Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 18.05.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Еван Лайсичек би Плюшченконови [re: Balleta] Отговор на мнението
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано19.02.10 13:01



Аз заспах на дивана и чак тая сутрина разбрах какво е станало!


Явно съдбата ме е предпазила от болката да гледам на живо мизерията! АБСОЛЮТНО СЪМ НА МНЕНИЕТО НА ДЯВОЛА В МОМЕНТА, 100%!
ДЕБА И НЕЩАСТНИТЕ СЪДИИ ДЕБА
Никога не съм могъл и да си помислям, че ще викам за руснак толкова много, но Плюшата и Ягудин са ми големи любимци, има някакъв уникален чар в тах.



Тема Плюшченконови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.02.10 14:06



Двукратният сребърен призьор от олимпийски игри във Ванкувър Евгений Плюшченко е много разочарован от второто си място. "Мъжкото фигурно пързаляне се превръща в танци", изригна той след изиграването на волната си програма. "Уверен съм, че сегашната система за съдийство трябва да бъде променена. Нужно е трудността на скоковете да бъде ценена повече. Това е мъжко фигурно пързаляне, а не балет на лед!", категоричен бе Плюшченко.


Баси много ме е яд :(



Тема Re: падениенови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано19.02.10 14:27



Плюша се изтропа на леда като след неуспешен опит за петорен ТУЛУП!...


Не е балет на лед, още по-малко пък е надскачане на лед! Ако държат толкова на второто, могат да си направят отделна дисциплина кънки-акробатика, където да се пускат по един леден коридор, да си въртят десетте скока за 30 секунди и да не си губят времето с разни хореографии и прочие женствени елементи... В крайна сметка спортът все още се казва ФИГУРНО пързаляне и разни самозабравили се звезди е хубаво да го помнят, преди да се изхвърлят с подобни жлъчни простотийки.
А специално Плюша е много далеч от идеалния баланс, който трябва да се търси във фигурното, както обсъждахме и по-горе, тъй че да не му знае много устата.



Редактирано от Meйджъp на 19.02.10 14:29.



Тема Re: падениенови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.02.10 14:36



Айде, айде. Много големи специалисти, бивши състезатели и коментарори са зад него и неговата позиция. В момента има два лагера които водят война за бъдещето развитие на фигурното. Имаме жени, при мъжете трябва да е по-мъжко според мен.

Редактирано от Diavolo на 19.02.10 14:48.



Тема Re: падениенови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.02.10 14:45



и ок нека има комплекснст, аз съм за това. честито да му е на Лисачек, в крайна сметка не трепна и си изпълни програмата перфектно - това му е максимумът/таванът и го постигна на най-важният форум и момент - адмирации.
но дано не стане в бъдеще - балет и нежни изпълнения... ще видим.
трябва да се отдава дължимото и на едното и на другото...
т.е. дано се роди фигурист който да съчетва и едното и другото - това ще е върхът в този спорт.



Тема Re: падениенови [re: Diavolo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано19.02.10 15:00



Винаги ще има два лагера. Въпросът е кой от двата варианта за развитие ще е по-добър за фигурното пързаляне, подчертавам, ФИГУРНОТО пързаляне.

Ако не се лъжа, за танцовите двойки също имаше подобни спорове, че малко или много се превръщат в акробатика с всичките му там поддръжки.

Между другото навремето, когато тепърва навлизаха четворните скокове, имаше една много хубава статия, че именно тази безумна борба за повече обороти опорочавала цялостната визия на този красив спорт.

Аз съм за балансиран вариант - където двата основни компонента имат еднаква тежест. Спорът идва от това, че разни самозабравили се плюшени човечета искат да превърнат фигурното в суха акробатика. Предлагам им да си отделят самостоятелна дисциплина и там да си се надскачат, пък да видим кое ще е по-популярното и обичано от хората съревнование!





Тема Re: Еван Лайсичек би Плюшченконови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано19.02.10 15:02



Е как бе Баце да го гледам спорта. Тва да не е театър или вечеринка по танци или филм да го гледам. Тва е състезание, в което трябва да печели най-добрият, а той губи и на мен ми става гадно от това. Не мерси.



Тема Re: Еван Лайсичек би Плюшченконови [re: бaй Moмчил Beлиkи] Отговор на мнението
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано19.02.10 15:10



Все едно във футбола е различно, като Чили мачка Англия на четвъртфинал на световно, обаче чернодрешкото решава различно с някое измекярско отсъждане в края на мача, щото е по-икономически съобразно ингилизите да вървят напред. Там вече може да се нервираш основателно, щото един красиво играещ отбор е изритан от надпреварата по втория начин, а разни блудкави грандове са оставени да пукат топката до финала. Във фигурното го няма този ефект, щото всички участват от начало докрай, дават най-доброто от себе си и накрая ги подреждат, често субективно, но пък главният арбитър - публиката - няма кой да я излъже.





Тема Re: Еван Лайсичек би Плюшченконови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор Vendome ()
Публикувано19.02.10 15:14



Така е, но публиката е малко или много пристрастна - в случая към Чан и янките. Това не е маловажен фактор.



Тема Re: Еван Лайсичек би Плюшченконови [re: Meйджъp] Отговор на мнението
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано19.02.10 16:10



Не е точен примера ти. Пак има неправди, но ако Чили наистина мачка Англия, какъвто и паляк да им сложат за съдия, пак ще бият. Във футбола съдията може да помогне и побутне някой, но във фигурното всичко зависи от него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.