зимната олимпиада, после тук писахме и за Торино, 2006 г. С Мейджъра се наехме да модерираме като големи фенове на зимните спортове и предложихме (прие се) клубът да смени името си на Зимни спортове, за да може да се пише в него непрекъснато, а не само веднъж на 4 г. А пък за да няма два клуба с еднакво име, стаият замраял зимни спортове си стана спортна екипировка, но в заглавното меню на всички клубове, общият изглед така и не оправиха тези линкове вече 4 години
А аз се чудех, защо почна олимпиадата, а никой не пише. По тая логика десетки други хора може изобщо да не знаят за нас тук, а какво говорим за анонимните, нали все се говори, че няма хора, ами няма и да има с такива изпълнения.

Пак по темата. Къде е клуб футболни класици, изобщо го няма в секция футбол? А дълго, дълго време подобна съдба имаше и клуб Левски, но го оправиха най-накрая преди няколко години, ама не много назад във времето... И други такива примери има.



Тема Re: Абе едно питаненови [re: Vendome] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.02.10 14:19



в общия изглед на клубовете в секция футбол изобщо не виждам линкове към клубове Световни и европейски първенства и Национален отбор.
дам



Тема Re: Абе едно питаненови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Vendome ()
Публикувано16.02.10 14:32



Аз също.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.