Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 13.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано14.03.08 11:21



[url]http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r[id]=4410[/url]

Няма да се спирам на положителните и негативните черти на тези магове, само искам да попитам защо ние (клубарите) нямамаме телепатична връзка помежду си ?
Защо дори с 1 клубар нямаме такава връзка ?


Може би не вярвате в телепатията ?
Същестувава ли този феномен или е плод на фантазия или по лошо: на игра ма мозъка ни с реалната действителност ?

Мъдростта няма авторитет

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано14.03.08 11:46



Ануел, извинявай, защо задаваш такива тъпи въпроси?

Ти откъде знаеш, че никой клубар няма с някой друг клубар телепатична или примерно сексуална връзка?



Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Aлekc]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано14.03.08 12:10



Ако имаха телепатична връзка може би щяха да се похвалят отдавна, обаче такъв постинг май не се е мяркал пред очите ми.
Статията ми се стори интересна в много аспекти, защото съм им сърбал попарата на ходжите като магове, кошмарни са...


А на всичкото отгоре на всичкото част от тях да са и с телепатична връзка помежду си ми дойде малко повече като инфо...
А за сексуалната връзка, не знам... да се си ебат в мир и любов както се казва...


Мъдростта няма авторитет

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано14.03.08 12:34



Това пък откъде ти хрумна, че щом двама души имат помежду си телепатична връзка, трябва веднага да се похвалят, и то не някъде другаде, а именно тук, във форума?!





Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Aлekc]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано14.03.08 12:43



Ми тук си споделяме най-различни работи вкл. спиритуални преживявания, та си рекох, че ще е редно да се сподели и такова съпреживяване



Мъдростта няма авторитет

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор vret7 (stubborn)
Публикувано15.03.08 07:46



....еби ги ходжите, нямат нищо, ....ето пращам ти мисъл, гепи я ако можеш





Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: vret7]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано15.03.08 11:23



Сладко съм спял докато си ми пращал мисъл

, съжалявам
Майтапа настрана, имам достатъчно критичност към себе си от една страна, а от друга не мога да си поговоря с други телепати в реален режим и ми е чудно защо това е така.
Мога да "улавям" различни информации когато ми трябва, най-често когато пиша или работя, но вероятно не сме на "една честота" с другите от клуба

Мъдростта няма авторитет

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор vret7 (stubborn)
Публикувано15.03.08 16:52



....

най вероятно е това, пък и не е ясно има ли някво инфо зад никовете



Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор vitaminko (член)
Публикувано15.03.08 17:18



Аз имам телепатична връзка с пръстите на ръцете си. Мога без проблем да предам всяка своя мисъл върху тях. Слава богу в днешно време има клавиатури и тази телепатична връзка става достояние на всички, които четат моите постинги.





Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Авторjohndee (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 17:25



Интересто дали някога ви се е случвало да хвърлите един поглед върху тази книга





Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: johndee]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано17.03.08 16:43



Благодаря ви за линка, изтеглих книгата и ще я прочета цялата - това което прочетох по диагонал в първите 3 страници определено ми хареса.


Боледувам от тиреотоксикоза, която трудно се овладява с фармакологични препарати, а аз не желая операция и мозъка ми е подложен на въздействието на високи дози хормони от щитовидната жлеза и това вероятно е отключило някакви процеси в него, които при повечето хора са "заключени", защото мога да обменям мисли с други хора от различни части на света - просто получавам информация, която няма как да знам по друг начин ?
И за мен е голям Х всичко това.
Мъдростта няма авторитет

Редактирано от Anuel на 17.03.08 16:51.



Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор blue orchid ()
Публикувано23.03.08 14:44



що, ние с titi имаме телепатична връзка. дори бих казала, че в следствие на нея се запознахме*




---
* този пост да не се чете от Брахман

Spirit Horse, ride for me

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано08.07.08 21:04



телепатията се гради на дадена енергийна основа....



истината и логиката са относителни

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор matrix_999 (непознат )
Публикувано08.07.08 23:41



Защо ти е тази телепатия? Има интернет :-) Като искаш, веднага можеш да изпратиш мисъл на всеки, който я интересува :)
Не разбирам защо искаш да имаш телепатична връзка с някого или дори с много....хора. Телепатията е достатъчно закърняло нещо, в смисъл - възприема се като ненормално явление. Това първо. Второ, едва ли би отличил своята от чуждата мисъл - в този ред на мисли :) не се знае дали и в този момент не телепатиш

И трето, ако все пак различаваш чуждата мисъл от своята, т.е. имаш развити телепатични умения, тогава не се знае как ще реагира мозъка ти на идентификацията. Ако "чуеш", че някой ти дърдори, това вероятно няма да ти бъде най-малкото приятно.

Така, че изобщо нямаш нужда от никаква телепатия.

И да изпреваря следващ пост - нямаш нужда и от телекинеза.

Мислех, че си внушаваш, но след като има физическа причина за всичко, дето разправяш.....можеш ли да дадеш малко инфо. Нарушената функция на щитовидната ти жлеза е следствие от твоите напъни да използваш хаос-маус или е причина за използването на сървърите, сори - сервитьорите,...сервиторите де..... Е, ако искаш можеш и да не отговаряш :-)




Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор zwerfster (speed zombie)
Публикувано09.07.08 04:56



sleep deprivation leads to halusination

Мъдростта няма авторитет - ne dumai





Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: astra7]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано09.07.08 09:38



Псионното биополе е част от ноосферата на Земята.
Чел сам за опити с растения, които са поставени в отделни стаи и при дразнене на едното, реагира биоелектрически и другото - май беше "срамежлива мимоза"
Много е интерена темата, щото ходжите са една паплач дето... нямам думи от възмущение, пък и не само аз !

И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои


Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: matrix_999]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано09.07.08 09:51



Свръхфункцията на щитовидната ми жлеза се откри през 2000 година, а първия си сервитор направих през февруари 2002 година


Склонен съм да приема, че телепатия чрез самооубочение не е лъжица за всяка уста вкл. и за моята.
Имах "щастието" не знам защо да ме "пообучат" дистанционно, това дължа на моя КГБ ангел Льони, обаче не съм доволен от руското "обучение" защото: (1) имат изкривено чувства за справедливост и (2) част от псиониците, да не кажа почти всички с които контактувах имат неприятен казармен манталитет, респ.самото "обучение" минава през казармени "принципи" (първо те натупват, а после ставаш голям приятел), а аз не обичам военните...
Западните псионици "предават" на по спокойни честоти - докато общуваш с представител на руската школа мозъкът ти може да се изпържи от бързината на контакта, дават ти много енергия, за което аз лично не бях подготвен.
С два лафа божествено изживяване е, особено ако "чатиш" с колега лекар... нямам думи.
Придобих умения, които да подхождат на моята психика, като най-малкия ми бенефит, е че мога да отгатна предварително какво ще ми каже събеседника ми преди да си е отворил устата (в повечето случаи), втората ми по голяма полза, е че мога да тегля инфо по зададена тема от която все пак имам понятие, при все че понякога ми се подават първични термини които също мога да усвоя.
И е сложно и е интересно, въпросът е да не прегрееш от инфо...
Хората имат и техника и потенциал, само нсе можаха да ми отговорят на въпроса защо не го ползват този патенциал в борбата срещу тероризма, което ме навежда на определени изводи...

И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано09.07.08 10:36



навсякъде може човек да види инфо за телепатията, но никой не може да даде съвсем ясни обяснения и как всъщност можем да си развием телепатични способности, но със сигурност телепатията стои на дадена енергийна основа, нещо като радио честота.....



истината и логиката са относителни

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор matrix_999 (непознат )
Публикувано09.07.08 13:23



Ануеле, значи за да предпазиш психиката си, си реагирал по този начин. Хмм. Естествено, че няма никой от КГБ. Така ти е реагирал мозъка. Някои виждам зелени човеци, други КГБ, ФБР или друго нещо, което за човека уж е познато пък е крайно мистериозно и източник на непознато. Отново опира до това кой какви филми е гледал и какви книги е чел. И в какво е повярвал.....

Мисля, че в БГ някои са правил опити за упражняване на неосъзнат контрол над населението. През 2000-2006 са регистрирани много подобни случаи на 'отваряне" на надсетивността. Пси-оръжията си присъстват във всеки план за развитие и отбрана. Хората, които са реагирали по подобен начин подсъзнателно са упражнили своя инстинкт за самосъхранение.

Имал ли си моменти, при които всички заобикалящи те хора са сякаш зомбита- без свободна воля?



Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор matrix_999 (непознат )
Публикувано09.07.08 13:44



Ще ти задам още няколко въпроса, ако позволиш.

Спомняш ли си някакъв начален момент, от което е започнало всичко това, за което говориш? Свързваш ли го с определо събитие? Доколкото разбирам, отначало си почувствал странна синхронизация с всички външни за теб събития. Нали? Потенето си отдавал на нарушената функция на щитовидната жлеза. Синхронизацията се проявява в случване на прекомерно много съвпадения. Цифри, имена, събития.....знаеш. Друго, което искам да те питам е по какъв начин почувства тази връзка, за която говориш - с КГБ /това е абсурд, мозъкът ти е давал обяснения и това му се е сторило най-логично/. Та, ако не е проблем, ...дали започна да сънуваш, да усещаш чуждата мисъл в главата си.........какво се случи?

В този критичен за тебе период, потърси ли помощ от някого? Видно е, че никой не ти е помогнал, след като си се заврял с двата крака в измисления свят на хорската виртуалност........

Моят най-приятелски съвет е, да започнеш лека-полека да се връщаш в реалността.



Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: matrix_999]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано10.07.08 21:15



Нямал съм такива моменти, в които другите около мен да са като зомбита.
Искаш да кажеш също така, че мозъкът си прави шега и света все още се намира в дотелепатичната ера, където на телепатите се гледа като на луди, че няма психотронни оръжия и съответно хора които да ги ползват ?
Аз твърдя, че в момента и двете свръхсили имат лаборатории с обучени телепати, които са невероятно добри в тази област. Дали това се постига чрез усилватели на мисълта, дали са им сложили имплантанти, дали има нещо друго не знам.
Аз просто няма как да получа целия спектър от инфо, защото такъв филм не съм гледал, че ние дори накрая на объчението телепатично играхме на "Контра страйк" и "Тибериан варс" - знаеш ли какъв купон беше ?
Сядаш на компа, влизаш в някакъв сървър дето има по голяма навалица и почваш да играеш (аз съм посредствен играч на тази игра) и изведнъж като, че ли ръкатата ти се движи от друг човек, просто получаваш извънаредни сили, които те правят невероятно добър, съответно на това си чатиш ментално все едно, че другият е до тебе... само дето не чуваш никакви гласове...
Че то това ако е шизофрения, аз съм се разболял от най-прекрасната болест на света...
Има и друго: твърдя, че има изграден ментален канал в който участват различни телепати.
Знаеш ли защо съм им потенциално изтересен и може би "избран" от тях, защото мога да дирижирам събития и да влияя на хора и причинно следствени връзки чрез моито сервитори вкл. да обработвам обществено мнение в една или друга посока. Те чрез машинариите си го могат същото, само че не им позволяват да го направят, защото ако на масов показ излезнат тези технологии света ще се срине в буквалния смисъл на думата... няма да има банкова тайна, въобще няма да има и тайни между другото.
Просто социума не е готов за това нещо.
Загърбам варианта, че съм лудичък, не защото не ми отърва, а и защото получих толкова много инфо, което няма как да получа по друг път.
Прочети ми темата за ефективността на сервиторите ми и хаос магията... та аз имам под ръка елитни мисъл форми, които могат да бръкнат в чиито и да е мозък... нима това не беше достатъчно като демонстрация...



И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: matrix_999]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано10.07.08 21:34



първия контакт с руски псионик установих през 2003, след като се намесих в историята около училището в Беслан - пуснах мъгла със златен ореол (видя се на репортажа как за 2 часа училището бе обгърнато с мъгла, която се спусна от небето), конкретния повод да го направя бе, че тъпите военни бяха насочили противотанкови оръдия към зградата.
Така започна нашата "любов" (скобите си слагам нарочно) с Льони, елитна руска псионичка с телепатични способности като моите.
Първата "ЧУЖДА МИСЪЛ" бе: спри се за малко, не си самичък !
В този (Беслан) засекретен после случай руснаците ползваха и екстрасенси и псионици...уви безрезултатно...
На практика котето (Льони - метър и 80, 75 килограмова рускиня, аз съм 175 висок) бе ужасено от създадените от мен мисъл форми, защото те между другото освен да лекуват могат и да разболяват вкл.от рак...
Както и да е... ако тръгна да описвам цялата история няма да ми стигнат часове...
За синхронизацията си прав, но това бе в един по късен момент...
Пак ти казвам, ако това е шизофрения, то тогава: (1) това е най-смехуранската болест на света, защото така от сърце на лафове, и диалози, които не са мои не съм се смял никога и (2) нямаше грам агресивност в мен, напротив душата ми бе като в нирвана за постоянно - просто една прекрасна болест, ебати...
Единствения недостатък е, че мозъкът ми по време на това телепатично обучение работеше на много бързи обороти, което доведе до ред неправилни асоциации, което отчитам като гомям минус.
Истината е, не наистина изпадаш в нещо като параноя, ОБАЧЕ: самоизмамите продължават минути, а не месеци - не си губиш критичността, няма поражение в тази част на психиката с други думи съзнаваш, че може и да не си прав !
Питай нещо друго, въпросите ти са интересни



И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: astra7]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано10.07.08 21:40



Има псионно поле, част от ноосферата (разумната сфера) на Земята - то си е достъпно за всички, само трябва да ти са разкрити телепатичните канали, при мен това стана по естесвен начин, защото връзката която поддържам със сервиторите си е телепатична, за съжаление тази връзка е едностранна, закото представаш ли си какво щеше да стане ако бе двустранна...


От друга страна сервиторите ми имат също телепатична комунакация помежду си, защото съм правил следните опити с проста менатна команда: сервитор>сервитор > реализация на желанието

И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано10.07.08 21:55



значи: до колкото те разбирам, тези сервитори са някакви духовни същества с които поддържаш връзка на базата на някакви желания, които биват забелязани от тяхна страна...... така ли е?

истината и логиката са относителни


Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор matrix_999 (непознат )
Публикувано10.07.08 22:08



Аз не твърдя, че военните не правят пси-разработки, а точно обратното. Някъде да прочете думата "луд"? :-) Казах, че мозъкът ти е реагирал по този начин. Мислил ли си, че си предусетил появата на мъглата, без ти да си причината за нея? Много трудно, понякога е невъзможно да се проследят причинно-спедствените връзки. Дори тяхната еднопосочност е малко спорна.....
Моят приятелски съвет е да приемеш това като нещо нормално и да му отделяш точно толкова време, колкото ти позволява реалността. Човек гледа филми и чете книги, когато има време за тях. Така го приеми и това.

Жив и здрав :-)



Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: Anuel]  
Автор matrix_999 (непознат )
Публикувано11.07.08 11:20



...за контра страйк и игрите в мрежа......там щракаш само с мишката. Знаеш ли, че много хора не са имали този ..."късмет" и наместо да е PC mouse е примерно..... волан на лек автомобил

Яко, а?

Ако е възможно да си усещал чужда намеса при игра в мрежата, тогава е възможно някой да усеща чужда намеса и при шофиране. Не анализирам дали я има или няма тази намеса. Страшничко става май.........

Я ми кажи, възможно ли е да визуализираш тези свои мисъл-форми? И какво мислиш ще видиш при подобна визуализация? Можеш ли да я нарисуваш или съпоставиш с някакво изображение? Можеш ли да 'вградиш" такава мисъл-форма в някакъв предмет примерно? Как мислиш?



Тема Re: "Ходжите имат телепатична връзка помежду си"нови [re: astra7]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано11.07.08 11:21



Така е в общи линии



И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.