Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 23.04.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Spomeni ...  
Автор Deni V.Модератор (APA4E)
Публикувано11.09.04 19:35



Taka mi se gleda otnovo tozi serial .. Gledah CSI , gledah ALIAS i kakvo li ne . Nishto ne e kato NIKITA . Tolkova dulboko bqh vniknala v serial , chudq se koe me be nakaralo da go napravq , suprejivqvah bezpomoshtnostta na Nikita da kazva "ne" na kakvato i da e zapoved . Ako kajat "skachai" , tq trabva da pita "kolko visoko" - ako ne - kurshum v glavata .
Spomeni , spomeni . Tolkova godini minaha , vsichki sme se promenili i porastnali , i vse pak , ponqkoga mi se gleda pak .

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Spomeni ...нови [re: Deni V.]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано15.12.04 15:35



и аз си мисля за това понякога.. някак си Никита и Досиетата ми липсват... бяха нещо, което очаквах с нетърпение всяка седмица...

а ти как си?
ако не се лъжа трябва да завършваш тази година, нали?



I hate haters.

Тема Re: Spomeni ...нови [re: hendy]  
Автор Deni V.Модератор (APA4E)
Публикувано19.12.04 21:15



Da, tazi godina zavurshvam, no oshte ne sum mislila za bala pokrai kandidatstvaneto v chujbina.

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Spomeni ...нови [re: Deni V.]  
АвторDirty_Shade amp; Z3ra7uL3x (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 17:07



hahaha ti toq film tolkova mnogo si go gledala 4e tvoeto suznanie e stanalo do nqkoga zavisimo ot toq film i moje mnoo lesno da bude podvlastno na celiq sujet koito se razviva vav filma.A tova ne e dobre za tebe poneje mojej da naanish svoeto psihi4esko sastoqnie i moje6 po tozi na4in da pri4inish shteti koito da ostanat kato beleg v tvoeto lichnostno razvitie i da se prevarnesh v lichnost koqto ne e blagopriqtna za okolnite......nqma smisal ot pove4e obqsnenie poneje tva moje da ti prechini sashtoto kato pri filma www.Z3ra7uL3x.blog.bg



Тема Re: Spomeni ...нови [re: Dirty_Shade amp; Z3r]  
Автор Coorhagen*Willendorf (romance&grief)
Публикувано19.07.06 09:47



хаха, нищо против Никита, ма предсатавяш ли си какво им е на хари потъровците и стар воровците



beauty & the pervert


Тема Re: Spomeni ...нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор MyrmidontGiganticus (Gabe Newell Fan)
Публикувано01.08.06 23:37



ааааааааааа нищо лошо за СТАР УОРС Манията ! Ние сме напълно нормални джедай !, така де имаме само малко повече мидохлоряни и пазим Вселената.. Иначе сме си съвсем нормални.. а не некви странни гийгове!

петльо (20:19:14 15/07/2006)
ае праи сървър там ще чатим


Тема Re: Spomeni ...нови [re: Deni V.]  
Автор helinille (blackbird)
Публикувано11.08.06 13:30



da be, vqrno ima6e ne6to v tozi serial, 4e i vuv filma....na men su6to mi deistva6e mnooooogo....hm.....stranno. bqh vlubena v otno6eniqta mejdu micheal i nikita....edni takiva nevuzmojni, no tolkova vseotdaini....stoqh kato zakovana pred ekrana na televizora, vsqka sedmica. sled tova pri mnogokratnite povtorni izlu4vaniq su6to.....
vupreki 4e minaha dosta godini otkakto gledah za purvi put seriite, o6te surce ne mi dava da mahna golqmiq plakat na peta wilson ot vratata na staqta mi:)))) samo si go doukrasqvam. naskoro zalepih edin demotivator, koito e pod nadslov love i pod nego pi6e: "you were meant for me...perhaps as a punishment" :)))))

dali micheal i nikita ne si bqha kato punishment edin za drug.makar 4e adski silno se obi4aha, dosta se poizmu4iha zaradi tazi si lubov.

I surrender all control
To the desire that consumes me whole

Тема Re: Spomeni ...spomeniнови [re: Deni V.]  
Авторzelenookata (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 14:38







Тема Re: Spomeni ...spomeniнови [re: zelenookata]  
Авторdiva_prelest (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 11:34







Тема Re: Spomeni ...spomeni [re: diva_prelest]  
АвторAngelcheto (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 21:40



Сериала е найстина страхотен.Беше неразделна част от ежедневието ми.Макар че тогава бях по-малка успя да ме заинтригува и ощте не мога да да се разделя с него.Компютъра ми е пълен с картинки и клипове,по стаята ми все още висят плакати...може да изглежда смешно за някой но любовта между Michael и Nikita вълнува все още.Тея двамата са просто forever.Също като Buffy i Angel




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.