Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 10.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ostanah mnogo razocharovana ...нови  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано03.01.02 21:27



No ne ot kraq na seriala , ne ot fakta , 4e Michael i Nikita ne ostanaha zaedno - dori naprotiv - kato 4e li si zaslujiha tova " nakazanie " . Pisna mi ot " velikata liubov " mejdu dvamata i ot " velikiq " sin na Michael . Nima be6e tolkova vajno tova dete ? Razbira , se 4e za vseki roditel e taka , no vse pak Michael ne moje da se vazpriema samo kato takav , toi nosi stra6no mnogo otgovornosti , a za Nikita da ne govorim ... Ne be6e li redno pone tq da se zamisli kakvo pravi ? Neiniqt ba6ta be6e edna ot nai-vajnite figuri v cqlata sistema , na men mi izglejda6e mnogo 4ove4en ( za razlika ot Paul ) i v sa6toto vreme ne prekaleno ( za razlika ot Nikita ) , koeto go prave6e o6te po-cenen . Poglednete horata , koito zapo4vat da idvat na vlast o6te ot dosta serii - vsi4ki sa predstaveni kato studeni , surovi i "lo6i" - pri tova polojenie zagubata na Mr.Jones e naistina golqma zaguba za Centralata . Spored men Nikita trqbva6e da strelq po Michael o6te kogato Michael prizna , 4e Adam o6te e pri vraga ( ne kazvam da go uceli v mejduo4ieto , no prosto da go rani ili pone po nqkakav na4in da go obezvredi ) . Kolkoto i jestoko da zvu4i , spored men tova bi bilo pravilnoto re6enie . V kraina smetka za 3-ma du6i s tolkova otgovornosti te postapiha mnogo bezotgovorno . Kazvam 3-ma , za6toto vkliu4vam dori Mr.Jones zadeto se pojertva . Za men samo toi se okaza jertva v tazi situaciq - toi se predade na protivnika samo za da e siguren , 4e Nikita 6te oglavi Section 1 , a moje bi i do izvestna stepen , za da i " ugodi " . A Michael - toi se proqvi daje kato egoist - za6toto be gotov ( ili pone spored men ) o6te v na4aloto da pojertva ba6tata na jenata , koqto obi4a ... Kogato tq mu kaza , 4e ne bi dala ba6ta si ( ako ne be6e kazala tova v moite o4i tq 6te6e da padne o6te pove4e ) , toi dori ne i kaza , 4e q razbira , a na4inat , po koito izre4e sledva6tite si dumi me vazmuti , skqka6 kazva6e " ne mi puka ti kakvo 6te zagubi6 ako az zagubq sina si " . Moje bi sam prekaleno kriti4na , prosto se opitvam da bada realistka i povqrvaite mi nikak ne mi e lesno . V prodaljenie na godini az sam se molila kakto i vas Michael i Nikita da badat zaedno , za men tq bqha dobrite i vsi4ki ostanali lo6ite . Prosto v edin moment re6ih da pogledna realno na ne6tata - ako naistina ima6e takav organizaciq , ako te naistina bqha agenti - togava zapo4nah da ocenqvam deistviqta im po drug na4in , zapo4nah da gledam razli4no na ne6tata i za tova sega se 4uvstvam po tozi na4in .

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: TVGlRL]  
АвторAnonymous (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 22:05



/me too



Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: Anonymous]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано03.01.02 22:14



Nai-nakraq nqkoi da misli kato men !!!

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: I o6te po-razocharovana ostanahнови [re: Anonymous]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано03.01.02 22:17



ot fakta , 4e glupavoto video e zapisalo samo polovinata seriq !!!

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: Anonymous]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано03.01.02 22:19



A tebe za6to te nqma v IRC kato si online ?

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано03.01.02 22:32



Sorry, ama ne sam mnogo saglasna s niakoi neshta...Tova che Nikita e triabvalo da ubie Michael oshte ne miasto...viarno mojeshe da go napravi, no ti nali tochno tova kazvash, "goliamata lubov", tia go obicha. Kak moje tia taka hladnokravno(koeto e protiv neinite printzipi taka ili inache) i izvednaj da ubie choveka, koito e obichala v prodaljenie na 7 godini? Da ubie choveka, koito ot vsichki hora na tozi sviat nai-nakraia e obiknal. Da spasi bashta si, koito poznava ot niakolko dena? Pak i Michael kaza, che shte jertva bashta si, no vsashtnost go niamashe predvid naseriozno. Toi samo go izpolzva, za da hvane teroristite i da se dobere do sina si. I kak moje toi da ne iska da go spasi? Tova e negova plat i krav! Vse edno maika ti, ako triabvashe da izbira mejdu teb i bashta ti da spasi, shte izbere nego? Na men lichno mi haresa kak svarshi seriala, ostavi i miasto za prodaljenie, napravi go i po-dramatichno. Ako beshe svarshilo s happy end, naistina mojeshe i da se prevarne v niakoia spunka(dori ne iskam i da si go pomisliam!)...I Deni, ne te kritikumvam, samo izkazvam svoeto mnenie po vaprosa

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано03.01.02 22:45



Chakai malko - Pak i Michael kaza, che shte jertva bashta si, no vsashtnost go niamashe predvid naseriozno . - kakav ba6ta na Michael ?! Ne6to se opletohme .

V kraina smetka vapros na gledna to4ka e , e ne kazah , 4e Nikita e trqbvalo nai-hladnokravno da go zastrelq i posle da si prodalji jivota vse edno ni6to ne e bilo ... No prosto .. oh i az ne znam .. o4akvah drugo razvitie na ne6tata , nqkak si tova ne 4e ne be6e " pravilno " , a po-skoro ne be6e " realno " ... Da ti kaja na men deistviqta na Nikita otdavna mi se struvat nerealni pri polojenie , 4e e v Otdela ot dalgi godini , a za Michael da ne govorim .

A i btw 6te vleze6 li v IRC - imam da te pitam ne6to vajno ?!

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано03.01.02 23:02



Offff, I az....maiche oshte spia! Imah predivid, "bashta i", a ne "bashta si"....no ti razbra kakvo iskah da kaja. Naposledak i az gledam NIKITA po drug nachin...zabeliazvam poveche neshta i niakoi ot tiah ne izglejdat realni. Kato naprimer, zashto triabvashe da promiat mozaka na Nikita, kato mojeshe Ops napravo da dade zapovetta da ia ubiat. Ili pak ako toi e znael che tia e dashteria na Mr.Jones, zashto da ne ubiat Michael? To se vijda che shte im sazdavat problemi. Prosto imam chuvstvoto, che te dvamata se polzvat sas spetzialni previlegii v Section 1. Malko e hipokritichno, kato se ima predvid, che Section One se predstavia kato miasto kadeto ne bi triabva da se darjat taka.

Deni, ne moga da vleza v IRC zashtoto mi se pretzaka neshto...pitai tuk

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Malko se poizhvarlih s tova mnenie .нови [re: TVGlRL]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано03.01.02 23:03



Prosto izrazih prekaleno emocionalno tova , koeto mislq ...

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~

Редактирано от TVGlRL на 03.01.02 23:16.



Тема Re: Malko se pozihvarlih s tova mnenie .нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано03.01.02 23:06



zashto???

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.