Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 17.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: EEEEнови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано20.11.01 14:23



EEEEE , razbira se , 4e te imame za 4ovek !!! Ama ti vse stoi6 po malko i po4ti ne govori6 !!! Nie s Madlen kato se razplqmpame i 4ovek ne moje da ni zatvori ustata , a ti vse edna takav mal4i6 i zapo4nah da si mislq , 4e sam stra6no dosadna i ti e sku4no da si 4ati6 s mene i t.n.

~ death is easy,you don't have to do anything,it's life you have to face ~


Тема Re: :Pнови [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано20.11.01 19:10



Dammmm viarno e kato se razpliampame....UDJAS!:)
i az si mislia sashtoto Deni...che na BabyRoyette moje pak i da sme i doadni sas nashite gluposti:)
btw ...kakvo li shte stane kato se vidim najivo s teb Deni?:PNiama da moje da vzemem dumata edna ot druga:PPP

Just Obey


Тема Re: :Pнови [re: Anonymous]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано20.11.01 21:34



Xixi - stra6na gledka 6te sme - ne mojem da si zatvorim edna na druga ustata i vsqka si plqmpa kakvoto i e na du6ata i ne slu6a drugata !!!
A da dti kaja - kato se vidim 6te iskam da mi kaje6 kakva programa da si izteglq , za pravene na sit-4eta ili ako ima6 ne6to na disk i 6te mi obqsni6 tova onova - taka 4e podgotvi se da ima6 edna mnogo iznervq6ta u4eni4ka !!! I 6te mi doide6 na gosti za da mi obqsni6 , 4u li ?! Sramota e da sme ot edin grad i da ne se vijdame ot vreme na vreme !!

~ death is easy,you don't have to do anything,it's life you have to face ~


Тема Re: :Pнови [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано20.11.01 22:28



Da, razbira se shte ti obiasnia..shte ti dam [samo triabva da nameria CD-to:)]...pak za govoreneto...shte se spravim [az shte nosia tiksoto:P]

Just Obey


Тема Re: EEEEнови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано21.11.01 00:51



Eeee, az pak si pomislih che veche ne me obichkate :P
Gluposti! Estestvenno che ne ste mi pisnali, no prosto pravia 100 neshta na vednaj i malko bavnichko vi otgovariam. ;)

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: Chata beshe prosto...нови [re: Anonymous]  
АвторSurvivorkata (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 13:39



Xei a ti kade be6e az biax to4na no stoiax malko?Kav ti e nika ?da znam ako te zaseka 4e si mi gasta4ka?



Тема Re: 17/11/2001нови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано02.12.01 19:09



daite nova sreshta pls



Тема Re: 17/11/2001нови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано02.12.01 20:38



Az predi zimnata NE MOGA vaob6te :( !! Napravo mi se reve ve4e ot u4ene !! I stava vse po-zle i po-zle .. Tova e nai-otvratitelnata mi godina v u4ili6te otkam u4ene !! I pone dai ma6e polza be basi - u4a i u4a i na drugiq den ve4e mi e kato v magla :( !! Ve4e zagubih predstava za vremeto - ve4erq stoq do kasno , sutrin trqbva da se stava rano .. Po4iven den - kakvo e tova ?! Sabota sam na FAROS a nedelq u4a za ponedelnik ... I nakraq 6te mi zabiqt edni hubavi4ki dvoiki :( !!!

~ death is easy,you don't have to do anything,it's life you have to face ~


Тема Re: 17/11/2001нови [re: TVGlRL]  
Автор ~josephine (NIKITA)
Публикувано06.12.01 22:19



spokoino TVGIRL i az sum gore dolu taka...samo deto ve4e go zavurshih toq FAROS!!!

MESS WITH THE BEST DIE LIKE THE REST



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.