Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 04.07.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.02.10 11:39



Едно е "твоите любими" за десетилетието, друго е "класика". Както казах и аз си харесвам "Гладиатор", но това не му заличава дефектите, посочени от мен по-горе. Както и да е, различават ни се мненията, аз лично примерно считам, че преди години може и да е имало разлика между "комерсиален" Холивуд и "друг", но сега границата е толкова тънка, че много рядко се вижда и продължава да изтънява. Колкото до актьорите - там не съм спорил.




Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано17.02.10 11:43



Едно е "твоите любими" за десетилетието, друго е "класика"Същото се отнася и до теб.

преди години може и да е имало разлика между "комерсиален" Холивуд и "друг", но сега границата е толкова тънка, че много рядко се вижда и продължава да изтънява.Тук си по-скоро прав, но не е само там, а и в крайна сметка кино се прави с пари. Едно студио, за да финансира един стойностен филм, трябва все пак да има пари, които се изкарват лесно с комерсиални филми.



Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: Vendome]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано17.02.10 11:52



Олег Меншиков е актьор от класата на дядо Джак, нищо , че е наполовината от годините му, а ако си говорим за кино конкретно, американците може и да се наредят близо до руснаците, но никога, и след хиляда години няма да направят филм, едновременно красив , шокиращ, депресивен и жизнеутвърждаващ като Le Temps qui reste, например. Просто не им е в душевността да се отдават на съзерцание, което руснаците го могат, както и французите.



Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.02.10 12:01



Е да, нужни са пари, но знаеш и как е с творчеството - то не може да бъде слагано под рамките на производствена норма, а сегашният Холивуд в 99% от случаите прави това - дават се пари с идеята да бъдат върнати най-малкото двойно с повече захаросване на опаковката. Затова и аз се дразня на римейк на стари филми например, който е характерен за Холивуд - ми щом ще давате пари, нека поне да са нови идеи, нови сценарии, а не вече видяно или излишни продължения на стари филми. Но това е светът, в който живеем - ти го каза и в един от предишните постове за загубата на ценности.




Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: .....]  
Автор Vendome ()
Публикувано17.02.10 12:04



Отличен актьор, но няма класата на Джак и не само на Джак. Американците няма, какво да се доближават до руснаците, те са просто над тях в това изкуство. Изглежда хубав филм, ще го гледам, но съм гледал вече филм с подобна идея - Моят живот от 1993г.



Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано17.02.10 12:56



Бе Хийт Леджър изигра много силно ролята! Жалко, че му костваше живота!!!
Иначе филма си е класика, но си прав , че е малко прехвален!!!



Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: Vendome]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано17.02.10 12:56



Баце ти за замунда не си ли чувал ?



Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Vendome ()
Публикувано17.02.10 13:01



Една част от старите филмови шедьоври, които съм гледал, имам оттам, поради невъзможност да ги взема от другаде.

Между другото намерих един друг готин сайт, с смс за 2,40 гледаш филми онлайн 20 дни:

www.afasta.net.

Там намерих един много стар и великолепен филм, за който само бях чел, но не го бях гледал:

Mr. Smith goes to Washington



Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: .....]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано17.02.10 13:06



ха-ха-ха!!!!



Тема Re: Мъжкият хокеен турнирнови [re: Vendome]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано17.02.10 14:03



Ще го разгледам.

Ми дърпаш си от там Аватар и гледаш, когато можеш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.