Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 08.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Фен клуб на хубавите жени на Олимпядата !нови Отговор на мнението
Автор Лeдoвe (Левскарче)
Публикувано19.02.02 00:56



Е и на мъжете де,ама аз ще пиша за жените само
Та давам своя глас за Хенкел ,Германската биатлонистка която днес бяга на 3 ти пост в щафетата им.Хубаво е момичето ,какъв хубав човек

Виждам аз няма да има промяна,защото знам топли вълни няма !!!


Тема Хихинови [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
Автор Meйджъp™ (тайфун)
Публикувано19.02.02 01:04



Аз ще търся скрити "таланти" в хокейните отбори при жените...



Тема Re: Фен клуб на хубавите жени на Олимпядата !нови [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано19.02.02 18:18



Аз пък гласувам за биатлонистката Олга Пьлева от Русия.По готина е.

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: Фен клуб на хубавите жени на Олимпядата ! [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
Автор Jair ()
Публикувано19.02.02 19:34



Поаре от норвежките е N1

и по-други спортове съм срещал ама не им помня имената. иначе специално във зимните спортове мъжките хормони си дават своето



Тема Re: Фен клуб на хубавите жени на Олимпядата !нови [re: Jair] Отговор на мнението
Автор Oro (коректен)
Публикувано20.02.02 02:42



Знаеш ли, тази Лив Грете Шиелвбрейд от биатлона - норвежка, която се ожени за Поаре - френския биатлонист преди 1 год. има страшно симпатична усмивка и излъчване и е много женствена....За пръв път да харесам норвежка-спортистка.....макар че живея в Норвегия от мно-о-о-ого години. Не обичам "мъжествени жени"......
Юлия Чепалова от рускините на дълго бягяне е също симпатяга ! Тя спечели сърцата на норвежците преди 1 година като ги би всичките и е спонсорирана от норвежки фирми....
Много ми станаха симпатични всички жени на хокейния отбор на Канада. Каква грация, бързина, техника....красота. Виждам ги като шампионки!!!
Има и други разбира се.....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Фен клуб на хубавите жени на Олимпядата !нови [re: Oro] Отговор на мнението
Автор Лeдoвe (Левскарче)
Публикувано26.02.02 02:48



А как ги виждаш с екипите или?

Виждам аз няма да има промяна,защото знам топли вълни няма !!!


Тема Re: Фен клуб на хубавите жени на Олимпядата !нови [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
Автор alabin (новак)
Публикувано26.02.02 09:54



А какво ще кажете за Ирина Лобачева от танцовите двойки, а за Бутирская или немкинята от танцовия дует след нашите?

Пътят към ада е осеян с добри намерения!


Тема Re: Фен клуб на хубавите жени на Олимпядата !нови [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
АвторAlbireo (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 22:58



Treniorkata na Kanadkite, mislia che se kazva Danielle Sauvageu e operedeleno varha



Тема Re: Фен клуб на хубавите жени на Олимпядата !нови [re: alabin] Отговор на мнението
Авторahav (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 01:06



Бутирская беше много готина,но поостаряЯвно много водка са пили с Ягудин.



Тема Re: Фен клуб на хубавите жени на Олимпядата !нови [re: ahav] Отговор на мнението
Автор alabin (новак)
Публикувано27.02.02 10:28



Е, и ние растем, така да се каже! А по отноше ние на "собутыльника" - не знам, но знам, че преди няколко месеца пречукаха мъжа, с който живееше!

Пътят към ада е осеян с добри намерения!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.