Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 28.05.24 
Автомобили
   >> Nissan
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: Joro]  
Автор2D (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 16:35



A az vzeh edno sunny 2D ot studentski grad predi godina i 7-8 meseca i zapochna koshmara mi. Otvaryaha ya 5 pyti v 3 razlichni serviza v 2-3 razlichni grada. Izduhva garnitura sled gore dolu 6000 kilometra. (Max speed 110 km karam) sega veche ne moje da se shlajfa glavata poveche. Ta servizite i majstorite me nakaraha da namrazya markata Nissan i sashto taka poveche nyama da si kupya diesel second. Sega si imam edin pametnik .. i iskam da zastrelyam vseki deto malkoto mu ime e "majstor" :-) Az mu nosya palna dokumentaciya za tova kak se pravi remont..vsichki dopuski , nachini na styagane i t.n...toj mi obyasnyava che znael i pak mi izportva kolata,i mi obyasnyava che prichinata e v men..a de?



Тема Майсторинови [re: 2D]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано14.05.04 20:54



калпазани очевидно. Гледам - Резюректър ти е направил оферта за Сънито ....

UB40 !



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: 2D]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано15.05.04 03:27



Това е суровата бълграска действителност. Шитни ми купето, щото мойто е пред разпадане, пък двигателя е горе-долу добър.





Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: Resurrector]  
Автор2D (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 07:54



Абе ако нямах хич мотор добре ама все пак колата си върви :-) нищо че на главата и е пореден и последен шлайф :-)...все пак имам цяла вървяща кола...поне за следвашите 4000-6000 а иначе мотора ми е на 154000 реални. :-( а купето някой мераклия си е играл и го е засмолявал отдолу или нещо такова и няма грам ръжда. .. дай e-mail да ти пратя снимка :-)...



Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: 2D]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано29.05.04 12:58



nanev@mail.ru

Мойто отдолу също има покритие някво, обаче гние отвътре.





Тема Re: АвтоСервизи за Нисаннови [re: Nissan]  
Автор lyub@ca (непознат )
Публикувано05.06.04 12:36



zdr
az sym tozi na koito sinyo-lilavata P10-ka stoia blizo 2 meseca v Ekskluziv -B! (udarena v liavo otpred )
moeto mnenie: tova ne e serviz! osven edno momche Pirin Nikolov ( ne sym 100% siguren v imeto) se kazva - nikoi drug ne go e grija za serviza
kradat chasti (lichen opit), iskat pari za nesvarchena rabota, otnochenieto im kym klienta e na nivo: " ..Abe chto ne se razkarach da si dopia kafeto..."....
i t. n.
meko kazano poveche niama da stypia tam. Osven ako niamam nikakva druga alternativa!
V MITVAS hodia ot 3 godini - te sa dosta skapichki. no za sega niamam oplakvania ot tiah.
i mislia da prodylja da hodia tam.
btw vchera se obzavedoh s nova kola . P11-ska.
sega chte vi ia pokaja : http://mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11085462288975440&f1=details
tazi kola kupih
razbira se sled pregled ot Mitvas
a inache za nezapoznatite sas starata mi lyubov eto vi stranicata mi www.nissan-primera.hit.bg
pozdravi na vsichki



Тема Автосервиз за Нисан - НАМЕРЕНнови [re: LordDigital]  
Автор DH_Robo (непознат )
Публикувано09.08.04 13:14



Ако имате проблеми с двигателя,трансмисията,ходовата част и спирачната с-ма само се обадете.тел:028129993,0889975175



Тема СПЕЦИАЛИЗИРАН СЕРВИЗ ЗА NISSANнови [re: LordDigital]  
Автор DH_Robo (новак)
Публикувано17.08.04 09:29



Открит е специализиран сервиз за NISSAN.Всеки клиент се ползва с преференций в обслужването и цените.Качествени услуги и разумни цени."Захарна Фабрика" ул.Кукуш 1 на гърба на бившия завод Ворошилов.тел:8129993



Тема Сервиз Nissanнови [re: LordDigital]  
Автор DH_Robo (roBOT)
Публикувано01.09.04 14:37



Вече доста хора от Dir.bg дойдоха и се обедиха,че в този сервиз наистина хората работят съвестно за разумни пари.Заповядайте и вие.
Адреса е "Захарна Фабрика" ул.Кукуш 1 на гърба на бившия завод Ворошилов. тел:8129930 в.119 и 8129993.



Тема Re: Сервиз Nissanнови [re: DH_Robo]  
Автор SLX (Homini)
Публикувано01.09.04 17:24



Кои са точно тези хора и какво се Убедиха?
Ако наистина е добър този сервиз, с удоволствие ще дойда да направите диагностика на двигателя ми. Такава услуга предлагате ли?

Примера - пръв сред равни



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.