Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 24.05.24 
Автомобили
   >> Nissan
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Сервиз Nissanнови [re: DH_Robo]  
Автор XaMaB (откачалка)
Публикувано02.09.04 15:12



защо те сами не се похвалят в какво са се убедили?



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: LordDigital]  
Авторnissan owner (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 20:14



В края на януари си закупих Nissan Primera, 2001 година. След прочит на мненията в този клуб посетих сервиза на Загато ООД на ул. Кукуш 1, кв. Захарна фабрика. Оказа се, че не е фирмен сериз на Нисан, но ми смениха ремъци, филтри, ролки, масло, диагностика на дюзите, че като за капак ми измиха и колата! За този сервиз само хубави думи мога да кажа!
Но не щеш ли един месец по-късно колата се повреди на магистрала Тракия. Кола на пътна помощ ме извози до сервиза на Nissan до картинга в началото на Студентски град. Беше събота 26 февруари. За около 10 мин. включиха компютър и установиха, че се е повредил датчик, който мери оборотите на двигателя. Казаха ми, че до понеделник нищо не могат да направят. В понеделник ме информираха, че ще трябва да чакам доставка от Англия, която ще отнеме две седмици. Трябва да внеса и капаро. Останах много изненадана, че за кола на 4 год. във фирмен сервиз липсват части. Но какво да се прави, колата не беще в движение и аз нямах друг избор освен да чакам. Две седмици по-късно се обадих в сериза. За моя изненада не само колата ми не беше готова, но и не знаеха със сигурност дали в следващата пратка която очакваха на 19 март ще ибъде включен и датчика ми. Междувременно недоволството и нетърпението ми нарастваше. Чрез приятели научих за сервиза и магазина за рез. части Нисан в Драгалевци. И представете си - датчика, който аз чаках три седмици от Англия, беше наличен на склад!!! Днес 21 март колата ми най-сетне беше в движение!!! Почти един месец след постъпването й в сервиза. Това обаче не попречи на служителите на въпросния сервиз да ми начислят 20 лв. труд (2 ч. по 10 лв - сами преценете за колко време се сменя датчик) и 25 лв. за диагностика, която им отне 10 мин., а не 2 часа и половина. Аз от услугите на този сервиз в бъдеще не ще се ползвам. Не го препоръчвам и на вас!



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: nissan owner]  
АвторPepiX (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 22:15



Имам два Нисана - известно време ги карах там --- скъпо, некачествено и немарливо работят... (по мое мнение)

На няколко пъти правиха доста тъпи гафове..



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: PepiX]  
Авторtztz (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 23:09



Аз лично не бих закарал колата си в току що открит сервиз. Това по мое мнение е все едно да се подложиш на операция при стажант. Нямам желание някой да се учи на колата ми :)



Тема Re: Сервиз Nissan ВНИМАНИЕнови [re: DH_Robo]  
Автор Ernom (случаен)
Публикувано10.06.05 22:01



за сервиза на Кукуш 1:
там не е място за обслужване на японски машини - правят всичко, всеки може да се пробва, но нека да споделя как беше при мен:
взех едно Punto, без да го гледам и го закарах там за смяна на ангренажен и ролка. Попаднах на шефа на сервиза - Асен ... питам колко ще струва смяна на ремъка и ролката? - 30 лв. за труд. ОК, отваряне на капака - виждаше се масло по двигателя, опа тука трябва смяна гарнитура на глава! Колко ще струва? 300 лв. Оставих колата с уговорката да я прегледат и да оправят каквото видят, обаче в рамките на 600 лв. От там нататък нещата се завъртяха така, че преди да си взема колата трябваше да платя точно 1050 лв. и остана да доплащам още 100 лв.
На втория ден след като си взех колата от там ми блокира разпределителния вал и се наложи да сменям глава!!!!!
Това е мойта история, вие си решавайте сами.



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: tztz]  
Авторnov evropeec (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 20:11



Смених шьинири носачи накрайник рейка за да се наложи да се завирам аз под колата и за 3 минути да разбера че тропат биелетките.VIP сервиз Младост.



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: jo]  
Авторred_bull (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 09:14



a za pazardjik kyde da tyrsq serviz



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: LordDigital]  
Авторangelov (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 17:46



vkarvam si nisan terano 1 - qk e! ama ne moga da si remontiram avtomati4nata skorostna kutiq. MOve li da namerq nova ot nqkade ili da mi kajete kade da q opravq v burgas? molq!



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: angelov]  
Автор nissla (непознат )
Публикувано21.06.06 15:53



Този форум отдавна не е актуален - виж www.nissanbg.com/forum



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: LordDigital]  
Авторизпaтил (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 16:17



Мога да споделя какво ми се случи преди месец на път за морето....
НЕ посещавайте сервиз "NISSAN" във Варна....
не само няма да ви помогнат,но и ще Ви накарат да намразите марката,а тя не заслужава това.Заради гарнитура на главата ми казаха че трябва да купя едва ли не двигател на старо,а всичко беше само 36 лева-нова гарнитура...
извадих късмет че не намерих друга глава та да се набутам.....вземах си майстор ,отидох отново до Варна,изкарахме колата от сервиза и след 5-6 часа
сглобяване си докарах колата на ход....400 километра.Сега работи без проблем
Не ходете в сервиза на Нисан-Варна,ако искате да нямате главоболия......!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.