Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 30.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Никита е супер  
АвторФeнka (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 02:41



И филма и актрисата са страхотни! Жалко, че все по-малко хора го оценяват! Посочете някой друг екшън-сериал, вървял някога по наша телевизия на такова ниво? Сериал, в който всичко е толкова динамично, не знаеш как ще завърши епизода, а за самия край на филма да не говорим... Пък и има с какво да си изплакнеш окото.



Тема Re: Никита е супернови [re: Фeнka]  
Автор Deni V.Модератор (APA4E)
Публикувано31.10.02 15:43



>>> Absoliutno e taka . Serial na takova nivo ne samo , 4e ne e varvql na BG ekrana , no prosto takav nqma ( stava duma za serialite v tozi stil ) .

>>> Nikita e edna perfektno izpipana produkciq . Nqma da komentiram kak vseki edin epizod e stra6no dinami4en i nem islq , 4e kogato i da bilo e bil predskazuem . Da , vqrno e , 4e v 3-ti sezon naprimer bqha nablegnali tvarde na relationship-a M&N , a v 4-ti na promivaneto na mozaka na Nikita , no vseki sezon ima svoite VELIKI epizodi , ako moga taka da se izrazq , koito prosto te karat da ostane6 4isto i prosto speechless .

>>> Soundtrack-a , mestata na snimki i vsi4ki ostanali detiali samo dousavar6enstvat NIKITA .

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Никита е супернови [re: Фeнka]  
Автор MichaelLeRoi (непознат)
Публикувано01.11.02 22:29



Tuk az dalech ste se razgrinacha ot washite mneniq (wiz temata "Nikita - pfu") i sta kaza, che serialcheto Nikita ne struwa!!! Wseki edin serial naprawen po film nestruwa i osobenno ekshanite. Sqkash gledam edin izmislen film w koito dobrite ili nashite (tezi na koito simpatizirame) wse sa po dobri ot drugite, kak taka ne se nameri nqkoi da gi utrepe ama ne, nali shte seurshi serialcheto. Onq izmeslenqk Maikal prawi nesta na koito biha zawidqli Bat Arni i Bat Slay a kade kade te sa napred w tazi oblast (demek sreshu tqh da bqgq nqma da gi stigne), Nikita e gotina, nqma spor no towa neprawi serialcheto hubawo. I da wi kaza nesto drugo ako iskate da gledate nqkoi istinski film ideto do blizkata wideoteka i sum siguren che st ena,erite nesto mnogo po interesno.

Tuk ochakwam w skoro wreme da zapochnete da hwalite sapunenite seriali, kakwi mi bili gotini i t.n.
Kato za krai ste kaza towa che i da me obizdate posle towa nqma da promeni nisto, prosto si kazwam mnenieto. Ako li towa ne wi haresw, sory!

"And there was a war in heaven:
Michael and his angels fought
Against the dragon;
And the dragon and his angels fought back."

Book of Revelations, Chapter 12, Verse 7




Тема Re: Никита е супернови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Deni V.Модератор (APA4E)
Публикувано02.11.02 18:45



Taka - nqma nujda na vseki 2 dni da si izkazva6 mnenieto pri polojenie , 4e to ni nai-malko ne se e promenilo , pak i go izkazva6 s gore-dolu sa6tite dumi ...

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Никита е супернови [re: Deni V.]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано02.11.02 20:02



Да прави сте, че си изказвам мнението по често. Но забелязвам че тук има заблудени овчици и се опитвам да им дам ориентир за да намерят правия правилния път. Това е шега разбира се.
Да си живеем живота и т'ва е, хора сме различни сме, това е хубавото. Нека си представим, че всички сме фенове на НИКИТА, какво после? Просто си казваме мненията, нали е така.



Тема Re: Никита е супернови [re: MichaelLeRoi]  
АвторФeнka (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 21:28



О'кей. Но преди малко свърши едно долнопробно сериалче (май "Ларго" беше). Колко жалка имитация ...



Тема Re: Никита е супернови [re: Фeнka]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 23:28



ne to ne eimitacia poneje e po komiks no i az ne sum my fen ina4e za lfn edvali niakoga 6te moga da obiasnia kakvo me grabna taka ne4ove6ki 4e i do dnes nastruhvam 6tom 4uia ime ot nego ili kamoli da vidia seria prosto mi ka4va adrenalina ne zaduljavam nikoi da go haresva ili mrazi va6a si rabota be hora a tova dali sme zabludeni ne si ti toia koito 6te mi kaje ok mujki?!



Тема Re: Никита е супернови [re: nikitaOO7]  
Автор Deni V.Модератор (APA4E)
Публикувано04.12.02 21:18



Ima6 li nqkakvi namereniq da zapo4ne6 da slaga6 prepinatelni znaci ?

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Никита е супернови [re: Deni V.]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 12:33



izviniavai na men li govori6 nadiavam se ne za6toto mnogo mrazia da mi davat akul i to hora koito ne sa koi znae kolko pove4e ot men a na vuprosa ne niamam namerenie tova si e moia rabota ako ti se zaiajda s niakoi kupi si ku4e



Тема Re: Никита е супернови [re: nikitaOO7]  
Автор Deni V.Модератор (APA4E)
Публикувано05.12.02 19:39



Da , na teb govorq . Ne ti davah akal , zavadah ti nai-obiknoven vapros i mislq , 4e bqh super liubezna . Ne sam kazvala , 4e sam ne6to pove4e ot teb i ne vijdam za6to go spomenava6 .. Vse edno nqkoi da te pita dali ima6 namerenie da hodi6 na nqkoe zavedenie i ti poneje nqma6 da mu se razsardi6 ..

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.