Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 27.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Boje Gospodi  
Автор diva_magiosni4ka (luda fenka)
Публикувано12.09.02 14:27



Az si misleh 4e nikoi ne ia haresva taia "NIKITA" a to vze 4e se nameriha glupaci koito da ia haresvat.Lele male dokade go dokarahme.....ccc

В стаята се чу ледения смях на Волдемор...


Тема Re: Boje Gospodiнови [re: diva_magiosni4ka]  
Автор Deni V.Модератор (APA4E)
Публикувано12.09.02 15:05



"Boje , kolko maka ima na tozi svqt , Boje"

Da , maka . Ma4no mi e , 4e horata tuk v BG ste takiva - gotovi vednagi4eski da kajete ne6to lo6o , ne6to negativno , da obidite bez da se zamislite ...

Interesuva li vi 4ujdoto mnenie , 4ujdite pri4ini da se posvetqt na ne6to ? Ne . I za6to li ? Hora kato teb gledat samo sebe si i tarsqt lo6oto u drugite , a ako ne go namerqt izmislqt si go .

6to za 4ovek 6te nare4e "glupaci" hora , s koito ne e govoril , ne e sre6tal , ta dori tehni mneniq ne e 4el v jivota si ? Moje bi "glupakat" e samiqt toi .

Aide PEACE i 4upkata ot tuka !!!!

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Boje Gospodiнови [re: Deni V.]  
АвторSurvivorkata (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 11:24



awe 4esno kazano me napira stra6en smqx ot toq deto e slojil taq temi4ka.
ta 6te gledam da se izrazq nai razbiraemo za da moje mnogoyvajavaniq vseznaiko da razbere sa6nostta na ne6tata ako ne gi e razbral ve4e. Ta tai 6tom si tolko ymen 4ovek /ili se pravi6 na takav/ za6to pravi6 zakliu4eniq vaz osnova na nikakvi po konkretni fakti i dovodi. a 6tom za teb 4yjdite mneiq nqmat zna4enie togava se zamisli nad slednata misal /i dano da moje6 da vnikne6 v neq/ : 'Ako jivee6 samo za sebe si ti si izli6en tovar na zemqta". Dano da moje6 da razbere6 ili po to4no da proqvi6 malko pove4e mislovna deinost. aide 4ao i yspex v trenirovkite po mislene



Тема Re: Boje Gospodiнови [re: nikitaOO7]  
Автор diva_magiosni4ka (luda fenka)
Публикувано17.09.02 13:46



Oooo kolko se upla6ih ako znae6 ei sega 6tet kaja na mama i ti 6te te nabie.Uaaaaaa!TI nali znae6 k'vo si &%^%^&^E^$#%&^%@*&!(*!*#@)@!*^!@*&%#

This is how you remind me...


Тема Re: Boje Gospodiнови [re: diva_magiosni4ka]  
Авторfenka (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 02:03



vuj kvo moeto dete, do gusha mi e doshlo ot takiva 13 godishni pikli kato tebe! kvo te interesuva koi kakvo prez svobodnoto si vreme? kva si ti za da davash ton v jivota na horata? za kvo izobshto doide v toia klub? ako samo gluposti shte govorish, po-dobre se iznasiai!



Тема Деца деца ...нови [re: fenka]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 10:15



... айде бягайте на пясъчника да си играете
Малее, колко е запустял клуба. Дени, как може бе моето момиче, що така си го занемарила?! Преди имаше поне 6 теми пуснати от теб, ама сега нещо .. даже и архив няма. ЧЕРНА ТОЧКА !!! Слаб 2 !!! Марш наказана в ъгъла с вдигнати ръце

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Абе девойко,нови [re: diva_magiosni4ka]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 10:18



този Волдемор не беше ли от "Властелинът на пръстените" ? Ако не е от там, можеш ли да ми изпратиш по мейл-а книгата, в която се разказва за него (имам едно предположение, ама не съм много сигурен) - естествено ако е в е-вариант.

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Упс ...нови [re: Borg]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 10:22



.. май нещо сгреших. Сега като погледнах по-добре май 80% от темите са от теб, ама пак са малко ! Требе да има поне 5 страници с архив, айде започвай да модераторстваш :)) и защо позволяваш да има лош тон в клуба, че и ти го даваш на всичкото отгоре.

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: Абе девойко,нови [re: Borg]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано18.09.02 11:40



хари потър бе човек



Тема Re: Абе девойко,нови [re: mireto:)]  
АвторSurvivorkata (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 12:16



xaxaxaxaxaxax i kazvat 4e xari potar e mn interesen xaxaxaxa
detska istoriq




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.