Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 01.07.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Финландия изкърти "сборная"!нови Отговор на мнението
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано25.02.06 00:16



Браво Суоми!

Много силна игра. Направо не дадоха пространство на руснаците. Задушиха ги просто!
5 минути до края резултата е 4-0 и Суоми реално си е на финал!
А комите видяха, че няма да стане с хокейни средства и почнаха с боксови! Прави впечатление колко възпитани са фините, и срещу янки и руснаци отказват да се включват в млатене! Ония хулигани как ли не им налитаха американците, сега руснаците, фините съвсем сдържано и учудено се отдръпват! Аз ако бех хокеист и съм там щях да съм напомпал каската на некой американски или руски дебил!

Вива Суоми!

Давайте така и на финала и победете шведите!





Тема Re: Финландия изкърти "сборная"!нови [re: WlZARD.TOMl] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (a lonely story)
Публикувано25.02.06 00:24



Евала на суоми, напълно разнебитиха разхайтените ушанки, които не направиха абсолютно нищо като колектив в тоя мач. Освен удари отдалеч и ръгане по мантинелите, нищо от сборная в тоя мач - нито комбинативност, нито повече разиграване на шайбата, нито дисциплина. А това определено ще е най-якият финал в историята на хокея.

Дали пък единствената велика нация без олимпийска титла в историята няма да я вземе най-сетне?? Аз все пак залагам за шведите, просто осем поредни победи за фините не мога да си представя, макар че вратарят и защитата им са по-добри от на шведите. Нищо чудно и най-сетне да видим овъртайм в този турнир.

Man. . . stabbed . . . knife . . . Hofgarten . . . gave purse . . . Go look quickly . . .


Тема Re: Финландия изкърти "сборная"!нови [re: WlZARD.TOMl] Отговор на мнението
Автор Meйджъp™ (retired)
Публикувано25.02.06 00:43



Напълни ми душата как финландците им игнорираха селтащините :))) На ушанките направо им се еба майката от това :))

Мечтан финал!!!





Редактирано от Meйджъp™ на 25.02.06 00:45.



Тема Re: Финландия изкърти "сборная"!нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано25.02.06 00:44



Дали пък няма да стане прецедент?!
Напълно е реално, аз дори мисля, че шансовете са 55-45 за Финландия! Именно защото нямат олимпийска титла, и ако не сега, кога?!
Имам чувството, че ще се бият свирепо!
А за мача преди малко, ами какво да кажа, руснаците не направиха нищо особено, защото фините просто им иззеха шайбата! Направо не можах да го повярвам, въпреки, че почнах да гледам от края на първата третина, защото се кефих на галата, а тя не беше свършила, но определено фините показаха, че нито ги е страх от руснаците нито са по слаби а напротив, те просто ги смляха!
Отново евала!




Тема Re: Финландия изкърти "сборная"!нови [re: WlZARD.TOMl] Отговор на мнението
Автор Nabokov (!Champions!)
Публикувано25.02.06 01:25



Първо да не ме обвините в някаква пристрастност или нещо от сорта - мача супер категорично беше спечелен от финландците, да им е честито.

Проблемите на руснаците почнаха още от изгонването на Малкин от турнира, заедно с Овечник - бъдещето на руския хокей, определено. Но това не трябва да звучи като кой знае какво оправдание, щото финландците страдаха от два пъти повече контузии.
В първата третина обаче - смешо съдийство, първото и третото назказание бяха просто несъществуващи, самия съдия не разбра защо ги даде. А пауър плей за финландците си е половин гол. И в крайна сметка в един момент стана 2:0, до тогава мача беше равностоен, с малко късмет, с малко съдийска помощ и с доста добра игра в защита на финландците се стигна до тоя резултат. И тогава целия руски отбор пропадна, почнаха грешни пасове, глупава игра и като цяло - никакви отборни отигравания. След 3:0, при двамата преднина за Русия, когато не успяха да вкарат шайба вече беше ясно, че Финландия са на финал. Страхотна игра на Набоков в целия турнир, невероятен Овечкин, невероятен Малкин. Но в този мач опитните хокеисти се изложиха, отборната игра пропадна + няколко малки треньорски грешки и в третата третина просто изключително изнервяне в редиците на Сборная и ВСЕКИ НОРМАЛЕН ЧОВЕК би почнал да играе така, всяко мнение "Тея селски руснаци, ала бала само бокс могат" е супер тъпо. След магическата победа над Канада руснаците вече си мислеха само за стълбичката на медалите и как ще са първи. Абсолютно отпускане, замечтаване и когато мечтите ти се сринат за 40 минути, няма как да не почнеш да си изкарваш разочарованието и яда някъде. Чиста психология.

Най-комичното в тая ситуация е, че цялата трупа "фенове", които са се разписали в тая тема биха се радвали по същият начин и ако победата над Сборная би дошла от Канада, от САЩ, Швеция, Италия, Германия или Казахстан.

безхаберие


Тема Re: Финландия изкърти "сборная"!нови [re: Nabokov] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (a lonely story)
Публикувано25.02.06 01:32



в първото мнение в темата на дяволо съм писал, че съм за швеция и финландия, много повече се радвам ЗА суоми, отколкото да злобея за тъпите ушанки, които при това са си талантлив отбор.

имаше само едно грешно наказание - за интерферънс в края на първата третина, от което фините не се възползваха - всичко останало си беше напълно в реда, така че това хич не е оправдание.
изобщо погром на Скандинавия, няма кво толкоз да се коментира и обЕснява, освен пияните братушки дружно да викнат "подцени това" :)))

Man. . . stabbed . . . knife . . . Hofgarten . . . gave purse . . . Go look quickly . . .


Тема Re: Финландия изкърти "сборная"!нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Nabokov (!Champions!)
Публикувано25.02.06 01:38



пияните братушки
ушанки

Тва не е ли злобеене, бе майка му стара?!

Но е супер лесно да подкрепяш два отбора и да се радваш на успехите и на двата, от колкото да се отдадеш изцяло само на един.
Предишното, пред Набоков пак имаше препречване, и то на хокеист, който изобщо нямаше възможност да играе с шайбата.
Но не съм тръгнал да се оправдавам със съдийството, комбинацията слаба отборна руска игра и страхотна финландска защита беше достатъчна. Като прибавим и добрите контраатаки и пасове на Финландия успеха е неоспорван. На финала нека по-добрия победи, но както дяволо спомена, истинския финал беше в четвъртък. Няма кой да го оспори

безхаберие


Тема Re: Финландия изкърти "сборная"!нови [re: WlZARD.TOMl] Отговор на мнението
Автор Quentin ReZantino (unique)
Публикувано25.02.06 01:39



нямам думи майнаааааааааааааааааа

не съм си представял ,че мога да изпитвам толкова максимално удоволствие и то заради мач по ?!?!?! ХОКЕЙ ?!?!!?
това си беше чиста доза оргазъм ....

стискам им палци на финала !

един ме разбра и то погрешно....


Тема Re: Финландия изкърти "сборная"!нови [re: Nabokov] Отговор на мнението
Автор Quentin ReZantino (unique)
Публикувано25.02.06 01:42



не , бате

ШИБАНИ БЛЯДОВЕ !!!

ето , това е злобеене

един ме разбра и то погрешно....


Тема Re: Финландия изкърти "сборная"! [re: Nabokov] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (a lonely story)
Публикувано25.02.06 01:45



хех, подобни епитети си ги има винаги, напълно нормална част от фенството, което не трябва да се бърка с обективния анализ, а спрямо него не отричам, че руският отбор си беше най-балансираният и качествен тук, както и не отричам, че днес беше помлян по всички параграфи. всичко останало са тъпи оправдания и излишно фенство

и съм фен предимно на Швеция, което не значи, че днес не бях много повече за Суоми, най-вече заради Тииму и Саку, за които това е последен шанс за нещо повече.

Man. . . stabbed . . . knife . . . Hofgarten . . . gave purse . . . Go look quickly . . .



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.