Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 01.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Тема Let No...i A Time...  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано03.01.02 23:13



Imam dva vaprosa...v Let No Men Put Asunder, kato ubiha Operations, na nikoi da mu stana kofti? I vtoria mi vapros...veche dadoha li A Time For Every Purpose???

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Vednaga otgovarqm :P !!!нови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано03.01.02 23:28



1.) Da , opredeleno mi stana gadno ... Toi ne be6e osobeno milosarden i 4ove4en , 4esto be6e surov , nespravedliv i misle6e samo za sobstvenite si interesi , no ne vinagi , ima6e momenti , v koito go predstavqha v savsem razli4na svetlina ... Vse pak kakvo mojem da o4akvame ot 4ovek , koito e prekaral celiq si jivot vodeiki bezkraini bitki - predpolagam savsem mald e postapil voinik , a sled tova i Section 1 sa go verbuvali - ne mojem da o4akvame da e "edin star dobrqk" . Za men Ops be6e dobar agent , vapreki 4e spored Mr.Jones nqma ka4estva za Centralata . I ponqkoga moje da sam iskala nqkoi da mu natrie nosa , za da im pokaje na 2-mata s Madelin , 4e ne sa gospodari na 4ove6kata du6a , no opredeleno ne sam iskala smartta mu .

2.) Mdam , davaha go ... Na men mi stana jal nai-ve4e za Mr.Jones . Ve4e sigurno za 4-ti pat pla4a na scenata na mosta !!! Ve4e spomenah v drugata tema kakvo me e podraznilo .. Ina4e kato cqlo be6e edna naistina dobre napravena seriq . Nai-mnogo se zaradvah na Walter i Jason . Tezi dvamata sa golemi sladuri !! Trqbva6e po-4esto da gi davat tozi sezon .

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Vednaga otgovarqm :P !!!нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано03.01.02 23:32



Men sashto mi stana super gadno na stzenata na mosta.

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: Vednaga otgovarqm :P !!!нови [re: BabyRoyette]  
Автор nikitaOO7 (непознат )
Публикувано04.01.02 17:35



to rev imashe a men prez cialoto vreme no i na men mi stana kofti za pol vse pak tpi si beshe nashia Ops kakuvto i da beshe vse pak si go haresvah nali e cast ot ekipa



Тема Re: Vednaga otgovarqm :P !!!нови [re: nikitaOO7]  
Автор ~josephine (allegra)
Публикувано05.01.02 16:57



Az puk si go obi4ah toq 4ovek...i Mady-to sushto!!!

MESS WITH THE BEST DIE LIKE THE REST



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.