Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 26.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Тема Quotes !!нови  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано18.11.01 13:46



Nie mai savsem zaspahme - naposledak ne obsajdame ni6to smisleno , ami ili se karame ili si urejdame 4at sre6ti deto posle ne se sastoqt !!!
Daite da se vzemem v race - ta temata mi e za phrasi , koito sa vi haresali ot koito i da bilo epizod na Nikita ... Moite nqkolko skromni predlojeniq sa :

Birkoff : You can trust me.
Michael : If you betray me, I'll kill you.
Birkoff :That's why you can trust me.

Operattions : Any amount of collateral is acceptable if we hit the target.

Madeline- The doctors say that you're going to live. That's the bad news. There
is no good news.

Michael- You don't have to like the job just do it!

Michael- You still believe in free will, in here there's no such thing.

Michael- When I was in there and it started to get bad.....I thought of you...you're the only one of us that still has a soul...

Michael- I can't protect you anymore. Nikita- I never asked for your protection. Michael- Without it you'd be dead now. Nikita- You seem to care more about that than I do.


~ death is easy,you don't have to do anything,it's life you have to face ~


Тема Re: Eto i ot men...нови [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано18.11.01 17:55



Go back inside. Tell your colleagues to do the possible. Then the impossible and then the unthinkable, until he's out of danger. Because when you're finished, Doctor, that room will contain either four living men or four corpses. Do you understand?
-Madeline


"Why do you need me?" (Nikita)
"I don't need you. I want you." (Michael)

"What are you looking at, Sugar?" Nikita responds, "Just the best part of my day."


Just Obey


Тема Re: Quotes !! [re: TVGlRL]  
АвторSurvivorkata (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 15:41



mene mi haresva nai mnogo edna deto TV GIRL ia napisa a tia e:
you are tht only one of us that still has a soul...
mnogo me kefi:))))))))))))



Тема Re: Quotes !!нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 14:50



- Ja-bul-ka, ja-bul-ka, ja-bul-ka
- Che-resh-ka, Che-resh-ka (i burni rukopljakania na chereshkite :)))))))))))

TVGIRL, nemoja li da izmislish neshto drugo? hajde, hodish na U-shte, tam vi uchat na neshto (maj che ....). Igrajte na bikove i kravi primerno, ili na gradove i durjavi. Samo neznam kak shte si zasichate vreme vuv foruma, no ti si umno devijche, vse shte izmislish neshto ;)))))) Nali?

Те са вече тук !!! От много отдавна ...


Тема GO TO HELLнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано20.11.01 17:39



Ne6tastnik si ti Borg , edin tap dolen ne6tastnik , tolkova si jalak , 4e mi se gadi ot tebe , 6to ne si zatvori6 vednaj za vinagi ustata , 4e mi pisna ot glupostite , koito balva6 otnosno men i ostanalite tuk ?! Do predi 5 minuti mi ide6e da se gramna zaradi mnogoto problemi , s koito moje6 da se podigrava6 kolkoto si iska6 , hi4 ne me topli , no jelanieto mi sekna , kogato se setih za teb , za6toto razbrah , 4e ima hora s pove4e problemi i ot men , kato nai-golemiqt ot tqh e , 4e se opitva6 da si izbiva6 komplexite , a ne uspqva6 ... Misli se za kakavto si iska6 , vse mi e taq - oba4e prestani da se ebava6 s mene , ne razbra li , 4e ot mene vnimanie i priznanie nqma da polu4i6 ?! Varvi na mainata si i ne se zaka4ai s mene , obijdai i v tozi klub i NIKITA i celiq svqt okolo tebe dokato ti okapqt prastite na racete , oba4e ne se zanimavai li4no s mene ?! QSNO ?!

~ death is easy,you don't have to do anything,it's life you have to face ~


Тема Re: ....edna ot lubimite mi!!!нови [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано20.11.01 22:40



M - I thought that I lost you
N - You never had me!

Just Obey

Редактирано от Anonymous на 20.11.01 22:42.



Тема Re: Quotes !!нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано21.11.01 00:46



Love
N- Do I have to love, honor, and obey?
M- Just obey.
N-That's ok. It's only until death do us part.

Hard Landing
M-Be patient.

Spec Op
M-Get over it.

On Borrowed Time
A-You and Nikita...does your relationship go beyond work?
M-No. She is available.
A-Oh, I wasn’t asking about her.
M-I’m… I’m straight.
A- Sorry.
M- Don't be.

Man in the middle
M- Beginner's luck.

Man in the middle
H-It’s a lot of money, Freddie.
M-It’s a lot of heroin, Helmut.

Posle, ako slushkate shte ima oshte. j/k



~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: GO TO HELLнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 11:46



Znaesh li, zashto mi se vruzvash? Nali sum neshtastnik, kojto se chudi kude da si izkara kompleksite. Ti zashto padash do moeto nivo i zapochvash da obijdash? Ne e li pod dostojnstvoto ti da se zanimavash s takuv kato men? Az ako bjah na tvoe mjasto shtjah da iztria postinga. Nali si MODERATOR. Ili iskash vsichki da vidjat kolko si otvorena? Trii, tova ti e rabotata (suvsem seriozno).

Те са вече тук !!! От много отдавна ...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.