Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 25.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: DISKRIMINACIA!нови [re: Anonymous]  
Автор nikitaOO7 (непознат )
Публикувано04.01.02 17:30



e sega deni veche sum 100% nesuglasna s teb i tvoeto mnenie izhvurli se malko mai purvo neshto zapochna da razsujdavash vse edno che vsichko e istina i shte ima produljenie no tova e nai malkia problem krisi e prava chovek vinagi pravi vsichko za deteto si michael nemojeshe da pozvoli da ubiat negovata plut i kruv i to tolkova maluk puk ako shte i da pojertva jones vse pak toi veche e jivial no i nikita da strelia po michael kak shte sterliash po choveka kogoto obichash tova e tupo pri polojenie che znaesh zashto toi postupva taka i jones napravi mnogo iaka postupka kato se predade zashtoto i toi kato michael zastana zad dushteria si mojebi za da usigori budeshteto i v otdela a mojebi tova s michael ili po tochno choveka na surcheto i tova se kazva roditel kraiat beshe neveroiaten i naistina sum mnogo dovolna ot nego neznam kak moja da kajesh takova neshto



Тема Re: DISKRIMINACIA!нови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано04.01.02 22:03



Tova , 4e mnenieto ti ne savpada s moeto , ne ozna4ava , ni6to ne ozna4ava ... Kak sam mogla da go kaja - ami mojah - tova mislq - svobodna strana sme .

" mai purvo neshto zapochna da razsujdavash vse edno che vsichko e istina "- nali celta ma vsqka produkciq ( bilq tq film ili serial ) e da predstavi ne6tata po nai-realniq na4in i da e napravena tolkova dobre , 4e da po4ti da povqrvame , 4e e istina .

NIKITA - kato serial - super be6e , Nikita postapi logi4no kato ne zastrelq Michael , postapkata na Mr.Jones e pohvalna i vsi4ko , koeto vie kazahte i t.n. i t.n. .
NIKITA - ako vsi4ko tova naistina be6e istina - eto za tuk se otnasq moeto mnenie i moqta kritika.

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Malko se pozihvarlih s tova mnenie .нови [re: Anonymous]  
Автор nikitaOO7 (непознат )
Публикувано05.01.02 15:41



emi deni neznam dali se opitvash da se zaiajdash s men no niamam znachenie ne sujaliavam za tova koeto kazah no pribaviam tova che sveki ima pravo na mnenie samo tova izpusnah da kaja i zatov kazvam sorry za nishto drugo



Тема Re: Malko se pozihvarlih s tova mnenie .нови [re: nikitaOO7]  
Автор ~josephine (allegra)
Публикувано05.01.02 16:00



Az sum suglasna s Krisi i Bodi...
Bez da kritikuvam nikoq ot vas,no smqtam 4e kraq beshe naistina vulnuvash i moje bi neo4akvan!!!Moje bi ste zabravili 4e Michael beshe gotov da umre na mosta za da spasi sina si a Nikita beshe gotova da go ostavi da umre v imeto na deteto...MR Jones sam si izbra sudbata i spored men reshenieto mu (po-to4no tova na scenaristite...)da si dade jivota ne za Nikita...ne za Michael a za Adam beshe nasitina pohvalno!!!
Aaaaa...oshte neshto...tva deto Michael ne go interesuvashe 4e Nikita neshte da si dava bashtata mnoooogo me qdosa...!!!

MESS WITH THE BEST DIE LIKE THE REST


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: TVGlRL]  
Автор nikitaOO7 (непознат )
Публикувано05.01.02 16:02



emi deni ia da ne se pravim na malki deca az uvajavam tvoeto mnenie i se nadiavam i ti moeto takache predlagam pomirenie niamam zashto vmesto da si govorim za nikitka i za si tujim zaedno za kraia da se izbivame slovesno ok



Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано05.01.02 22:20



Razbira se , 4e uvajavam 4ujdite mneniq !!!
No ima ne6to mnogo stranno - za6to 6tom mnenieto mi e razli4no ot va6eto tova da ozna4ava , 4e se zaqjdam s vas i za6to , kogato ne mislim po ednakav na4in tova da ozna4ava , 4e se izbivame ?!
Za Boga hora - darjite se kato fenki na BSB "da lin4uvame vseki , koito kazva ne6to protiv tqh" !!!
Az sam i prodaljavam da bada edna ot nai-golemite fenki na NIKITA i to4no za tova , kogato ne6to me razo4arova stra6no se qdosvam - za6toto iskam vsi4ko v tozi velikolepen serial da e perfektno ! I ne sajalqvam za ni6to ot tova , koeto kazah - moje da e imalo malko pove4e emocii ot nujnoto , no e bilo v duha , v koito sam iskala da prozvu4i .
I o6te ne6to - nie v momenta ne govorim li to4no za NIKITA ?!

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано06.01.02 02:21



deni, az ne sam ti kazvala ili "obviniavala" che se zaiajdash s men ili s kogoto i da bilo...daje mi e po-priatno kogato nikoi ima po-razlichno mnenie ot men, zashtoto vinagi mi e interestno da vidia kak razlichnite hora misliat! Tova che vseki si ima razlichno mnenie e pohvalno Tova sas sigurnost ne ni pravi fenki na BSB, zashtoto tehnite fenki obiknovenno imat samo edno mnenie...che vsichko, koeto praviat BSB e bezgreshno i edva li ne sa bogove. Radvam se che nie ne sme taka "brain damaged" kato tiah

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано06.01.02 12:12



Tova mnenie be6e otgovor na mneniqta na Vesi i Bodi , ne be6e za teb . Az sa6to se radvam , kogato imame razli4ni mneniq , za da mojem da gi obsadim , za da ima diskusiq , ina4e ne e interesno .

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: TVGlRL]  
Автор nikitaOO7 (roy dupuis)
Публикувано06.01.02 18:06



ok ko ko no ima edna malak razlika mejdu nas i fenkite na BSB i tia e che te sa nad 70 a nie mai ne sme

IF YOU LOVE ENOUGH YOU WILL LIE A LOT


Тема Re: Ostanah mnogo razocharovana ...нови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано07.01.02 11:35



E , nie se spotaivame , nali vsi4ki sme agentki i agenti !!!

~ life is filled with goodbyes, a million goodbyes , and it hurts every time ~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.