Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 13.05.24 
Автомобили
   >> Nissan
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: АвтоСервизи за Нисан Ауспуси и катализатори:нови [re: LordDigital]  
АвторO1 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 19:53







Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: LordDigital]  
Автор kik68 (непознат)
Публикувано26.06.07 19:31



Искам да споделя мнение за сервиз НИСАН гр.Варна....
Миналото лято ми се наложи да ползвам услугите им по неволя.....както се случва когато ти се повреди колата по време на ваканционно пътуване.Управителя на сервиза беше много любезен и ме убеди да оставя колата в сервиза и аз ,като истински "шаран"се подлъгах,че като съм във фирмен сервиз всичко е наред.....Да ,но не точно.....Типично по нашенски се започна с лъжите и изнудванията по телефона....опити за продаване на части втора употреба....двигател дори,явно някой приятел е имал за продаване двигател.....,а аз исках просто да ми сменят гарнитурата.....струва само 26 лева в магазина....след месец отидох до Варна с приятел ,взех си колата ,платих им 100 лева за разглобяване и .....срещу 30-на лева за гарнитура ,гумички и 4 часова работа с приятелчето колата е перфектна......въпреки диагнозата на "специалистите" в НИСАН гр.Варна.....



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: изпaтил]  
Автор Kra5io (непознат )
Публикувано27.06.07 21:47



Nqkoi moje li da mi kaje kade vyv Varna moga da napravq komputarna diagnostika na Nissan Almera. Blagodarq vi Predvaritelno



Тема prodavam nissan 2008нови [re: LordDigital]  
Авторprodavam nissan 2OO8 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 23:14



prodabam 2008 nissan modeli maxima sentra versa altima zcoupe zroadster armada xterra rogue pathfiner murano quest titan frontier dostaveni b Bulgaria. za kontakt plkelectric@yahoo.com



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: LordDigital]  
Авторrosen petrow (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 08:30



здравеите , моля ако някои е имал нисан и се натъквал на подобен проблем като моят да подаде една ръка , 6те ви помоля да ми пи6ете на скаип konstantin7654 ili rossen76@abv.bg. satwa wapros 4e w kolata ot nqkade wliza pos koro w kupeto edna nepriqtna mirizma на изгоряло на отровни газове и започва да ми л'ти на очите прегледаха ми гарнетата и не констатираха никакав проблем , кайете каво мойе да е и каде да отида за савет и помо6



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: rosen petrow]  
Автор besniq bek (lud arhitekt)
Публикувано10.11.09 18:22



отиваш в сервиза на Нисан които се намира до софияленд и ще ти решът проблема там е и предсталителството на фирмата за БГ



Тема ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ НАЙ- НИСКИ ЦЕНИ ДЕНОНОЩНОнови [re: LordDigital]  
Автор зacтp (непознат )
Публикувано27.11.09 10:54



ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ ОТ 146.00 ЛВ ДО 235.00 ЛВ ЗА ЛЕКИ МПС И КАСКО ОТ 4% ДО 7% ОТ СТОЙНОСТА ЗА ЛЕКИ МПС .НАЙ НИСКИ ЦЕНИ !!! БОНУСИ ПРИ ПЛАЩАНЕ НА ЦЯЛАТА ПРЕМИЯ ЕДНОКРАТНО ИЛИ НА ДВЕ ВНОСКИ !!!!ДЕНОЩНО ОБСЛУЖВАНЕ . ТЕЛ 0887 512 119 и 0899 269 579 - ЗА ГР. СОФИЯ



Тема РАДИАТОРИ ВОДНИ, ПАРНО , КЛИМАТИК И СЕРВИЗнови [re: LordDigital]  
Автор OOO1 (новак)
Публикувано05.02.10 14:46







Тема АУСПУСИ ЗА NISSAN И СЕРВИЗнови [re: LordDigital]  
Автор OOO1 (новак)
Публикувано05.02.10 14:50




0884333260



Тема ТЕГЛИЧИ ЗА NISSAN И СЕРВИЗнови [re: LordDigital]  
Автор OOO1 (новак)
Публикувано05.02.10 14:51




0884333260




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.