Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 23.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Abe hora kakvo vi stava ?!нови [re: josephine]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано15.01.02 20:09



Toni Braxton - Unbreak My Herat ?! Faith Hill - There You'll Be ?! Ne moga da si go predstavq , za6toto prosto az imam korenno razli4ni spomeni ot tezi pesni . Naprimer There You'll Be mi napomnq za vakanciqta , kogato bqh v Kiustendil i bez malko da vlqza v psihiqtriq ot skuka - be6e ko6mar - napravo zonata na zdra4a - skukaaaaa - 6 4oveka v tristaen apartament ( 2 babi , 1 dqdo , 1 bratov4ed , koito ne se vqsva vka6ti za sajalenie i o6te edin , koito predpo4ita da si risuva i da mal4i pred tova da si polafi s mene) - 4ovek daje ne moje da ostane sam da posamosajalqva u4astta si ... Ta za takiva ne6ta se se6tam az na tazi pesen - i na fona na tazi totalno pla4evna kartina da mi cafne NIKITA otnqkade ...

Kakvo stava ? Ve4e 100 pati pitam Vesi kakvo stava sas zapisite i Krisi za drugoto ne6to bez da polu4a otgovor ... Ako se okazva , 4e ne se urejda ni6to - pone mi kajete molq vi . Az vi pomolih za usluga , a ne sam vi dala zapoved ( se pak ne sme v Section 1 ) i ako po nqkakvi pri4ini nqma da mojete da mi pomognete vi razbiram napalno - prosto mi kajete za da se nadqvam naprazno pls , 4e 6te vzema tozi pat naistina da vlqza v nqkoi psiho dispanser ot nervi !!!

Aidi bye !!!

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: oshte nqkolko pesniнови [re: josephine]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано15.01.02 20:11



Radvam se 4e pomognah !!!

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Abe hora kakvo vi stava ?!нови [re: TVGlRL]  
Автор josephine (allegra)
Публикувано15.01.02 20:20



Oooooooo...sujalqvam...zabravih naistina...ta zna4i dala sum ukazaniq i kasetka na tova mom4e koeto mai 4e go ima tva MTV ama go vidqh edva v4era sled taq gotina vakanciq...ta toi shte mi kaje utre dali e suhtoto ili ne!!!
Kolkoto do pesnite...na mene mi napomnqt TO4NO na NIKITA....i Michael!!!


Любовта може и да не кара Эемята да се върти, но поне прави пътуването по-приятно!!!


Тема Re: Abe hora kakvo vi stava ?!нови [re: josephine]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано15.01.02 20:50



E , setih se az , 4e za Michael stava duma "In my heart there always be a place for you la la la" !!! A na mene mi napomnq malko na Birkoff , za6toto togava o6te mnogo mu se kefeh i mnogo si misleh za nego , za6toto umirah ot skuka .

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Abe hora kakvo vi stava ?!нови [re: TVGlRL]  
АвторAnonymous (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 23:53



na men "unBreak my heart" mi napomnia za shefkata na bianet v ruse...ponje s bashta mi biaha priateli i predi okolo 3 goidni mu podari CD-to na Tony Braxton...pak tia sega malko ia e zakasala sas internet-a...no kakvo da se pravi

Pak "There you`ll be" mi napomnia za ...neznam za kakvo....



Тема Re: oshte nqkolko pesniнови [re: josephine]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано17.01.02 22:39



vivo per lei я имам в една много интересна версия, където женската част се пее на немски.....

Think Twice е велика :)))))

а за Gangsters Paradise немам думи :) има само една песен, която ми въздейства повече


Tomorrow will take us away...far from home..no one will ever know our names...

Тема Re: oshte nqkolko pesniнови [re: hendy_gretel]  
Автор josephine (allegra)
Публикувано18.01.02 20:34



Leleleleee...ama vie napravihte egati diskusiqta s moite GENIALNI predlojeniq za pesni....
N emoga da si predstavq VIVO POR ELLA na nemski....


Любовта може и да не кара Эемята да се върти, но поне прави пътуването по-приятно!!!


Тема Re: oshte nqkolko pesniнови [re: josephine]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано18.01.02 21:10



Kakvo stava s kasetkiteeee ????

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: oshte nqkolko pesniнови [re: TVGlRL]  
Автор josephine (allegra)
Публикувано19.01.02 19:04



Ostavih ti belejkaaaaaaaaaaaaaaaaa...


Любовта може и да не кара Эемята да се върти, но поне прави пътуването по-приятно!!!


Тема Re: oshte nqkolko pesniнови [re: josephine]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано22.01.02 01:25



ave da ti kaja dobre zvu4i...v techno linka ia ima, izteglia ia ako iskash


Tomorrow will take us away...far from home..no one will ever know our names...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.