Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 02.07.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ГАВРА!!!нови Отговор на мнението
Автор Meйджъp™ (retired)
Публикувано19.02.06 22:45



Току-що Албена и Максим бяха нагло ограбени от съдиите след изпълнението им на оригиналния танц. Но най-точната оценка даде публиката, която срещна с мощно освиркване съдийската гавра!

Лично на мен не ми харесаха с тези акробатични прийоми, по-присъщи на спортните двойки, но това не означава, че някакви поръчкови боклуци трябва да режат оценката толкова нагло в услуга на американо-жабарските посредственици.

Много съм разочарован, дори ядосан!





Еn fantastisk følelse!

Тема Re: ГАВРА!!!нови [re: Meйджъp™] Отговор на мнението
Авторroшko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 23:31



Ахахахахахахаха, италианците как се изръсиха точно преди финала



Тема Re: ГАВРА!!!нови [re: Meйджъp™] Отговор на мнението
Автор Meйджъp™ (retired)
Публикувано19.02.06 23:49



Цветелина Абрашева много добре обрисува Навка и Костомаров - "нито технични, нито атрактивни, но руснаци". Или казано с други думи - кич и посредственост в едно. Не мога да разбера на какво основание получиха толкова висока оценка, американската двойка беше поне 3 класи над тях.
А канадката е супер сладурка, но за това в съседната тема :)

Ето една композиция "Красавицата и звярът", за ви държи в напрежение:








Еn fantastisk følelse!

Тема Re: ГАВРА!!!нови [re: Meйджъp™] Отговор на мнението
Автор hendy (holistic)
Публикувано19.02.06 23:50



а? ама те направиха доста фрапираща грешка, въпреки че не паднаха, като повечето от другите
да изпуснеш задължителен компонент като пируета ич не е малко провинение, другото беше екстра, но за пръв път съдиите ги орязаха с право

тази грешка им коства третото място, ще видим утре дали ще успеят да наваксат


cause im an idiot, a loser, a microphone abuser

Тема Re: ГАВРА!нови [re: Meйджъp™] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (a lonely story)
Публикувано20.02.06 00:11



Имаше си грешка, и то голяма на Албена и Максим.
А Навка и Костомаров са с класи над всички останали, и откъм сложност на програмата, и откъм реализацията й, толкоз.

Man. . . stabbed . . . knife . . . Hofgarten . . . gave purse . . . Go look quickly . . .


Тема Re: ГАВРА!!!нови [re: hendy] Отговор на мнението
Автор Meйджъp™ (retired)
Публикувано20.02.06 00:12



Не може една напълно случайна грешка в една жизнена и технична програма да коства толкова много, докато едно мудно и безвкусно изпълнение да дава 30+ в двата компонента.
Просто използваха ситуацията, за да им свалЯт максимално оценката и реакцията на публиката беше достатъчно красноречива.

И относно многото падания във финала. Тези "пируети", дето ги правят съвсем безогледно, превръщат дисциплината в софт-разновидност на спортните двойки, което е наистина жалко. От 10-ина двойки видях едва едно или две изпълнения, които наистина бяха подбрани с вкус и в тон с танца. Останалите си бяха някакви акробатики и резултатът е на лице...





Еn fantastisk følelse!

Тема Re: ГАВРА!!!нови [re: Meйджъp™] Отговор на мнението
Авторпeтльo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 00:12



Мани, не знам кво беше, обаче половината лед на пързалката остана по фигуристите, то не бяха падания, не беше нещо...

Иначе канадците бяха супер сладури, особено как я носеше след това извън леда, горките... чакам да постнеш снимки на канадката, наистина изглеждаше добре:)

Иначе коментатора, не знам кой беше, познат глас, ама аз не ги знам, само им се смея, в началото за една от двойките даде страхотен коментар: "Тази двойка няма особени претенции за по-големи успехи, но пък *женско име* е доста симпатична, за това може да гледате тяхното изпълнение"
:)(всъщност наистина беше симпатична, но майка ми не се съгласи нещо... но не колкото албена, де, тя е номер 1)

А Навка и Костомаров са баси тъпаците, как ги мразя...

п.п. Канадците пак барнаха мекия. 0, 0, усещам как и чехите ще ги смажат на нула



Тема Re: ГАВРА!!!нови [re: пeтльo] Отговор на мнението
Автор hendy (holistic)
Публикувано20.02.06 00:30



витомир :)))))


cause im an idiot, a loser, a microphone abuser

Тема Re: ГАВРА!!!нови [re: пeтльo] Отговор на мнението
Автор Meйджъp™ (retired)
Публикувано20.02.06 00:35



Всъщност имам предвид "американската" канадка.





Иначе за непредубеденото око е ясно, че Навка и Костомаров са пълни посредственици на тази олимпиада. Аз може да не разбирам фигурното в детайли, но поне имам усет за красивото и стойностното. Пък и Цветелина Абрашена си го каза много точно, а за разлика от нас, дилетантите, тя е бивша състезателка и ги разбира тези неща.

За сериозната грешка на Албена и Максим - аз така и не видях нещо чак толкова фрапиращо. Италианците направиха най-аматьорското падане в историята на фигурното пързаляне + мега посредствена програма и получиха само точка по-малко за техническо изпълнение.
Фактът, че италианската публика освирка съдиите, че са дали ниска оценка на основен техен конкурент за медалите, мисля, достатъчно ясно подсказва, че нашите бяха ограбени за кой ли път.
Но тук по-важното е, че са спечелили сърцата на зрителите, а не някакви си там няколко грама благороден метал, окачен на връвчица.





Еn fantastisk følelse!

Тема Re: ГАВРА!!!нови [re: Meйджъp™] Отговор на мнението
Автор hendy (holistic)
Публикувано20.02.06 00:45






cause im an idiot, a loser, a microphone abuser


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.