Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 29.06.24 
Спорт
   >> Зимни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мормони правят Олимпиада!?нови Отговор на мнението
Авторaмa чe cбъpkaн cвят (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 17:44



Що ли не я дадоха на някоя друга секта? Може би на ония малоумници със змиите, или и те бяха мормони? Както се казва, кретен до кретена!



Тема Ами...нови [re: aмa чe cбъpkaн cвят] Отговор на мнението
Автор Meйджъp™ (тайфун)
Публикувано14.02.02 18:08



На мен лично ми действа леко сдухващо на настроението, че зимната олимпиада е в САЩ. Някакси обстановката не се вписва в представите ми. Пък и не е държава с традиции в зимните спортове. Друго си беше Лилехамер, Албервил и дори Нагано... Смешно....

Следващата е в Торино, Италия за ваше сведение.



Тема Re: Мормони правят Олимпиада!? [re: aмa чe cбъpkaн cвят] Отговор на мнението
АвторEnos (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 22:43



Wzemi se prosveti malko, vmesto da se iskazvash napulno nepodgotven - www.lds.org


1. Tova ne e sekta a hristiyanska curkva
2. Samo predi nyakakvi si 160 godini tam e bilo pustinya i e imalo samo kamanaci. Tezi hora tam sa prevurnali tezi mesta v gradina s truda si. Olimpiada se pravi na myasto kadeto ima razvita infrastruktura i organizacia.
3. Tam e nai finniyat snyag na sveta. Tova go kazvat skiori profesionalisti - imashe interview po BNT ako ne si go gledal. Na mesta snejnata pokrivka dostiga 25m.!!!



Тема Re: Мормони правят Олимпиада!?нови [re: Enos] Отговор на мнението
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано15.02.02 08:34



Да бе да, ...и по телевизията предават САМО първите 3-ма и ВСИЧКИ американските атлети от всяко състезание!

Егати тъпанарите - гледам ски скокове, общо в двата скока скачат 80 човека (50 първи скок и 30 втори скок) и познай колко видях... ми 7 (СЕДЕМ)... първите 3-ма от първия скок, първите 3-ма от втория скок и АМЕРИКАНЕЦА, дето скочи 32-ри братче и неможа да се класира за втория скок, ако беше можал щях да видя 8, е нищо, те пък за сметка на това ми показаха биографично филмче за него...

А мормоните са си жива секта - многоженци нещастни!

НИКОГА ВЕЧЕ ДА НЕ СЕ ДАВАТ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ НА АМЕРИКАНЦИТЕ, ЕГАТИ КОМЕРСИАЛИСТИТЕ - МИ ЧЕ АЗ СЪМ ВИДЯЛ РЕКЛАМАТА ЗА НЕГЪРСКАТА ИМ ПИЦА П'ЗОН 101-ПЪТИ ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО АТЛЕТИ ДА СЕ СЪСТЕЗАВАТ!!!

И ПОЗНАЙТЕ КАКВО СЕ СЛУЧИ ПЪРВИЯ ДЕН - ЗАБАВИХА ИЗЛЪЧВАНЕТО НА ИГРИТЕ ЗАРАДИ КВАЛИФИКАЦИЯТА ЗА НАСКАР-ДЕЙТОНА, КОЯТО ЕСТЕСТВЕНО БЕШЕ ПРЯКО ПРЕДАВАНЕ ЗА СМЕТКА НА ОЛИМПИЙСКИТЕ, КОИТО ДО ЕДНО СА НА ЗАПИС! (щото те пишат лайф педерастите и хората им вярват, а аз си говоря със сестра ми по телефона (тя е в Линкълн 2 часа преди мен) и и викам "чай малко, че гледам на живо фигурното пързаляне" и тя ми вика "да бе, и аз го гледах на живо преди два часа, гледай внимателно, че руснака ще падне!!!!! ЕГАТИ ЛАЙФА МАЙНА!

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.