Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: johndee]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано17.03.08 16:43



Благодаря ви за линка, изтеглих книгата и ще я прочета цялата - това което прочетох по диагонал в първите 3 страници определено ми хареса.


Боледувам от тиреотоксикоза, която трудно се овладява с фармакологични препарати, а аз не желая операция и мозъка ми е подложен на въздействието на високи дози хормони от щитовидната жлеза и това вероятно е отключило някакви процеси в него, които при повечето хора са "заключени", защото мога да обменям мисли с други хора от различни части на света - просто получавам информация, която няма как да знам по друг начин ?
И за мен е голям Х всичко това.
Мъдростта няма авторитет

Редактирано от Anuel на 17.03.08 16:51.



Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор blue orchid ()
Публикувано23.03.08 14:44



що, ние с titi имаме телепатична връзка. дори бих казала, че в следствие на нея се запознахме*




---
* този пост да не се чете от Брахман

Spirit Horse, ride for me

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано08.07.08 21:04



телепатията се гради на дадена енергийна основа....



истината и логиката са относителни

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор matrix_999 (непознат )
Публикувано08.07.08 23:41



Защо ти е тази телепатия? Има интернет :-) Като искаш, веднага можеш да изпратиш мисъл на всеки, който я интересува :)
Не разбирам защо искаш да имаш телепатична връзка с някого или дори с много....хора. Телепатията е достатъчно закърняло нещо, в смисъл - възприема се като ненормално явление. Това първо. Второ, едва ли би отличил своята от чуждата мисъл - в този ред на мисли :) не се знае дали и в този момент не телепатиш

И трето, ако все пак различаваш чуждата мисъл от своята, т.е. имаш развити телепатични умения, тогава не се знае как ще реагира мозъка ти на идентификацията. Ако "чуеш", че някой ти дърдори, това вероятно няма да ти бъде най-малкото приятно.

Така, че изобщо нямаш нужда от никаква телепатия.

И да изпреваря следващ пост - нямаш нужда и от телекинеза.

Мислех, че си внушаваш, но след като има физическа причина за всичко, дето разправяш.....можеш ли да дадеш малко инфо. Нарушената функция на щитовидната ти жлеза е следствие от твоите напъни да използваш хаос-маус или е причина за използването на сървърите, сори - сервитьорите,...сервиторите де..... Е, ако искаш можеш и да не отговаряш :-)




Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор zwerfster (speed zombie)
Публикувано09.07.08 04:56



sleep deprivation leads to halusination

Мъдростта няма авторитет - ne dumai





Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: astra7]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано09.07.08 09:38



Псионното биополе е част от ноосферата на Земята.
Чел сам за опити с растения, които са поставени в отделни стаи и при дразнене на едното, реагира биоелектрически и другото - май беше "срамежлива мимоза"
Много е интерена темата, щото ходжите са една паплач дето... нямам думи от възмущение, пък и не само аз !

И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои


Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: matrix_999]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано09.07.08 09:51



Свръхфункцията на щитовидната ми жлеза се откри през 2000 година, а първия си сервитор направих през февруари 2002 година


Склонен съм да приема, че телепатия чрез самооубочение не е лъжица за всяка уста вкл. и за моята.
Имах "щастието" не знам защо да ме "пообучат" дистанционно, това дължа на моя КГБ ангел Льони, обаче не съм доволен от руското "обучение" защото: (1) имат изкривено чувства за справедливост и (2) част от псиониците, да не кажа почти всички с които контактувах имат неприятен казармен манталитет, респ.самото "обучение" минава през казармени "принципи" (първо те натупват, а после ставаш голям приятел), а аз не обичам военните...
Западните псионици "предават" на по спокойни честоти - докато общуваш с представител на руската школа мозъкът ти може да се изпържи от бързината на контакта, дават ти много енергия, за което аз лично не бях подготвен.
С два лафа божествено изживяване е, особено ако "чатиш" с колега лекар... нямам думи.
Придобих умения, които да подхождат на моята психика, като най-малкия ми бенефит, е че мога да отгатна предварително какво ще ми каже събеседника ми преди да си е отворил устата (в повечето случаи), втората ми по голяма полза, е че мога да тегля инфо по зададена тема от която все пак имам понятие, при все че понякога ми се подават първични термини които също мога да усвоя.
И е сложно и е интересно, въпросът е да не прегрееш от инфо...
Хората имат и техника и потенциал, само нсе можаха да ми отговорят на въпроса защо не го ползват този патенциал в борбата срещу тероризма, което ме навежда на определени изводи...

И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано09.07.08 10:36



навсякъде може човек да види инфо за телепатията, но никой не може да даде съвсем ясни обяснения и как всъщност можем да си развием телепатични способности, но със сигурност телепатията стои на дадена енергийна основа, нещо като радио честота.....



истината и логиката са относителни

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор matrix_999 (непознат )
Публикувано09.07.08 13:23



Ануеле, значи за да предпазиш психиката си, си реагирал по този начин. Хмм. Естествено, че няма никой от КГБ. Така ти е реагирал мозъка. Някои виждам зелени човеци, други КГБ, ФБР или друго нещо, което за човека уж е познато пък е крайно мистериозно и източник на непознато. Отново опира до това кой какви филми е гледал и какви книги е чел. И в какво е повярвал.....

Мисля, че в БГ някои са правил опити за упражняване на неосъзнат контрол над населението. През 2000-2006 са регистрирани много подобни случаи на 'отваряне" на надсетивността. Пси-оръжията си присъстват във всеки план за развитие и отбрана. Хората, които са реагирали по подобен начин подсъзнателно са упражнили своя инстинкт за самосъхранение.

Имал ли си моменти, при които всички заобикалящи те хора са сякаш зомбита- без свободна воля?



Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор matrix_999 (непознат )
Публикувано09.07.08 13:44



Ще ти задам още няколко въпроса, ако позволиш.

Спомняш ли си някакъв начален момент, от което е започнало всичко това, за което говориш? Свързваш ли го с определо събитие? Доколкото разбирам, отначало си почувствал странна синхронизация с всички външни за теб събития. Нали? Потенето си отдавал на нарушената функция на щитовидната жлеза. Синхронизацията се проявява в случване на прекомерно много съвпадения. Цифри, имена, събития.....знаеш. Друго, което искам да те питам е по какъв начин почувства тази връзка, за която говориш - с КГБ /това е абсурд, мозъкът ти е давал обяснения и това му се е сторило най-логично/. Та, ако не е проблем, ...дали започна да сънуваш, да усещаш чуждата мисъл в главата си.........какво се случи?

В този критичен за тебе период, потърси ли помощ от някого? Видно е, че никой не ти е помогнал, след като си се заврял с двата крака в измисления свят на хорската виртуалност........

Моят най-приятелски съвет е, да започнеш лека-полека да се връщаш в реалността.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.