Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 18.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема абе хоранови  
Авторpoceн (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 21:01



минаам случайно оттука и се чудя и мая, що не си живеете живота ами гледате тъпи сериали с готини мадами в тях и не стига това, ами и ги обсъждате в internet... от това по-голяма загуба на време и емоции ...
не искам да давам тон в живота на никого, просто се изразявам малко по така



Тема Re: абе хоранови [re: poceн]  
АвторSurvivorkata (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 14:46



mi to i az obi4am da e izrziavam malko po taka no se nadiavam 4e 6te moje6 da mi sxvane6 logikata:
o6te niama zakon koito da opredelia niakakva sistema za razvle4enie i otpuskane na xorata.
Vtoro pravim tova koeto ni xaresva i ni zabavliava bez da obra6tame vnimanie na onezi individi koito ne gi kefi tai kato tva e na6ia jivot i po tozi na4in si relaxirame
I treto vseki si ima vkysove nie ne se barkame na nikoi i ne prinyjdavame nikoi da gleda ne6ta koito ne xarsva.
I ako iska6 viarvai no nemoje6 da nare4e6 edin film tap dokato ne go prosledi6 i ne se opita6 da sxvane6 logikata.taka 4e .... v momenta bie6 na posoki.
tva li4no men ne me y4ydva



Тема Re: абе хоранови [re: Survivorkata]  
Авторrosen (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 16:21



с повечето съм съгласен обаче ти се уля...
филма съм го гледал 2-3 пъти,
ужасявам се от мисълта , че такъв филм може да бъде причина за някакво удоволствие и за кефене ....
но всеки си има вкус и никой не може да му налага своя, просто ми беше интересно да разбера другия



Тема Re: абе хоранови [re: rosen]  
Автор josephine (FBI)
Публикувано16.06.02 23:44



Ami mislq 4e za vseki vlak si ima putnici....na koito mu haresva si gleda filma a na koito ne.....negov probelm!

WHO DIED AND MADE YOU GOD


Тема Re: абе хоранови [re: josephine]  
АвторSurvivorkata (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 11:44



to4no taka tva e istinata



Тема немам думи [re: josephine]  
Авторrosen maglata (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 16:56



кака



Тема Re: абе хоранови [re: poceн]  
АвторMichael (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 20:22



Ti si nai negramotniqt ada6 koito sym imal...
Ako ne gleda6 filma prosto ne ni obry6tai vnimanie!



Тема Re: абе хоранови [re: Michael]  
Автор josephine (FBI)
Публикувано25.06.02 23:23



I az tova kazvam!

WHO DIED AND MADE YOU GOD


Тема Re: абе хоранови [re: josephine]  
Автор nikitaOO7 (roy dupuis)
Публикувано03.07.02 11:09



ama vie ne razbrahte li che nas toia film ni haresva i kolkoto i da ni govorite tupotii niama da promenite polojenieto az licno vidiah v nego neshto koeto edva li shte sum v sustoianie da obiasnia kogato ida e bilo prosto ni ostavete namirai kakto rosen ti kazvash gledai si jivota kvo te ... teb nie kakvo gledame ,a michael zdravei nemoga da poviarvam che ne si ni zabravil pishi niakoi put ok

you've got this strange effect on me and i like it



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.