Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: huanji]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано26.12.07 00:21



...що бе, ти да не си беден?



Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: vret7]  
Автор huanji ()
Публикувано26.12.07 00:22



Не, но съм виждал бедни.



Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: huanji]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано26.12.07 00:26



Аз пък 'богатството' го измервам в душевност, и то често е обратно пропрционално на парите, та се въздърйам от оценки богат-беден.



Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: vret7]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано26.12.07 00:32



Изведнаж си спомних един феномен от моята младост:

Имах едно гадже, което беше доста ебливо, но имаше и духовни интереси.
И си спомням, че веднаж като бяхме в "Александър Невски" на служба тя внезапно почна да търси тоалетна.... И я питам после:
- Какво ти стана бе душа?
И тя ми каза, че като гледала тези икони с Христос .... почнала да го желае сексуално и.... се подмокрила от това желание....

Икона на Христос да събужда сексуални желания???



Интересно инката как ще го изтълкува....

Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!

Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: Awaken]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано26.12.07 00:36



Е че защо да не може? След като иконата на Христос може да те вкара в медитативно състояние или в някакъв Висш духовен свят, защо да не може да те възбуди сексуално? Толкова ли е сложно това нещо?




Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: Awaken]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано26.12.07 00:36



, незнам, питай нея, просто тъпото е че секса се е смятал за нещо 'лошо' поколения наред, и религиите първи са го насадили това чувство, специално западните, това си е 100%ва манипулация.



Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: vret7]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано26.12.07 00:42



Все пак, от проституция се изкарват много средства в световен мащаб, което говори, че много хора имат нужда от чист секс, което още повече говори, че сексът си е напълно обикновена физическа необходимост, т.е. че не е нужно да се свързва с любовта. Което не значи, че е лошо да бъде свързвана, просто не е нужно да е на всяка цена.






Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: ssonia]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано26.12.07 00:47



Според мен говори че в нас самите има много повече любов отколкото предполагаме, но тва е мое мнение, ма теб много ти е интересен секса





Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: vret7]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано26.12.07 00:54



На мен всичко ми е интересно.

И мнението ти - също. То потвърждава, че всичко е Любов. Понеже не само със секса се прекалява - това се прави и с ядене, пиене, дроги, каквото се сетиш просто. Може би наистина се прави от любов, която, нямайки друг начин да се прояви, се проявява чрез чукане, ядене, пиене и пр.




Тема Re: Други измерения на любовта и сексанови [re: ssonia]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано26.12.07 00:56



Правилно си ме разбрала, радвам се

, а иначе помисли....бе нали се пости за Коледа...та ма тва само шега




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.