Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 01.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема HELP!!!!!нови  
АвторSurvivorkata Nikita (Нерегистриран)
Публикувано07.09.01 13:35



Ei hora pomognete!!!Iskam da iznameria ot niakade knigata za Peta Wilson La Femme Peta ama v na6ta skapana darjava ia niama.Niakoi moje li da mi dade malko informatsia kak da si ia nameria,6toto bogotvoria tazi aktrisa.Tia e THE BEST!



Тема Re: HELP!!!!!нови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано07.09.01 14:47



Ami ako ima6 poznati v USA moje da gi pomoli6 da ti q vzemat i da ti q pratqt , no po6tenskite razhodi 6te stanat pove4e ot samata kniga . Po tozi povod - BabtRoyette - v momenta navivam maika mi za kalendara da mi go izprati6 po po6tata - samo se 4udq dali da q pomolq tova da mi byde koledniq podaryk (za da se syglasi) ili prosto da q molq da byde bez povod (eh samo kakvi problemi imam ) ... Kakto i da e - pi6i mi , za da se ugovorim i priqtno u4ili6te .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: HELP!!!!!нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (Section One Op)
Публикувано08.09.01 04:40



E, TVGIRL, kakvo stana? Navi li maika ti? Da go vzimam li kalendara?

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: HELP!!!!!нови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано08.09.01 12:18



Mojesh li molq te da izchakash oshte malko che s maika mi shte se izbiem .. Otivam az da q pitam za kalendara , a tq vednaga pochna da mi opqva koga shte si kupuvam uchebnici i koga shte hoda na izpita za gadnuq FAROS !!! Pisna mi veche ot izpiti - sled 7-mi klas , sled 8-mi klas , che i sega zaradi toq mizeren kurs ... Ne stiga che shte sym 9-ti klas i ne znam kak shte izdyrja , ami i trqbva vsqka sybota ot 08:00 do 14:00 da kisna kato sopol i da ucha i tam !!! Maika mi pak pochna s neinite lekcii za tova kak tq si izpylnqvala obe6taniqta - a az ne ... Ne moga da q ponasqm veche !!! Kazah i - dobre de - govorehme za edin skapan kalendar , a ne za "gotiniq" faros - kakvo obshto ima ? A tq vednaga mi "razkri" che ima mnogo obshto ... SHTE SE POBYRKAM TOTALNO !!!! Iskam da se hvyrlq ot nqkoi most , v otvratitelno nastroenie sym !!!

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: HELP!!!!!нови [re: TVGlRL]  
АвторSurvivorka Nikita (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 12:22



E da ama niamam poznati v USA i 6te izkreiza.Deni pls help mi .Moje li da stane ne6to 4rez tvoite poznati?



Тема xexeнови [re: Survivorka Nikita]  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано08.09.01 16:33



Poznatite mi se svejdat do 1 chovek - mojesh da q pitash lichno - BabyRoette - ako ti govori neshto !!!

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: HELP!!!!!нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (Section One Op)
Публикувано08.09.01 18:27



Niamash problem. Shte chakam do kogato kajesh Vse pak tova shte si e tvoia kalendar.Samo nedei da se iadosvash tolkova....ne e hubavo za nevite

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: HELP!!!!!нови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 18:44



www.amazon.com
www.amazon.bg

www.altavista.com
www.alltheweb.com

Poslednite dve sa tursachki, a purvite maj sama se seshtash.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: HELP!!!!!нови [re: Borg]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 18:51



ako pochakash dosta vreme moje i da ima bulgarsko izsanie na knogata no koi znae zasega ne obeshtavam nishto



Тема Re: HELP!!!!!нови [re: nikitaOO7]  
Автор BabyRoyette (Section One Op)
Публикувано08.09.01 20:01





~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.