Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 10.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kraiaнови  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано03.01.02 23:34



I sega veche kato NIKITA svarshi, kak se chuvstavate? Po sashtia nachin, po koito si mislihte predi mesetz li?

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: Kraiaнови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано03.01.02 23:46



Predi 8-9 meseca si misleh , 4e kogato tozi den doide 6te umra , 6te sko4a ot balkona , 6te izpadna v depresiq i t.n. - s nqkolko dumi svetat 6te svar6i ...
Predi 5-6 meseca oba4e v jivota mi se poqviha i drugi ne6ta - zapo4nah da se interesuvam ot drugi ne6ta kato hobi - muzika , kino , tv , zapo4nah da izlziam pove4e s priqteli , da se interesuvam i ot drugi ne6ta , a ne samo ot porednata seriq na Nikita .
V kraina smetka kak se 4uvstvam sega - ami vse pak mi e malko kofti , sqka6 sam zagubila ne6to skapo , vse pak tolkova spomeni imam ot NIKITA - ot 1-viq epizod ta 4ak do sega - i hubavi i tajni prejivqvaniq sam imala . Nai-hubavoto be6e 4e sre6tnah vas i moje bi NIKITA me napravi malko po-zrqla , nakara me da razbera , 4e jivota nikoga ne e 4esten , 4e da si veren na cennostite si ne nikak lesno i kup podobni ne6ta , nakara me da se zamislq po mnogo vaprosi . No opredeleno ne sam v dalbok traur , moje bi za6toto o6te ne sam osaznala napalno , 4e tova naistina e kraqt .

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~

Редактирано от TVGlRL на 03.01.02 23:58.



Тема Re: Kraiaнови [re: TVGlRL]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано04.01.02 02:28



Трудно ми е да повярвам че сериалът свършва. Толкова дълго сме били с него, сякаш беше вчера когато нямах търпение най-после да дойде. И сега се озовах на края с малко смесени чувства - тъга, разочарование, лека радост. Хубаво е че свърши защото ако го бяха продължили, щеше да заприлича на някоя тъпа сапунка.
Малко не очаквах че точно такъв ще бъде финалът, но...
Goodbye, Nikita! You will be in our hearts forever!

Life is just dream on the way to Death.


Тема Re: Kraiaнови [re: _Aneta_]  
АвторSurvivorkata (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 16:16



Film4eto si svar6i po vazmojnia nai iak na4in
edinstvenoto ne6to koeto moga da kaja e 4e 6e mi lipsva i izigra goliama rolia v jivota mi i vse pak jivota prodaljava



Тема Re: Kraiaнови [re: Survivorkata]  
Автор nikitaOO7 (непознат )
Публикувано04.01.02 17:16



ne razbiram kakvo tochno stava v momnta s men vchera kogato gledah seriata izvednuj osuznah che tova e vsichko i che kolkoto i vreme da mine drugo nacalo niamam da ima i neshto mi stana revah dosta priznavam si no i izpitah shtastie zashtoto kraiat beshe velik pone az taka mislia mojebi chast ot jelaniata mi za krai stanaha realnost no vse pak tova naistina li se sluchva naistina li e tolkova dalech onazi 1999 g kogato vidih purva seria i neshto stana v men neshto koeto me svurza za vinagi s tozi film i s negovite geroi sega neshto nimama da e sushtoto i makar da znam che jivotut produljava i che tova e film neshto s men ne e nared neznam i vse pak blagodaria ti nikita che me nauchi na tolkova mnogog neshta i che mi pokaza kakvo znachi da obichash neshto i niakogo s cilaoto si surche nikoga nikoga niama da te zabravia



Тема Re: Kraiaнови [re: nikitaOO7]  
Автор ~josephine (allegra)
Публикувано05.01.02 17:02



Vinagi vinagi vinagi shte si go obi4am toq serial i vsi4ko svurzano s nego....ne samo izigra ogromna rolq v jivota mi no i nikoga nqma da se poqvi neshto drugo kakvoto i da bilo koeto da go zamesti....!!!!Ponqkoga napravo si se 4udq zashtoto razbiram kolko malko e nujno za da e shtstliv 4ovek!!!

MESS WITH THE BEST DIE LIKE THE REST


Тема Re: Kraiaнови [re: BabyRoyette]  
Авторlhtiandar (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 17:09



Zdravei,mila,
mai naistina ne sam ti pisal mnogo otdavna!!!!!Sajaliavam,naistina, no vse po-malko vreme mi ostava da sedia pred komputara!Kak si?Razbrah za euforiata okolo kraia na serial4eto?Roy be6e spomenaval ne6to za niakakvi prodaljenia, no ne sme govorili i neznam kakvo stana!!!Stradat li mnogo fenovete?Mai i na Roy i na Peta im pisnalo da igraiat v tozi film, ne stava do bezktai da varvi tozi serial!Roy i priatelkata mu snimaha niakakvi dokumentalni filmi, s podvodni snimki, no poneje v poslednite dva mesetza az ne biah tuk i neznam kakvo e stanalo!!!!!Pri nas sega e studeno, kak e v Los Angelis?Nali tam be6e?E tova e ot men!Pi6i ako re6i6!

Ihtiandar




Тема Re: Kraiaнови [re: lhtiandar]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано10.01.02 03:45



Zdrasti!!!!
Kade se zagubi be chovek??? Tuk sega e malko po-studeno, no ne moje vaobshte da se sravniava s Kanada. Az sam dobre...v u-shte naposledak e ludnitza, no kakvo da se pravi, nali e kraia na sroka! Veche v Bulgaria, kakto razbra, davaha poslednia episod na NIKITA. Triabva da pitash drugite kak sa reagirali(makar che te veche mai kazaha v niakolko temi), no az lichno si izplakah ochite. Sega veche moga da kaja che ne sam tolkova zle kato predi. Roy i Peta naistina ne iskat veche nishto obshto da imat s NIKITA, koeto e malko tajno, no nali te sa aktiorite! Ti vijdal li si Roy skoro? Ti kade beshe? Mnogo rabota, a? Aide, molia te, vzemi da napishesh edno pisamtze na poshtata mi...adresa e : Nikilfn@cs.com chao i do skoro

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: Kraiaнови [re: BabyRoyette]  
Автор nikitaOO7 (roy dupuis)
Публикувано11.01.02 16:23



koi si ti

IF YOU LOVE ENOUGH YOU WILL LIE A LOT


Тема Re: Kraiaнови [re: nikitaOO7]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано12.01.02 01:56



I az veche ne znam koia sam

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.