Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 13.06.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Soundtrack againнови  
Автор TVGlRLМодератор (~ Deni Angel ~)
Публикувано08.10.01 17:14



Ne6to ne moga da vidq starata tema za soundtracka , pak i ne mi se tarsi osobeno , 4e imam da zubrq za vhodno nivo "omajvaiki se za polkovnika , Elisaveta prenebregva vazmojnostta da ... " 4ekaite , 4e samo do tuka go znam , a da " prenebregva vazmojnostta da izpita trepetite na liubovta" - mnogo vajno !!! Da pravi kakvoto iska we , az za6to trqbva da raztqgam 2 lista lokumi na teq tema , deto hi4 me ne topli !!!!

Taka de , dumata mi be6e za soundtracka , malko se otplesnah (ama savsem malko ) ... V epizoda Sleeping With The Enemy pusnaha edna strahotna pesen na Enigma - Modern Crusaders . Koito ima diskovete mu prepora4vam da si q potarsi po spisaka , a na koito gi nqma - svalete si ot neta - mnogo e qka i ako iskate pusnete edin komentar posle !!! Pokrai NIKITA stra6no se zapalih po Enigma i Sarah McLachlan - tova se veliki izpalniteli !! Ot repertoara na Sarah mnogo mi haresa Silence , no moje bi togava e bila v nqkakav sastav ili ne6to ot sorta - ne i znam biografiqta , no za izpalnitel pi6e Dillirium - no glasat si e nein , taka 4e ne sam se obarkala !!! Gore6to vi q prepora4vam !!!

Ts ts ts ama tova "Kradetsat na praskovi" bilo golqma pereverziq weeeee .. Taq Elisaveta vse se razhojda tuka s nqkakvi prozra4ni rokli4ki i vqtarat "i ogolva kolenete" ts ts ts .... A plennika bil "zagorql" i neznam kakav si ... Kakvi raboti samo u4im v u4ili6teeeee . "Elisaveta bila bezdetna , toest edna ot nai-vajnite strani na braka bila neizpalnena pri neq ." ( za koq li to4no 4ast govorqt ) !!!

Ami tova e za sega .. 4ao 4ao narodeeee , priqtno zubkane (tezi dve ponqtiq vzaimno se izkliu4vat no nz ) !!!!

~ there's no where left to fall it's now or never ~


Тема Re: Soundtrack againнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 17:21



tazi Sarah naj-verojatno njama da ja namerish. Potursi Dellirium. Naistina sa dobri (edni ot malkoto svestni izpulniteli v soundtracka). Imat mnooogo albumi (ne gi znam kolko tochno sa). Utre shte tyi kaja kak tochno e sustava, shtoto maj nito ti nito az sum go napisal pravilno.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Soundtrack againнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (~ Deni Angel ~)
Публикувано08.10.01 17:25



Az si teglq ot net-a ot vreme na vreme neini MP3-ki , bqh svalila edna "Fear" , no ne6to ne me grabna - ina4e "Do What You Have To Do" ot NIKITA mi e edna ot liubimite pesni po princip , a pri parva vazmojnost 6te izteglq i o6te ne6to na Dellirium ... Bih iskala da si vzema nqkoi tehen album , ama kato znam 6to za muzikalni magazini ima v Ruse nqkak si tova mi izglejda kato "Mission Impossible" . Ta te ne sa 4uvali za nqkoi nai-elementarni grupi deto gi vartqt non stop po MTV a kamo li za ne6to "po-taka" .

~ there's no where left to fall it's now or never ~


Тема Re: Soundtrack againнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 17:28




Tam ima Dellirium. Vijdal sum go. Samo trjabva da go potursish. Ili:


Поискай си, за да ти бъде дадено !!!

Тема Re: Soundtrack againнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано08.10.01 17:32



Auuuuuuuu MERSY MERSY MERSY mnogo mnogo mnogo !!! V petak/sabota (togava stoq po pove4e vreme) obezatelno 6te si drapna ne6to (imam predvid pesen , da ne si pomislite ne6to drugo ) !!!

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: Soundtrack againнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 17:35



Ha ha ha :)))))) Az veche si go pomislih :))))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема ts ts tsнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (~Deni Angel~)
Публикувано08.10.01 19:22



Kakvo mrasno podsaznanie !!!

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: Soundtrack againнови [re: Borg]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано09.10.01 07:37



Dellirium imat edna mnogo hubava pesen, kazva se Underwater. Kakto za Sarah - ti e velika! Az i imam samo edin album(Surfacing), no toi e prosto jestok!! Znam che tova niama nishto obshto s NIKITA,no az mnogo se zapalih po soundtrack-a na filma The Virgin Suicides! Tova mi stana lubim film. Mnogo e hubav. Ne znam dali go ima v BG, az go tarsih, no ne go namerih i to predimno, zashtoto ne biah sigurna za tova kak sa go preveli. Parvia soundtrack na filma e tzelia palen s pesni na edna grupa, Air. Lubimata mi pesen e Playground Love, tia e sashto theme na filma. Preporachvam ia goreshto! Ima neshto obshto sas stila na musikata ot NIKITA.

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: Soundtrack again [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 12:44



prava si za enigma te sa vurhut prosto niamam dumi az imam pesenta i sum na sushtoto mnenie prosto e the best no kato se zamislia vsika pesen e the best ot tozi serial kakvo shte kajete za pesenta I love you e neia ia znait samo tia deto imat diskovete no i drugite shte ia chuete skoro



Тема Brejjjj..нови [re: nikitaOO7]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 13:57



.. koga chuhte za Enigma be momicheta, ot seriala li? Ne sudete za tjah po dve pesni.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.